Şimdi Ara

CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
31
Favori
72.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 analog 4 AHD kamera için dvr önerir misiniz? 16 kanallı olacak.
  • Hocam

4 adet 2MP, AHD kamerali bir sistem icin hdd hesaplamaya calisiyorum, farkli sitelerde bunun icin pratik programlar var, fakat bu sitelerden her biri farkli hesapliyor.

Hatta birbirinin 2 kati hesapliyorlar..

Siz hangi programla ya da site ile hesaplamamizi onreirsiniz?
  • ozyazganm O kullanıcısına yanıt
    tamamiyle cihazla alakalı bir durum. Kullanacağınız cihazın sitesini kullanmalısınız.
  • merhaba,elektrik gittiğinde kameraların enerjisinin kesilmemesi için UPS mi kullanıyor genelde.
    Elimde 12volt 100 amperlik bir akü ve 20 amperlik bir redresor var.
    Redresör aküyü şarj ederken kameralarıda beslese sorun olur mu acava ?
    Veya röle kontakları ile mi yapmalıyım.

şöyle birşey buldum ama . anlamadım. Power supply özelliği mi bu.
    http://www.elektronikguvenliksistemleri.info/kamera-sistemi-guc-kaynagi-ups-ozellikli-kamera-besleme-adaptoru-1496

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• r3dk1t R kullanıcısına yanıt
    ups kullanılır, elektrik bilgim zayıf olduğundan sorununa tam cavap veremeyeceğim. Üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

ups kullanılır, elektrik bilgim zayıf olduğundan sorununa tam cavap veremeyeceğim. Üzgünüm

Bazen aküde kullanıyorlar ama nasıl ? Teşekkürler .
  • Slm arkadaşlar cctv kamera kayit cihazi nı modeme bağladım kota dan yermi yoksa upload dan mi yiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık upload da sayılıyor bilgine ama ne kadarı hesaplanıyor bilmiyorum. Dışardan izlenme ve dış ıp ile girmediği sürece kotanı etkilemez ( ping ler falan hariç ). İç IP den girmelisin
  • 1. Merhabar ben sıva altı güvenlik kamerası tesisatı döşemek istiyorum bunu nasıl yapmalıyım
    2. Elektrik tesisatından uzak olmalımı olmalıysa ne kadar uzak
    3. Müstakil evin merdivenin altını oda haline getirip jenaratör güvenlik kamerası kayıt cihazı gibi şeyleri merdivenin altında toplamak istiyorum sizce nasıl olur
    4. Bu kabloların yanından ethernet kablosu (cctv veya cad kamera için) alarm kabloları gibi kablolar geçerse parazit gibi olumsuz şeyler olurmu birbirini etkilermi
  • Hocam merhabalar,

Şuanda mevcut kurulu 8 kanallı dvr sistemim var izliyorum ancak görüntü kalitesi ve internet üzerinden geçmiş kayıtları izlerken beni tatmin etmediğinden ip kameralı bir NVR sisteme geçmek istiyorum.

Benim sorum İnternet üzerinden uzaktan izleme yaparken geçmiş kayıtları takılma olmadan izleyebilmek için NVR alırken hangi özelliğine dikkat etmeliyim ?

Teşekkür ederim şimdiden.

Ekleme: Zaten kurulu bir CCTV altyapısı mevcut olduğundan AHD sisteme geçmek daha mı mantıklı olur acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekomiko -- 26 Ağustos 2016; 16:15:53 >
  • Ahmet Talaşşş A kullanıcısına yanıt
    kablolarda ekranlı tip kullanırsanız sorun olmaz
    trishield diye de geçer coax larda
  • sekomiko S kullanıcısına yanıt
    kabloyu değiştiremeyecekseniz ahd kullanabilirsiniz.
    Değiştirebilecekseniz IP kullanın.
    Ayrıca network üzerinden kayıtlar düşük geliyorsa bu kayıdın düşük kaldığını gösterir.
    Network üzerinden izleme düşükşe bunu biraz kasar ama main stream dan çözebilirsiniz
  • Dvr kayit cihazim yandi iki gun once elimdeki modek analog klasik tip kameralar
    Toplamda 6 kameram mevcut en az iki tanesini ahd model ile degistjrmeyi dusunuyorum
    Simdi

Gittigidigor vb sitelerde
    Analog
    Ahd
    Hybrid
    Modeller var ve bana uygun birsey lazim.

ahd dvr kayit cihazi eski tip analog kameralardan goruntu alip kayit yapabilir mi onemli benim için pna gore yarin dipariş vereceğim.

Analog kayit cihazlarinfa ahd kameralar goruntu vermiyor sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdikmetas M kullanıcısına yanıt
    dostum ahd dediğin ara bir teknoloji
    HD-CVI >AHD >HD-SDI >HD-TVI
    sıralama bu şekilde, aldığın kamera hd-tvı ise ahd cihazda çalışmaz
    Son çıkan ilk çıkanı destekler.
    Seçimini buna dikkat ederek yap.

Kayıt cihazını HD-TVI alırsan ki su an analogta en son o vardır sorun çekmezsin.
    Analog kamerada ahd kamerada çalıştırırsın.
  • Neutron kayıt cihazı var ip sabit Nasıl izleyebiliriz kabloları bağladım ayarı Nasıl cihazdan bilmiyorum teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prison architech oyununda CCTV vardı bende bu ne işe yarıyo diyordum meğer kapalı devre televizyonmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM....

Derdime Çare Üstad'lar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acronise -- 2 Ekim 2016; 17:02:27 >
  • MeganeCC M kullanıcısına yanıt
    cihaz ekleden arama bölümü vardır, oradan bulmasını sağla kameralar aynı marka ise, değil ise el ile ıp+port+kullanıcı adı şifre girmen gerekir
  • öyle koymuşlar adını maalesef :)
  • acronise A kullanıcısına yanıt
    sorunun tam olarak nedir dostum görüntü mü alamıyorsun?
    Analogta alabilirsin ya da HDCVI kamera ile alabilirsin.
    Sorununu tam olarak anlatırsan yardımcı olabilirim.
    Elinde neler var ne yapmak istiyorsun.
    Kablolamayı rg-11 trishield yapmanı öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.