Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (6792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67906791679267936794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Coca cola kodu verilip pepsi kodu alınacaktır. İlgilenenler PM..
  • 400 adet cocacola açma halkası var elimde. Kargo bana ait şekilde 55 tl'ye kodları gönderirim. Lütfen pazarlık için mesaj atmayınız. Forumda 100 tanesi 20 tl'den falan satılıyor çünkü..

Edit: Satılmıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 2 Eylül 2013; 23:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

quote:

quote:

dj.trust.06 bu arkadaş dolandırıcı mı?

bu arkadaş sıkıntılı takas için verdiğim kodlar karşılığında kodları yazmadı.bu arkadaşa çok dikkat edin çok sorunlu bir tip.akşama yazışmaları buraya kopyalayacağım.

Bana da aynısı oldu 2 gün sonra gönderdi kodları. Sağlık sebeplerinden dolayı dedi...

Kodlari parcali yollamayi sectim tedbir amacli allahtan aman aman 3pepsi kodu icin yaptigina bakin cepten giriyorum biara yazic yazismalarimizi bununla sakin takasa yada alisverise girmeyin imzamada yazacagim birazdan zaten.

bende bir sorun olmadı 7 kod verdim 10 dk sonra cc olarak geri döndü.

Valla resmen yalvardik adama mc stok bitiyor dedik - stoga kod yuklenmisti-adam umursamadi vermedi kodlari ben 10kod verip 10kod alacaktim allahtan son anda 3kodu once gondereyim bi bakayim dedim.giden 3kod olsun kesinlikle mesajlarima geri donmedi adam.muhtemelen mailden okuyordu.zaten ilk yazismalarda forumda online gozukmeden mesaj atiyordu oradan isgillendim.dedigim gibi kimseyi bekletmeye hakki yok yalan soyleyip dolandirmaya hakki yok ben admine sikayet edecegim yarin bana destek olun lutfen.su saat olmus ortada yok adam

mc menü bugün yüklendimi acaba? kaç gibi yüklendi?

• 50 ADET CC KOD 10 TL
    100 ADET CC KOD 20 TL

SATIŞLARIM

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79605178&p=1#79605178

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 23.30 a kadar markafoni kargo bedava hesabi alinir. 1 tl gonderirim.

edit: alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exe2000 -- 2 Eylül 2013; 23:12:14 >
  • ARKADAŞLAR KIRMIZI KASA İLE UĞRAŞAMAM DİYENLER VE MC DONALDS MENÜ ALMAK İSTİYORUM AMA HİÇ PARA VERMEK İSTEMİYORUM DEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA BİR ANLAŞMA ÖNERİYORUM KIRMIZI KASAYA ÜYELİK AÇILMAMIŞ BİR TELEFON NUMARASINA AKTİVASYON YAPTIRIP ÇEKLER GELDİĞİ ZAMAN AKTİVASYON KARŞILIĞINDA 1 MC DONALDS MENÜSÜ KODU VERİLECEKTİR.ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

quote:

quote:

dj.trust.06 bu arkadaş dolandırıcı mı?

bu arkadaş sıkıntılı takas için verdiğim kodlar karşılığında kodları yazmadı.bu arkadaşa çok dikkat edin çok sorunlu bir tip.akşama yazışmaları buraya kopyalayacağım.

Bana da aynısı oldu 2 gün sonra gönderdi kodları. Sağlık sebeplerinden dolayı dedi...

Kodlari parcali yollamayi sectim tedbir amacli allahtan aman aman 3pepsi kodu icin yaptigina bakin cepten giriyorum biara yazic yazismalarimizi bununla sakin takasa yada alisverise girmeyin imzamada yazacagim birazdan zaten.

bende bir sorun olmadı 7 kod verdim 10 dk sonra cc olarak geri döndü.

Valla resmen yalvardik adama mc stok bitiyor dedik - stoga kod yuklenmisti-adam umursamadi vermedi kodlari ben 10kod verip 10kod alacaktim allahtan son anda 3kodu once gondereyim bi bakayim dedim.giden 3kod olsun kesinlikle mesajlarima geri donmedi adam.muhtemelen mailden okuyordu.zaten ilk yazismalarda forumda online gozukmeden mesaj atiyordu oradan isgillendim.dedigim gibi kimseyi bekletmeye hakki yok yalan soyleyip dolandirmaya hakki yok ben admine sikayet edecegim yarin bana destek olun lutfen.su saat olmus ortada yok adam

mc menü bugün yüklendimi acaba? kaç gibi yüklendi?

