Şimdi Ara

Casper Via M1 mi Meizu M2 Note mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Meizu M2 Note biraz daha uygun fiyatlı bir ürün ama işlemcisi falan aynı.

Kameralarını kıyaslarsak sanki Casper daha önde gibi, en azından ön kamerasındaki flash bir nebze olsun onu üstün kılıyor.

Kasa tasarımı olarak da Casper daha çok hoşuma gitti.

Bir yandan Casperın güncelleme alıp almayacağı konusunda tereddütlerim var ve Meizunun Flyme OS'i de gayet şık duruyor.

Marka olaak ikisine de aynı tereddütle bakıyorum. Sizce bu iki telefonu kıyaslarsak, hangisi daha üstün?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonlara bir de Xperia C4'ü eklersek, batarya performansı olarak da kıyaslarsak hangisi üstün olur?
  • 1300 e g4 al : )
  • meuzi m2 not cunku gayet başarılı ve şık bir telefon
  • HogwartsMeade kullanıcısına yanıt
    Pil performansı nasıl acaba?

• M2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de değil, yerinizde olsam onların yerine sony xperia c4 ya da zenfone 2 bakardım. İlla ikisinden biri olcaksa via m1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 14 Şubat 2016; 13:41:52 >
  • 2. mesajımda belirttiğim gibi C4 de düşündüğüm alternatifler arasında. :) Gayet şık bir cihaz yapmış Sony, inceliğiyle tavladı beni açıkcası. Pil performansı nasıl acaba?

Zenfone'a nedense sıcak bakamadım, tipinden midir nedir, içime sinmedi bir türlü.
  • Asus zenfone 2 tip olarak benimde hoşuma gitmedi o yüzden eledim. Ortalama 4:30 5 saat ekran süresi alıyorum günü rahatlıkla çıkarıyor. Bazen biraz hızlı gidiyormuş gibi geliyor ama yeterli pil performansı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.