Şimdi Ara

Castlevania: Lords of Shadow PC'ye mi Geliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz saatlerde Steam'in veritabanında Rise of Nations'la ilgili yeni bulgular rastlanmıştı. Şimdi ise karşımıza Castlevania: Lords of Shadow çıktı. Castlevania: LoS serisinin ikinci oyunu PC'ye de geliştirilirken, Steam'de ilk oyunun kayıtlarına rastlandı. Yaklaşık üç saat önce güncellenen oyun kayıtlarına bakılırsa Konami ile Mercury Steam, ikinci oyun öncesinde PC'cilere bir sürpriz yapacağa benziyor. Bekleyip görelim...

• merakla bekliyoruz inşallah çıkar artık şu pc de üvey evlat konumundan çıksın şu oyun yapcımcıları niye anlamıyor bilmiyorum pc de bir oyun platformu hatta konsolu bile sayılabilir ayrı gayrı yapılması gerçekten sinir bozucu.....

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu bi sevemedim

• Oyun gerçekten sağlam PS3 de epey bir oynamışlığım var . Umarım gabriel ı PC de de kontrol ederiz . Belki de bundle şeklinde gelecektir oyun aynı DOOM 3 BFG edition gibi.

• konsolda oynayamadım pc'de harika olur...

• Sir Pinky

Hadi kardeş başka kapıya. Seviyesiz insan seni.
  • Oyunun baya seveni var, gelir umarım.
  • Hobaa gelsin gelsin

• 2. oyundan önce süper olur..genelde bu tip haberler doğru çıkıyor.Ps3'te oynamıştım ama bitirememiştim,pc'de daha tatlı olur :)

• cevap yazamıyorum sızlere pınk gercı sana alıskınız artık boyle gelmıssın boyle gıdersın deısemezsın sen... dıgerlerı ıcın konusuyorum ya arkadas bu konslculara bır cevap yazdıgım anda ceza alıyorum nedenı de gayet acık bsc de karnını bellıkı konsol fırmalarından doyuruyor neden kon-solcu ların satasmaları es gecılıyor gormezden gelıyorsunuz artı nedır konsolcu pc cı tartısmsı cogunda pc de var konsolda var ısteyen ıstedıgınde oynar

herzaman oldugu gıbı ısınıze gelmeyen yorumlarım gıbı ceza verebılırsınız nede olsa hersey cıkar ıcın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 17 Mart 2013; 23:03:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.