Şimdi Ara

Cebe İnen Akbank Kart’tan 600TL’ye Varan Chip-para! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
41
Favori
49.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A101 şok opet shell ne varsa denedim kafayı yiyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye cikmadi bu ay bu kampanya?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

Niye cikmadi bu ay bu kampanya?
    Bende de çıkmıyor nedense bu ay kampanya..Akbank'ın neyi doğru ki,bu doğru olsun..şu bankaya güvenip para bağlayanın şaşarım aklına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 2 Ağustos 2021; 11:28:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Noldu sonuç aldın mı,,bende de kampanya görünmüyor bu ay..Akbank resmen üstüne yattı o zaman kampanyanın..Teb'e kötü diyordum ancak Akbank'ı gördükten sonra ne desem bilemedim

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Yok ya sürekli salak salak alakasız cevap veriyorlar. 3 kez kayıt oluşturdum 3.sünün sonucunu bekliyorum yıldım.

• 900 tl lik kampanyaya katılım sağlayamadığım için kartımı iptal ettirdim

• Her ay var olan kampanya bu ay görünmedi, çok ilginç. Resmen üstüne yattılar

• Bende sana özel bölümünde görünüyor.Tekrar katıldım hatta ama harcama yapmadım henüz.

• onur1155 kullanıcısına yanıt

Bazı hesaplarda görünüyor, çoğu hesapta görünmüyor.

• Kardeşimde 3'lü duruyor 1200,900,600 bende 600 bile yok nasıl iş lan bu :D

• Ne yapalim arayıp kayit mi actiralim?

• Ben aradim kayit actirdim. Esimde cikti bende çıkmadi. Sizde arayip kayit actirin ki uzerine yatmasinlar... Zaten cok uzun surmuyor. Durumu anlatin. Kampanyanin tam adini soyleyin. Kampnanin tam adı konu basligindaki sekilde. Hemen kaydinizi aliyorlar. Tesekkurler...

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt

Bakın geçen de yazdım. Kaydı almalarına rağmen deli gibi davranıyorlar saçma sapan cevaplar veriyorlar. Ben 3. kez sinirimden açtırdım bunda da saçma cevap verirlerse artık kapatacağım hesabımı içindeki parayı çekip. Akbank iyidir dedik şu dedik bu dedik malum olaydan sonra deli gibi ettiler kendilerini.

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    Kayıt açtırmak sorunu çözmüyor ki..Akbank yine bildiğini okuyor,yahu kampanyayı bile bulamadı müşteri hizmetleri açık açık söylediğim halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 3 Ağustos 2021; 15:18:25 >
  • akbank'ta kart aydatını iade alabiliyor muyuz? Garanti bonus kullanıyorum ancak kampanyalarının suyu çıktı. Tavsiye eder misiniz axess?

• Girrffe kullanıcısına yanıt
    Konuyu okumuyor musun..? Akbank katıldığımız kampanyayı bile yok sayıyor, kafasına göre..tam geçecek bankayı buldun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

akbank'ta kart aydatını iade alabiliyor muyuz? Garanti bonus kullanıyorum ancak kampanyalarının suyu çıktı. Tavsiye eder misiniz axess?

Akbank 2 aydır ölü ama hiç belli olmuyor, bı anda cosadabiliyor. En bonkör bankalardan biri bence, puanı anında yatırması, puanın silinmemesi, hatta kart hareketindeki harcamayı puanla ödeme, sürekli fatura talimatı kampanyası gibi güzellikleri de var. Ben memnunum, tavsiye ederim hocam. Aidat konusu değişken, kartımi iptal edin diyince yarısını yada tamamını iade edebiliyor. Ben ilk yıl aidatsiz diye aramislardi, öyle başvurmuştum. Yıl sonu bı çare dusuncez. Axess almasan bile, aidatsiz free yada akbankkart mutlaka olsun cuzdaninda. Puanların yüzde 5e düştüğü şu dönemde, her mobil odemeye yüzde 3 vermesi bile öne çıkarıyor onu. Axess kazandırır  

• bende duruyor hala, hiç silinmedi.

• Kayıt açtırdım gelen cevap: kampanya şartlarını saglayamadiginiz için talebiniz olumsuz degerlendirilmistir. Madem neden 4 ay durdu kampanya da bu ay yok  

• 600 yüzlük kampnay bende duruyor sıkıntı yok, chip para da geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.