Şimdi Ara

CD RW da çok açil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cd rw da makine resetliyor: cd ye yazdırmak istediğim dosyayı gönderiyorum cd yazdırmak için hazır olan dosyaları yazdır deyince makine resetleniyor çok açil yardım arkadaşlar otamatik kurtarmayı kaldırdım reset atamıyor fakat mavi bir ekranda şöle bir mesaj veriyor makine zarar görmesin diye işlem kesildi gibi hata olarak KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istekli -- 15 Mart 2005, 1:37:37 >

• cd-writer bozuk herhalde. Başka makinada denedin mi writerı...
  • MAKİNENEDE SİSTEM KAYNAKLARINI AŞIRI KULLANAN BİR VİRÜS VAR BÜYÜK İHTİMALLE . SEN YAZDIR DEYİNCE CD-RW DE SİSTEM KAYNAĞI KULLANMAYA ÇALIŞINCA MAKİNE KENDİNİ RESETLİYORSDUR. BAŞKA BİR İHTİMAL DE CPU FASNIN ÇALIŞMIYOR YADA GEREKLİ SOĞUTMAYI SAĞLAYAMIYORDUR. NORMALDE İTE KAKA SİSTEM KENDİNİ YÜRÜTÜRKEN, YAZ DEYİNCE SİSTEMDE AŞIRI YÜKLENME OLUYOR VE CPU DAHA FAZLA ISINIYOR VE RESET ATIYOR OLABİLİR. BİR KONTROL ET.
  • benice driverları doğru tanıtamadın.benimde basıma gelmişti ama resetlemiyodu makina kendini aygıt yoneticisinden işini halledebilirsin.suruculeri ordan yuklersen daha sağlıklı olur.cd-rw nin bozuk oldugunu sanmıyorum.bozuk olsa bile yinede reset atması gerip olurdu.neyse kolay gelsin..
  • bazen continue multisession olarak üzerine yazdırmak istediğin cdler olduğundada reset atıyor.
  • psu sorunuda olabilir, cd rw'nin takılı olduğu güç kablosunu değiştirmeyi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartlss

psu sorunuda olabilir, cd rw'nin takılı olduğu güç kablosunu değiştirmeyi dene

arkadaşa katılıyorum. büyük bir ihtimalle psu sorunu. yada cd varsa onunla çakışma yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.