Şimdi Ara

Cat bot nasıl temizlenir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
102.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nubuk ise nubuk taş/sprey ve en son çıkan jeller var wolly tercih et terim. çoğu ürünler ayakkabıya zarar veriyor içinde ki kimyasallardan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

dis fircası + bulaşık deterjanı

Ciddi misiniz hocam?
    Ciddiyseniz nasıl temizleniyor?

ciddiyim hocam ben öyle temizliyorum

dis fircasina çok az sıvı deterjan (bimden aldığımız dandik deterjanla yapıyorum ben) sonra fırçayla temizliyorsun böylelikle ince detaylar bile temizleniyor.

şunu unutmayın eğerki botun üstünde beyaz bir köpürme oluyorsa deterjanı fazla koymuşsunuz demektir.

köpürse bile sorun yok enson ıslak bir bezle silince düzeliyor ;)

Sadece botlara mı hocam?

derilere deterjan sürmeyin deri olanları badem yağı ile temizleyin tabiki yine diş fırçasıyla

• Yeni konu acmayayim dedim buradan sorayim.

Benim botun rengi alalı bulali oldu mesela botun üst kısmı iyice beyazlasti arkalar hala orijinal renk gibi duruyor bunu nasıl hereri tek renk yaparım üstler beyazimsi arkalar kahverengi gibi suanda. Nubuk boyası aldım ben boyadikca o emiyor ama hic renk değişikliği olmuyor çözüm nedir. Malum kış geliyor yakında ihtiyaç olacak. Eski bi görünümle kullanmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Yeni konu acmayayim dedim buradan sorayim.

Benim botun rengi alalı bulali oldu mesela botun üst kısmı iyice beyazlasti arkalar hala orijinal renk gibi duruyor bunu nasıl hereri tek renk yaparım üstler beyazimsi arkalar kahverengi gibi suanda. Nubuk boyası aldım ben boyadikca o emiyor ama hic renk değişikliği olmuyor çözüm nedir. Malum kış geliyor yakında ihtiyaç olacak. Eski bi görünümle kullanmak istemiyorum

Botun arkalarını em böylelikle rengi açılcak beyaza yakın bir renkte kullanacaksın botu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamammı cat botlar nasıl temizlenıyor yanı şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

tamammı cat botlar nasıl temizlenıyor yanı şimdi ?

silinmiyor hacı botumdaki pisliklerle birlikte yaşamayı kabullendim artık
  • Konuyu hortlatıcam ama yardımcı olabilcegim diye düşündüm..

Satı cat botum var ve 3 yıldır kullanıyorum fakat hala taş gibiydi üstünde hafif kararma ve çamur lekeleri vardı forumistanbldan wolly'nin süet & nubuk silgisi ve tel fırçasını aldım fakat çok faydasını göremedim.

anacım bi fikir verdi arap sabunuyla temizle oğlum diye kimyasal pek yok içinde deterjan gibi dedi.

bulasık süngeriyle korka korka iyicene çitiledim ılık suyla yıkadım bi güzel her yerini 2 günde kurudu bi baktım sıfır gibi olmuş ama sol ayakkabıda tam çıkmamıştı leke şimdi bidaha yıkadım bu sefer sağlam yıkadım kurumada simdi yeni bacıkta takıcam bi 5 yıl daha giyerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEMATİ -- 3 Aralık 2015; 22:45:45 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.