Şimdi Ara

Cd Katili LG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lg cdrom için kaliteli falan farketmiyo.Orjinal müzik Cd sini bile kırdı.Tabi bazı cdleri kırması imkansız çünkü cdler elastik.ugraş ile bile kırılmıyorlar.(VERBATİM)

Bu olayı LG den başka cd romda hiç görmedim.CD nizi seviyosanız LG kullanmayın.
  • Lg marka cd romların 8522b serileri sorunlu cd romlardandır arkadaşlar lg alırken mutlaka buna dikkat edelim
  • Her rom'da olabilecek bir şey. Daha önce bir cafede asus cd romlarda 5 adet orjinal red alert cdsinin parçalandığını gördüm. CDler rom içinde ısındıkları zaman mukavemetleri azalıyo ve dağılıyolar.Sonuç olarak bu iş cd den kaynaklanıyor.
  • Ben şahsen bir müşterimin yeni aldığı win98 CD'sini 52x Creative ile tuz buz ettiğini biliyorum.
    Buna ne diyeceksiniz CD kaliteli(100 $'lık hem de)
  • arkadaşımın ASUS 52X beyazıttan alınmış bir cd'yi parçalarken kendisini de kullanılmaz hale getirdip. sebep çoğunlukla CD. sürekli cd-rom'un içinde kalması gereken cd olayları için de virtualcd gibi programlar kullanılabilir. bu şekilde cd-rom'un da ömrü uzar...
  • beyler bende de ld 52x rom 52x24x52 cd-r var cd-r iyi de rom ilk başta sessizdi şimdi elektrikli süpürge gibi neden anlayamadım
  • LG CDleri çok ısındırıo. Hele Divx CDsi takmışsan verisi çok olduğu için daha da ısındırıo . DivX filmi izlemenin en iyi yolu ,Harddiske atmak yada DVD-ROm dan izlemek.. LG CD-Roma gelince ısınma ve cd kırma sorunu var ama alternatifsiz..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.