Şimdi Ara

Casper Nirvana Tablet 7' 253 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
46.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok berbat Artes i9703 ips bu model ondan çok daha iyi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailcbk

çok berbat Artes i9703 ips bu model ondan çok daha iyi ya

400tl lik tablet ile 250tl lik tableti karşılaştırmak mantıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

Casper'a laf atanları birtürlü anlayamıyorum 5 senedir fazla bilgisayarını kullanıyorum bir sorun çıkmadı tabletinide aldım taş gibi çalışıyor.

Tabletide bilgisayarıda tavsiye ederim

benimde 4senelik casper vbilgisayarım çok iyi çalışıyor şuan bile onu kullanıyorum ama tableti öyle olmadı maalesef.
    allahtan düzeldi sorunları.

quote:

Orijinalden alıntı: FirsTHurT

Arkadaşlar tabletime kılıf alıcam otg desteği var mı tabletin ? bir de öneriniz var mı?

ben 10inch netbook çantası aldım.çok amaçlı hem 7 ve 10" tablet koyma yeri var hemde4" telefon koyma yeri.+10.1" netbook koyma yeride var.
    tabletin otg desteği var diye biliyorum vınn takıpta kullananlar olmuş.veya flashtan film izleyenler.

Alıntıları Göster

ben 10inch netbook çantası aldım.çok amaçlı hem 7 ve 10" tablet koyma yeri var hemde4" telefon koyma yeri.+10.1" netbook koyma yeride var.
    tabletin otg desteği var diye biliyorum vınn takıpta kullananlar olmuş.veya flashtan film izleyenler.

aldığın çantanın linkini atarmısın??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailcbk

çok berbat Artes i9703 ips bu model ondan çok daha iyi ya

400tl lik tablet ile 250tl lik tableti karşılaştırmak mantıksız.

casper ı kıyaslamaya değmez haklsın

• Orijinalden alıntı: kaqan123

kipadan aldım ama dergide yok.
    marka modeline bakarım birazdan.
    bu arada bendede artık tuş kilidi açılmıyor.kilitliyorum kalıyor öyle.önceden arada yapardı şimdi hep yapıyor.
    piyasa çöp cihazlarla dolu derlerdide inanmazdık.bizde aldık birer çöp cihaz.
  • Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

Orijinalden alıntı: kaqan123

bu arada bendede artık tuş kilidi açılmıyor.kilitliyorum kalıyor öyle.önceden arada yapardı şimdi hep yapıyor.

Tabletin otg özelliğini kullanmak için illa root mu olmak gerekiyor yoksa bir dönüştürücü alıp kullanabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: muhtaremmi35

Orijinalden alıntı: kaqan123

Tabletin otg özelliğini kullanmak için illa root mu olmak gerekiyor yoksa bir dönüştürücü alıp kullanabilir miyiz?

Otg olayini daha denemedim bilmiyorum o yuzden.ama root gerektigini sanmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ne dandik tabletmiş yanışlıkla kenarına oturdum ekran çatladı çok kötü duruyor babam beni gebertecek görürse
  • beyler yandık ekranın çatlayan yeri çalışmıyor menüye giremiyorum rootuda kaldıramayacam
  • kardeşime dershaneden vermişler.

ucuz tablette zaten performans falan tartışmıyorum, garanti olayına ve pil ömrüne bakarım. pil öyle 1 saatte falan tükenmiyomuş, 2 film izliyorum diyo kardeşim bu yönden iyi. servis desteği desen hani casper yani isimsiz bi çin malına göre iyidir hiç yoktan.

zaten bedava gelmiş allah bereket versin (hernekadar dershane onun parasını bizden zaten alıyo olsa da)

tablet bildiğiniz ucuz tablet, ama ekran yine idare eder yani direk b*mb*k çamur gibi değil. ısınma problemi var sanırım. böyle işte.

bide, tasarım oladar okadar kötü durmuyo, fiyatına göre eli yüzü düzgün bişey yapmışlar gibi.
  • Arkadaslar sizin kullandiginiz ekrandada dikey cizgiler mevcut mu tablette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de yeni aldım ve dikkatli bakınca çizgiler gözüküyor, özellikle gri renkli resimlerde. herkeste böyle mi, 100 TL 'lik eski çin tabletim bile böyle değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

ben de yeni aldım ve dikkatli bakınca çizgiler gözüküyor, özellikle gri renkli resimlerde. herkeste böyle mi, 100 TL 'lik eski çin tabletim bile böyle değildi.

