Şimdi Ara

CdkeyCenter AC:Revolution, Batman: AC, Call Of Duty Modern Warfare 3, Battlefield 3, Dead Island... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
9
Favori
22.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar MW3 key satın aldım ve Crimson arkadaşımızın ilgisinden de son derece memnun kaldım... Her türlü soruma en kısa sürede sabırla cevap verdi ve her konuda yardımcı oldu... İlgisine teşekkür ediyorum... Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.. İyi oyunlar...
  • kardeş ben BF 3 almak istiyorum,kuveyttürkle çalışıyorum hesap no su alabilirmiyim.
  • takip
  • ilan güncelmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

ilan güncelmi?

Günceldir hocam.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• pm attım cevap bekliyorum(bf3 için)
  • Gotham city impostors gelecek mi ?
  • Reiz İlgilenmiyosun Artık Konuyla.

Mass Effect Alıcaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ModexLife

Reiz İlgilenmiyosun Artık Konuyla.

Mass Effect Alıcaktım

Ilgileniyorum hocam, yardimci olayim :)

Gotham City Inspiror keyi yok, dilerseniz Steamden gift yapabilirim

• Selamın aleyküm hocam , ben mw3 key alıcam eğer ingilizce varsa yoksada rus olabilir fark etmez.. Eğer devam ediyorsa satışlarınız bende almak istiyorum 47 levelde kaldı deneme sürecindeydi emek verdim devamı gelsin dedim tabii 47den mi başlıcak yoksa steamdaki profil sıfırlanıcakmı bilemem 30 tl civarında para toplayacağım ve konuya tekrar yorum yapacağım. Arkadaşım "ItachiUchiha" önerdi sağlam bir satıcıymışsınız.. Şimdiden allah razı olsun

ve bir arkadaşım daha alıcakmış aynı anda teslim ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prelly -- 20 Şubat 2012; 18:08:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remembervendetta

Selamın aleyküm hocam , ben mw3 key alıcam eğer ingilizce varsa yoksada rus olabilir fark etmez.. Eğer devam ediyorsa satışlarınız bende almak istiyorum 47 levelde kaldı deneme sürecindeydi emek verdim devamı gelsin dedim tabii 47den mi başlıcak yoksa steamdaki profil sıfırlanıcakmı bilemem 30 tl civarında para toplayacağım ve konuya tekrar yorum yapacağım. Arkadaşım "ItachiUchiha" önerdi sağlam bir satıcıymışsınız.. Şimdiden allah razı olsun

Devam ediyor hocam satışlar. Deneme sürümü konusunu bilmiyorum ama yüksek ihtmalle kaldığınız yerden devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson King

quote:

Orijinalden alıntı: remembervendetta

Selamın aleyküm hocam , ben mw3 key alıcam eğer ingilizce varsa yoksada rus olabilir fark etmez.. Eğer devam ediyorsa satışlarınız bende almak istiyorum 47 levelde kaldı deneme sürecindeydi emek verdim devamı gelsin dedim tabii 47den mi başlıcak yoksa steamdaki profil sıfırlanıcakmı bilemem 30 tl civarında para toplayacağım ve konuya tekrar yorum yapacağım. Arkadaşım "ItachiUchiha" önerdi sağlam bir satıcıymışsınız.. Şimdiden allah razı olsun

Devam ediyor hocam satışlar. Deneme sürümü konusunu bilmiyorum ama yüksek ihtmalle kaldığınız yerden devam edersiniz.

peki hocam 2 bileti ayırıversen alıcaz yakında başarılısınız umarım başarıyla istediğin yere ulaşırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prelly -- 21 Şubat 2012; 2:02:56 >

• bende mw3 key alcam acaba steam olarak mı oynıcam beni bi aydınlatırmısınız bide ingilizcemi bende kredi kartı var bi yardım ederseniz sevinirim
  • Battlefield 3 key'i almak istiyorum gittigidiyor'da ürün bulamadım hala satılıyor mu bilmiyorum satan kişi de banlanmış sanırım nereden ulaşabiliriz kendisine.
  • İletişim için profile mail koymuştum ama. :)

Ufak bir ara veriyorum kişisel sebeplerden ötürü, kısa zamanda satışa tam gaz devam :)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.