Şimdi Ara

ce-36329-3 hatası bıktırdı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş bu ara sürekli ce-36329-3 bu hatayı alıyorum. Hersey güncel bunu normalde aliyorum menude bile gezerken Arkadaslar Listesinde bu hatayı veriyor nedir bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 20 Eylül 2017; 17:28:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sorunla karsılasan yada cözen varmı ? Arkadaslar listesine girdigim an Bu hatayı veriyor

• Ayni sorun bende de var ve arkadaşlar da da var oyunlarda invite bile atılmıyor genel bir arıza sanırım Sony Türkiye'yi de aradım işleme aldılar dönüş yapacaklarmış. Bu hata rainbow six siege oyunu 750 mb lik güncelleme yaptıktan sonra oldu siz de de öylemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzuXx

Ayni sorun bende de var ve arkadaşlar da da var oyunlarda invite bile atılmıyor genel bir arıza sanırım Sony Türkiye'yi de aradım işleme aldılar dönüş yapacaklarmış. Bu hata rainbow six siege oyunu 750 mb lik güncelleme yaptıktan sonra oldu siz de de öylemi?

Valla bugun bir guncelleme yapti r6 750 mb gibi ondan sonra sürekli Her arkadaslara giridgimde direk bu hata veriyor.

Ama yanlis hatirlamiyorsam gecenlere bir yazilim guncellemesi gelmisti ondan sonra bunlar basladı bende bugunde r6 guncellemesini yaptım ama ondan olacagi hic aklima gelmezdi .

Sizde de öyle mi bilmiyorum ama Benim R6 da veya diger oyunlarda oynarken bir problem yok sadece Arkadas listrsinde bu oluyor

• Ubisoft açıklama yaptı zaten hem Twitter dan hemde resmî Web sitesinden sorun onların yaptığı güncelleme ps4 ü bozmasından kaynaklanıyor muş! Sony ile görüşme halindeymişler çözeceklermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzuXx

Ubisoft açıklama yaptı zaten hem Twitter dan hemde resmî Web sitesinden sorun onların yaptığı güncelleme ps4 ü bozmasından kaynaklanıyor muş! Sony ile görüşme halindeymişler çözeceklermiş.

tesekkurler dostum Bilgilendirmen için . Çok kurcalamıyım o zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.