Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CD calardan MP3 / VCD calara dönüşüm? ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> CD calardan MP3 / VCD calara dönüşüm? ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    75 Mesaj
    herhangi bir diskmani( normal track cd calar ) MP3 calara yada VCD calara dönüştürmek mümkünmü. icerisine özel bir electronic devre ilave ederek yapılabilirmi? bu konoda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. teknik olarak mümkün gibi geliyor bana.

|
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    onu yapabiliyorlar ama nerde nasıl bilmiyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    onla ugrasacana aynı paraya portatif vcd-cd-mp3 calar al daha iyi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj
    benim güzel arkadaşım bence onla hiç uğrasma git birtane 80 milyona vcd-mp3-cd calarlar var portatif ondan al.... cavuş crazy_slayer de ole söylüyor +1
    |
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Haklısınız arkadaşlar ama ben electronicten biraz anlıyorum ve bunlarla uğraşmak bana zevk veriyor. bişeyler becerince kendimi mucit falan sanıyom yani. :) zevk işte...
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    yerkan79 arkadaş senin bu olayi gerçekleştirmen için mp3 codecini çözen bir entegreye sayip olman ve bunun devresini yapman gerekir. Yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi hazır alman daha makbul olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    premier prm 305 var ankarada yetkili satıcısında 75 milyon. 1 yıl garantili, vcd cd mp3 cd-r cd-rw okuyor. yanında sarjlı pil veriliyor ve kendisi bunları sarj edebiliyor. almak üzereyim. varmı bu model ile tecrübesi olan?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    ayrıca kumandası ve 40sn anti-şok özelliği var...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,373
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.