Şimdi Ara

Casper via e4 satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Casper sosyal medya hesaplarından Casper via e4 ün satışa çıkacağını duyuurdu.

İlgili paylaşımda; ince gövde, şık tasarım ve yüksek pil gücü ibarelerine yer verilmiş. Telefon arayışında biri olarak bu modeli de merak ettim. Sizce almadan önce bu modelin de çıkmasını beklemelimiyim ?

Casper via a4 kullanmıştım onunda tasarımı olsun malzeme kalitesi olsun işimi görmüştü. güncellemeler de hızlanırsa aslında fena telefonlar çıkarmıyor bence casper.

Casper via e4 satışa çıkıyor

Casper Via E4 Paylaşımı

• alinmaz arkadas alinmaz casper altin suyuna batirsa yine alinmaz. kalitesiz iscilik, yetersiz servis ve destek, yetersiz yazilim vsvs.. elimde 6 ayda çöp olan e3 var hatta iki gundur de karsi tarafin sesi gelmiyor daha baska sorunlarida var tabiki. Tasarim donanim butun cihazlarda var casperin kendine has bir cizgisi bile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

alinmaz arkadas alinmaz casper altin suyuna batirsa yine alinmaz. kalitesiz iscilik, yetersiz servis ve destek, yetersiz yazilim vsvs.. elimde 6 ayda çöp olan e3 var hatta iki gundur de karsi tarafin sesi gelmiyor daha baska sorunlarida var tabiki. Tasarim donanim butun cihazlarda var casperin kendine has bir cizgisi bile yok

Markanın çizgisi falan beni ilgilendirmiyo arkadaş. Önemli olan aldığın ürünü uzun süre kullanabilmen... Yeğnlerime uzaktan eğitim için aldığım tableti bende yeğenlerimde uzun zamandır sıkıntsız kulanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrukka

Markanın çizgisi falan beni ilgilendirmiyo arkadaş. Önemli olan aldığın ürünü uzun süre kullanabilmen... Yeğnlerime uzaktan eğitim için aldığım tableti bende yeğenlerimde uzun zamandır sıkıntsız kulanıyoruz.

Alıntıları Göster

Uzaktan egitim baslayali daha ne kadar olduda test ettiniz cihazi ? Telefonla tablet kullanimi aynimi ? Beklentilerin aynimi ? Donanimlari aynimi ? Ben iki adet 1 seneleri dolmamis casper telefonlarin sorun cikardigini soyluyorum. Casperin tableti laptopu beni ilgilendirmiyor. Hatta duzeltme yapayim casper telefon alinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.