evet hocam bendede vardı.tablet çok sorunlu.bende aldığıma çok pişmanım.bana 1ay kullanmak kısmet olmadı tam 29.gününde ekranı çatladı.adamlar 150tl istediler bende yaptırmadım.valla bir şekilde benimki gibi olmadan en uygun fiyata elden çıkartmaya çalışıp daha iyi bir tablet almaya bakın derim.yazık verdiğimiz 250tl lere.
    bende markaya kanıp aldım.piranha alacaktım başta sonra uzun sürede şarj olduğunu ve çabuk bittiğini öğrendim almadım.keşke piranha alsaydım.ram 512 falan ama en azından işlemcisi çift çekirdek.
  • Bu tableti inceliyorum Vatanda 255tl,Tekonosada 229tl.
    Tavsiye edermisiniz 6 yaşındaki kızım için alıcam.
  • Fiyatına göre gayet alınabilir bir ürün gibi ama 400 tl felan olsa saçma olurdu.(bence)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 1 ay olmadan usb bağlantı sorunu çıktı, bilgisayar görmüyor sadece şarj ediyor. yarın servise göndericem bakalım, değişim talep edicem. Sonucu burdan bildiririm. Ona göre firmanın asıl yüzünü görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbalik -- 19 Mayıs 2013; 13:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

Daha 1 ay olmadan usb bağlantı sorunu çıktı, bilgisayar görmüyor sadece şarj ediyor. yarın servise göndericem bakalım, değişim talep edicem. Sonucu burdan bildiririm. Ona göre firmanın asıl yüzünü görürsünüz.

bir sorun daha.
    dedim ben cihaz sorunlu diye.

şubat üretimler yazılım sorunlu diğerleride tasarım ve donanı sorunlu heralde.
    birde şimdi yeni seri çıktı 9inchlik model ve daha iyi bir 7inch modeli çıktı. 300tlye onlar kimbilir nasıldır.
  • Yeğenime almışlar. sorunlarıyla boğuşurken DH den buldum yine çözüler Hayatım boyu kullandığım en aptal android cihaz.Kilitleniyor aç açabilirsen... açıyosun bi şekildeve ana ekrana saçma sapan durdurma hataları geliyo. aynı şekilde uygulama ve oyunlardayken de durduruldu bilmem ne hatalrı. acayip geç açılıyo ve de SD kart takmadığım halde bazen dakikalarca taranıyor diyen cidden casper in mühendislik harikası bi cihazı olmuş.. Şu an menü tuşuna bastım nasip olursa 5 dk sonra falan açar sanırım menüyü :) derken launcer hata vermiş düşünün artık

diyeceğim şu ki almayı düşünen falan varsa kesinlikle uzak dursun. Ya iade ettiricem ya da son çare servise gönderticez artık bıktım wipe yapmaktan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 24 Mayıs 2013; 18:03:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

Yeğenime almışlar. sorunlarıyla boğuşurken DH den buldum yine çözüler Hayatım boyu kullandığım en aptal android cihaz.Kilitleniyor aç açabilirsen... açıyosun bi şekildeve ana ekrana saçma sapan durdurma hataları geliyo. aynı şekilde uygulama ve oyunlardayken de durduruldu bilmem ne hatalrı. acayip geç açılıyo ve de SD kart takmadığım halde bazen dakikalarca taranıyor diyen cidden casper in mühendislik harikası bi cihazı olmuş.. Şu an menü tuşuna bastım nasip olursa 5 dk sonra falan açar sanırım menüyü :) derken launcer hata vermiş düşünün artık

diyeceğim şu ki almayı düşünen falan varsa kesinlikle uzak dursun. Ya iade ettiricem ya da son çare servise gönderticez artık bıktım wipe yapmaktan..

hocam ne zamanlar almışlar?
    ben sadece şubat üretim cihazlarda yazılımsal sorunlar bulunuyor sanıyordum?
    bu arada sorunları yaşayan tek siz değilsiniz alanların %90ında var.

• msjı yazdıktan sonra dün bi yazılım buldum casper ftp sinden (ftp://213.194.123.227/CASPER/Casper%20Nirvana%20Tablet/ ) şimdilik iyi gibi. En azından kilit ekranını açabiliyorum. Sanırım bu da şubat üretimi çünkü bu yazılımı atınca biraz silkelendi gibi cihaz. 3-5 gün bakayım tekrar yazarım.. casper nirvana 7 inc(CTA-E07-11A) için şu rar dakini yükledim ben lazım olan arkadaşlar olursa buyrusun :ftp://213.194.123.227/CASPER/Casper%20Nirvana%20Tablet/CTA-E07-11A.rar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.