Şimdi Ara

Çek Kazan 50 TL Unilever alisverisine 50 TL Opet Yakıt Puan/Marketyo (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
21
Favori
29.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birleşir. Fişte 50 liralık unilever ürünü olsun yeter

• Marketin verdiği fişi yükledim çek kazana ama anlamadığım marketyo dan aldığımızı nasıl anlayacaklar bence ortalık karışacak bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çek kazan tuhaf bazen

halley resımde var yukluyorsun fısı gecerlı urun degıl red

yıne yukluyorsun tutar az red

yıne yukluyorsun fıs okunamıyor red

yıne yukluyorsun onay

fişe bakanın ınsafna kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: oemrec87

Marketin verdiği fişi yükledim çek kazana ama anlamadığım marketyo dan aldığımızı nasıl anlayacaklar bence ortalık karışacak bakalım

Olumlu/olumsuz sonuçlanması durumunda buraya da yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marketyo uygulamasında online ödeme yapılıyor mu? yapılıyorsa kredi kartı işlemlerinde hangi sektör olarak gözüküyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Edit:150/40 ile bu 150tl üstü axe 1tl kampanyası birleşmiyor ama 125/25 birleşiyor.130 tamamlayıp axe eklerseniz 131tl olur sepet 25tl düşerse 106 civarı bir ücret çıkar. Maximum kartı olanlara mobil ödeme ile75/5 ve 50/10 birleşir 75/15 maxipuan gelir. Ama 50tl içine 1tl ile mi girer bu axe yoksa 19.45tl ile mi girer bilemediğim için o riske girmeden 150/40 ile aldım siparişi,113tl ödenicek 15 maxipuan gelicek 98tl'ye mal olmuş olucak+50 opet yakıt puan gelirse 48tl'ye gelmiş olur.Gayet güzel kampanyaymış. Akşam 15-17.00 arasına aldım gelince faturayı atarım çek kazana.

Maksimum 50/10 hangisi oluyor?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Mobil ödeme 50/10 var maximum gençte o yoksa da genel bir sürü kampanya var market için.

• daquied kullanıcısına yanıt
    2 kampanya birleşiyor mu

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt

Birleşmez.

• KerpeteNaci kullanıcısına yanıt

o nedir hocam

• Bursa'da Seyhan ve Onur e fatura gönderiyor, fatura 3 4 güne geliyor, Furpa elden getiriyor, koşullarda indirim felan yapılırsa geçersiz olur diyor, indirimleri eşit paylaşıyor faturada, muhtemelen 50 TL Unilever alışveriş toplam 125 TL alışverişte 40 TL (125 e 25 indirim %20) görülecektir , mağdur olmamanız açısından yazdım, kesin böyle olur demiyorum ama sıkıntı çıkarabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 20 Kasım 2020; 17:49:32 >
  • Ben Toplam 155 TL alişveriş yaptim 40 TL düştü 115TL gösterdi kapida ödeme seçtim. Geldi kontrol ettim ve 50 Tl altında olduğunu gördüm geri göderdim ve yanında Fatura veya fişte yoktu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkhomer -- 20 Kasım 2020; 17:46:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinim35

Ne Marketyo muş arkadaş izmirde bi sipariş veremedik

hocam aynı dırumdayız koskoca balçova narlıderede sadece 1 market var onda da çeşit yok

• quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

hocam aynı dırumdayız koskoca balçova narlıderede sadece 1 market var onda da çeşit yok

Alıntıları Göster

Ayni durumdayiz. Baris gross biraz pahali gibi...

• darkhomer kullanıcısına yanıt
    Ayni durumla karsilasmamak icin 74 liralik unilever ekleyip verdim siparisi fis indirimli yazsa bile farketmez 50 ustunde kaliriz her turlu.

• pdrem P kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlama olmasin indirim olursa gecersiz degil indirimli halini kabul ederim diyor fiyat olarak. 70-75 liralik unilever eklerseniz siparise indirim de olsa her turlu 50 ustu olacagi icin sikinti olmaz. Zaten bi cay bi omo eklesen 70i buluyor malesef.

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam birleşmediği için veya ile bağladım cümleyi o yüzden bu tarz düşünceler olmasın diye yazmıştım zaten alıntıladığınız mesajı

• Çek Kazan onayı alan oldu mu ?

• Güncellemeleri bekliyoruz bu konudaki

• takip edelim, yunus market ve beğendik mağazası var bakalım bi inceleyim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.