Ogle vakti kardesim.epeyde kaldi ben alamadim kod beklerken eridi gitti stok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC Role Play Game

ARKADAŞLAR KIRMIZI KASA İLE UĞRAŞAMAM DİYENLER VE MC DONALDS MENÜ ALMAK İSTİYORUM AMA HİÇ PARA VERMEK İSTEMİYORUM DEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA BİR ANLAŞMA ÖNERİYORUM KIRMIZI KASAYA ÜYELİK AÇILMAMIŞ BİR TELEFON NUMARASINA AKTİVASYON YAPTIRIP ÇEKLER GELDİĞİ ZAMAN AKTİVASYON KARŞILIĞINDA 1 MC DONALDS MENÜSÜ KODU VERİLECEKTİR.ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

ozaman 3 kapaga aktivasyon yaptırmış oluyosun

ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

dogru alttan alttan hallet sen işini :)
  • 5 mcdonald's menü 6tl
  • Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zztrk

quote:

Orijinalden alıntı: MC Role Play Game

ARKADAŞLAR KIRMIZI KASA İLE UĞRAŞAMAM DİYENLER VE MC DONALDS MENÜ ALMAK İSTİYORUM AMA HİÇ PARA VERMEK İSTEMİYORUM DEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA BİR ANLAŞMA ÖNERİYORUM KIRMIZI KASAYA ÜYELİK AÇILMAMIŞ BİR TELEFON NUMARASINA AKTİVASYON YAPTIRIP ÇEKLER GELDİĞİ ZAMAN AKTİVASYON KARŞILIĞINDA 1 MC DONALDS MENÜSÜ KODU VERİLECEKTİR.ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

ozaman 3 kapaga aktivasyon yaptırmış oluyosun

ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

dogru alttan alttan hallet sen işini :)

BU İŞLERDEN ANLAMAYAN UĞRAŞMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLARIMIZ MUHAKKAK VARDIR ÇÜNKÜ 1 TANE SEÇESİYE KADAR STOKLARIN BİTTİĞİNE ÇOĞU KES SAHİT OLDUM VE BENİM VERECEĞİM KODLA HER DAKİKA SİTEYE GİRİP STOK GELMİŞ Mİ GELMEMİŞ Mİ DİYE SİNİRLERİNİZİ BOZMAYA GEREK YOK BEN SONUÇTA KAMU HİZMETİ YAPIYORUM :)

• 2 adet 12 tlden alınık markafoni 20 tl "acil"
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Teşekkür ederim.

• Turkcell Online İşlemlerden almış olduğum cinemaximum sinema biletleri satılıktır,tüm Cinemaximum’larda 31 Aralık 2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Hediyeniz IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D hariç tüm filmlerde geçerlidir,Fiyatı 5 tl dir hepsiburada çeki ile takas olur teklifler için pm
  • markafoni kargo bedava hesap alınır acil

10 pepsi veya 10 cc verilir nakit isteyen şu anda gönderemem. daha sonra verebilrim.
  • markafoni 20 tl kod verene 6 tl atılır
  • MAZOT'U 1 TL YAPAMIYORUM AMA COCA COLA AÇMA HALKALARINI TANESİ 20 KURUŞTAN SATIYORUM TOPLU ALIMLARDA SİZLERE ÖZEL İNDİRİMİ KAÇIRMAMAK İÇİN PM ATIN.

HERKEZ MC ROLE PLAY GAME DE

:) TAMAM KABUL EDİYORUM KÖTÜ BİR REKLAM OLDU :)
  • MAZOT'U 1 TL YAPAMIYORUM AMA COCA COLA AÇMA HALKALARINI TANESİ 20 KURUŞTAN SATIYORUM TOPLU ALIMLARDA SİZLERE ÖZEL İNDİRİMİ KAÇIRMAMAK İÇİN PM ATIN.

HERKEZ MC ROLE PLAY GAME DE

:) TAMAM KABUL EDİYORUM KÖTÜ BİR REKLAM OLDU :)

ÖDEMELER: MİSLİ VE PAYPAL
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

• [Satılık]

150TL d&r hediye çeki.

3x50TL kod şeklindedir. Kodlar birleşebilir. Sadece mağazada kullanılır.

Fiyat 110TL

Edit: Tanesi 40TL'den tek alabilirsiniz.
  • Hepsiburada Altlimitsiz 20tl'lik Hediye Çeki = 14tl

Markafoni Altlimitsiz 20tl'lik Hediye Çeki = 8tl

Ek olarak, otobüs firmaları için, hediye çeki, indirim kuponu falan olan ulaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 67906791679267936794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.