Şimdi Ara

casper pc modding

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar casper pc'mi o monoton sıkıcı görüntüsün'den bi nevze uzak tuttum böle daha güzel olmuş dimi ama tabi benimki modding'de amatörce aslında böle şeylerden fazla anlamam ama çok ilgimi çeker ışıklı gösterişli şeyler falan sizce daha neler yapabilirim şuanki pc'min üzerinde neler üzerinde oynamam yada ne parçalar takmam gerek..yeni kasa almak modding'li işime gelmiyo en güzeli eskiyi değiştirmek bu daha güzeli çünkü eskinin üzerinde herşey yapabilirsiniz daha ilgi çekici bence yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.......
     casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

casper pc modding

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loveyoukib -- 4 Haziran 2010; 23:21:10 >

• bence güzel olmuş yha kasanın içine ne taktın öyle uv mi öyle parlaklıgından gözükmüyo :D (mavi)
  • kasanın parlaması o firolosan mavi led'den sanırım ama o led mavi ışığı pc'nin altına koydum aynı arabalar'da olduğu gibi neon hesabı
  • gsl mod olmuş ... mavi ledde cok yı gorunuyo dısardan..
  • teşekkürler yorumun için smack_54
  • güzel olmuş eline emeğine sağlık! İlk resimde kasanın önündeki delikleri bir an mermi deliklerine benzetttim :D Bu kasanın ön paneli orj.? yoksa kendinmi yaptın! Yinede her şekilde güzel!
  • ne yalan söyliyim pek tutmadım ama amatörce iyi olmuş doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyLord4u

güzel olmuş eline emeğine sağlık! İlk resimde kasanın önündeki delikleri bir an mermi deliklerine benzetttim :D Bu kasanın ön paneli orj.? yoksa kendinmi yaptın! Yinede her şekilde güzel!

Kasanın öndeki delikler orjinal ama normalde orjinal casper kasada o delikler görünmüyor ben kasanın önündeki ek pilastiği söktüm fan ışıkları görünsün diye.
  • Sökmekle iyi etmişsin karanlık ışıksız ortamda çok egzotik oluyor! hemde ön hava giriş fanı için daha fazla hava akımı elde ediyorsun! emeğine sağlık hocam!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.