Şimdi Ara

Catalyst 8.1 Beta (Vista x86 ve x64 için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Vista x64 ve x86 işletim sistemleri için 8. sürüm Catalyst sürücülerinin Beta versiyonu yayınlandı. Guru3D'den indirebilirsiniz.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1825

• Paylaşım için teşekkürler.Peki ne gibi getirileri varmış bu dirverların herhangi bir bilgi varmı??????
  • Bu konuda çok kısıtlı bir bilgi var. O da yeni 3870x2 ve yeni gart driverleri denilio ancak bunun atinin resmi katalisti olduğundan şüpheliyim çünkü şuan katalist 7,12 çıkarsa 7,13 olur.

Belirtmekte yarar olna bir diğer hususta, 7,12 driverleri internette indirime sunulmadan yine aynı sitede 8,0 adında bir beta driver ortaya çıkmıştı. Ati'den çıkacak driverleri beklemenin yararlı olacağını düşünüyorum.

Saygılar
  • 7.13 olmaz 7, yılı ondan sonra gelen sayı ise ,ayı simgeler yani 8.1 olacak yeni driver
  • Saolun bilgiler için.Yani gene pek bir yenilik yok. Ati
  • quote:

Orjinalden alıntı: diciotto

7.13 olmaz 7, yılı ondan sonra gelen sayı ise ,ayı simgeler yani 8.1 olacak yeni driver

yani ati her ay yeni bir driver mı çıkartıyor ?
  • Beta ile işim olmaz yaw, bu ati driver konusunda geriden devam etmeyi seviyor herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

Aynen öyle!

Konu dışı: Sadece 2005 yılında Catalyst 5.13 çıkmıştı. Aralık ayının başında 5.12 sürülünce ardından 10 gün geçtiğinde yapılan güncelleme Ocak ayını bekleyememiş, yeni Catalyst 5.13 adını almıştı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: luxaeterna

quote:

Orjinalden alıntı: turkcu

Aynen öyle!

Konu dışı: Sadece 2005 yılında Catalyst 5.13 çıkmıştı. Aralık ayının başında 5.12 sürülünce ardından 10 gün geçtiğinde yapılan güncelleme Ocak ayını bekleyememiş, yeni Catalyst 5.13 adını almıştı...

Aynen öyle, ilk rakam Driverin ait olduğu yılı noktadan sonra gelen iki rakamda ait olduğu ayı ifade eder.
    7.12 : 2007 nin 12. ayı gibi. Yani bu yeni çıkacak driver da 8.1 olacak.

• Catalyst 8.1 çıkmış bile. İlk benden duyun istedim. ;)

Link: http://ati.amd.com/support/driver.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: luxaeterna

Catalyst 8.1 çıkmış bile. İlk benden duyun istedim. ;)

Link: http://ati.amd.com/support/driver.html

Site göçmüş abi millet hücum etti sanırım " server is too busy" diyor
  • Crysis'te Fps sabitlendi 24'e ne iniyor ne çıkıyor patlama sahneleri dahil..
  • agp desteği yine yok
  • evet arkadaşlar oyunlara katkısı ne oldu??????
  • Hiç birşey...

Multiview diye bi olay getirmişler oyunsal eski bazı oyunlardaki vista - xp bazlı hatalar giderilmiş o kadar. 7.12 - 8.1 arasında crysisde denedim performans değişimi yok.
  • bi deneyelim yinede :)
  • Pek fark yok gibi maalesef..
  • Arkadaşlar Ati nin bildiğiğimiz Catalyst diye(7.12 ,8.1 gibi) adlandırdığı sürücüler var.
    Birde Catalyst 8.1 Hotfix diye adlandırılan sürcüler var.Bunların kurulumunda bir sıralama var mı?
    Catalyst 8.1 + Catalyst 8.1 Hotfix şeklinde mi?Yoksa sadece Hotfix mi kuruluyor?
  • Bu driver'ın eski ati ekran kartlarına bir faydası var mı?(x800serisi gibi ..)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.