Şimdi Ara

Cd 600 Intellilink Bluetooth Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Astra Elite kullanıcısıyım nasıl olmuşsa bluetooth ile eşleşme cihaz sayım 5 ve yeni cihaz eklemek istediğimde bos yer yok diyor eski cihazları sile giriyorum sil diyorum eminmisiniz diyor evet diyorum oylece bekliyor ve cihazların hic birini silmiyor. o cihazların hepsi eski cihazlarım hepsi gitti saga sola :(
    Müşteri hizmetlerini aradım reisi bagladılar usta gelemiyorsan akü kutup basını sök 5 dakka bekle geri tak dedi tarihi ayarlarsın falan dedi yaptım tarih falan sıfırlandı ama eşlenmiş cihazlar hala duruyor...

Bilen yardımcı olacak varmıdır ?

• Biraz geç olacak ama. Başka aynı problemi yaşayan arkadaşlara bir yardımım dokunur belki. Aynı sorunu ben de yaşadım. Telefonum bağlanmıyordu ve bluetooth meşgul diyordu silmeye çalıştığımda. Ayarlardan, radyo ayarlarından. Radyo ayarlarını sıfırlama-resetleme gibi bir seçenek var onu yaptım. (Kayıtlı kanallar vs. gitmiyor) Arabanın bazı ayarları da sıfırlandı uzaktan kilit vs. gibi ama sorunum çözüldü. Fabrika ayarlarına geri dön seçeneği değil yanlış anlaşılmasın radyoyu sıfırla diye ayrı bir seçenek var.
  • Aracım 2016 astra j 1.6 cdtı elite sedan. CD 600 intellilink muhtemelen. Bluetooth söylediğim isimleri %80-90 yanlış algılıyor yada algılamıyor. Bluetooth mikrofonu aracın neresinde? Bu sorunu yaşayan var mı? Ben mi kullanamıyorum anlamadım. Sinyal sesini de bekliyorum olmuyor.

Mesala rehberde "anne" kayıtlı

"Anne" veya "anne ara" veya "anne çevir" diyorum bana ayarlar mı dediniz yada radyo da AM mi dediniz yada anlamadım diyor yada alakasız bir ismi soruyor

Nerde hata yapıyor olabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROD23 R kullanıcısına yanıt
    Bu problemle hiç karşılaşmadım. Komutu önce, aranacak kişinin adını sonra söylemeyi deneyebilirsiniz.
    Opellerin sesli komut sistemi çok iyi çalışıyor çünkü. Özellikle CD600de verdiğim komuta geri dönüş alamadığım olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.