Şimdi Ara

CASTROL MAGNATEC

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 ford fiestamın yağ değişim zamanı geldi. Castrol magnatec kullanan var mı, kullanan varsa bariz bir kalite farkı var mı ? ya da başka önerisi olan var mı? Şu anda motorda mobil var, aslında fena değil ama; biraz motorda gürültü yapıyor gibi...Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• Fordun kendi yağı var onu kullan, ben yeni aldım 45 tl'ydi sanırım.

quote:

Orjinalden alıntı: beygirgücü

2006 ford fiestamın yağ değişim zamanı geldi. Castrol magnatec kullanan var mı, kullanan varsa bariz bir kalite farkı var mı ? ya da başka önerisi olan var mı? Şu anda motorda mobil var, aslında fena değil ama; biraz motorda gürültü yapıyor gibi...Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wernik

Fordun kendi yağı var onu kullan, ben yeni aldım 45 tl'ydi sanırım.

quote:

2006 ford fiestamın yağ değişim zamanı geldi. Castrol magnatec kullanan var mı, kullanan varsa bariz bir kalite farkı var mı ? ya da başka önerisi olan var mı? Şu anda motorda mobil var, aslında fena değil ama; biraz motorda gürültü yapıyor gibi...Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Markası nedir kardeş? servisten mi aldın yoksa dışardan mı? 10-40 di mi?

• ismi, Ford motor yağı..

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: wernik

Fordun kendi yağı var onu kullan, ben yeni aldım 45 tl'ydi sanırım.

quote:

Markası nedir kardeş? servisten mi aldın yoksa dışardan mı? 10-40 di mi?

• Biraz fazla eksiltiyor.
  • en iyisi mobile devam bariz fark yok sanırım
  • ARKADAŞLAR YAĞ KONUSU TAMPON ÇAMURLUK MUZ SİLECEK GİBİ BİR DURUM DEĞİLDİR ÇOK HASSAS VE HAYATİDİR,SİZE TAVSİYEM PİYASADAKİ TÜM YAĞ MARKALARININ ANA ETKEN MADDE ÜRETİCİSİ OLAN BİR DEV VE TARTIŞMASIZ BU SINIFIN LİDERİ MOBİL 1 OLACAK TAM SENTETİK 20 W-50 GİBİ ÇOK FAZLA NUMARALARLA OYNAMAYALIM FAYDADAN ÇOK ZARAR GÖRÜRÜZ,FİYATI YÜKSEK GİBİ AÇILIMLARI KABUL ETMİYORUM O ZAMAN AÇIK YAĞ KULLANIN ÇOOK UCUZ,BU ANLATTIĞIM BİLGİLER ANKARADA BİR YAĞ EĞİTİMİNDE BİR PROFESÖR TARAFINDAN BİZE AKTARILDI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
  • castrol gercekten cok ıyı oldugunu duydum hatta yenı fıesta baslıgı altında magnatec nıcklı arkadas var nıckdende anlasılacagı gıbı kendısı castrol fırmasında calısıyor.....kesınlıkle castrolu kullanmamızı ve gercekten en ıyı yag oldugunu ustune basa basa soluyo kendısı cok samımı guvendıgımız bırı kendı calsıtıgı ıcın falan soluyecek bırı degıl bunuda belırtıyım benımkı uzman gozuyle bı tavsıye.....
    yalnız garantısı bıtmemıs araclarda baska yag kullanımı garantı acısından sakıncalıymıs bunu soyleyım sımdıden servıslerde bu konuda problem cıkartıyolarmıs....
  • cevap verme lütfunda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.