Şimdi Ara

Catzilla - Bu nasıl bi şey anlamadım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunlarda dönem dönem gelinen grafik geliştirmeleri anlatan bi video izliyordum. 2000 yılındaki oyunlardan başlayıp sırayla 2013 yılına kadar en iyi grafiklere sahip oyunları gösteriyorlardı. 2012 ye kadar bi çok oyunu biliyordum. bilmediklerimin bile adını duymuştum ama 2013 yılını gösterdiğinde catzilla isimli bi video koydu.

videonun adı evolotion of game graphics gibi bi şeydi. neyse bu videonun 2013 kısmına geldiğinde bu oyunu gördüm. internetten videolarına baktım sadece bu videosu var ve download da ediliyor.

oyun mudur artık neyse videosu bu.

altında millet 10bin yaptım. 7bin yaptım falan gibilerinden şeyler yapmışlar. acaba pc mizin sistemini mi test ediyor diye düşündüm ama test etse millet 10bin - 5bin yaptım falan demez. ayrıca grafik ölçen gibi bi şey olsa neden adam oyun grafiklerinin tarihçesinde 2013 e bu videoyu koyar ? ayrıca beta download ı bu. merak ettim indiriyorum şu anda.

http://www.guru3d.com/news_story/download_catzilla_benchmark_beta_version.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 11 Şubat 2013; 13:20:44 >

• Catzilla Sistem kapasitesini ölçen bir program. 5000 10000 ler ise sistemin sane vermiş olduğu puandır. Oyun değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam. sisteminizde ne varsa ölçüyor. gpu, cpu, psyx. bi video oynatıyor ve o video boyunca aldığınız fpslerin toplamından size puan sunuyor. ben 1942 puanla 340. oldum. laptopta normaldir tabi.

•  Catzilla - Bu nasıl bi şey anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

• quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

heheh

• aynı laptop 1 sene de nasıl böyle düşer.

Catzilla - Bu nasıl bi şey anlamadım ? Catzilla - Bu nasıl bi şey anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 3 Temmuz 2014; 10:20:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.