Şimdi Ara

Casper Nirvana (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
8.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: metintekin

Laptop işi yarına kaldı ama Casper gönlümde yer etti sayılır

Fiyatı tam olarak ne kadar ?
  • P7350 işlemci 9600gs olan model liste fiyatı 122ytl*12 aydı... son olur fiyatı 120ytl*12=1440 veya 233*6=1400ytl veya 1380lira nakit olur dedi..

12ay taksitle almayı düşünüyorum...

YAnlız cihazda medya player tuşları göremedim
  • Fiyatı normal sitedekinden 60 ytl daha ucuz.İnşallah kaliteli bir cihazdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Fiyatı normal sitedekinden 60 ytl daha ucuz.İnşallah kaliteli bir cihazdır

Medya tuşlarının olmayışı beni düşündürüyo biraz. Ama kasası çok hoş ve özellikleri bombaa
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Fiyatı normal sitedekinden 60 ytl daha ucuz.İnşallah kaliteli bir cihazdır

Medya tuşlarının olmayışı beni düşündürüyo biraz. Ama kasası çok hoş ve özellikleri bombaa

Notebook un özellikleri medya tuşlarını kapatıyor

• Casper Nirvana Montevina CPM-T940-4K15

aynı modelin siparisini bende verdim 2 yıldır casper kullanıyorum ve herhangi bi sorununu goremedim... sadce bir kez harddiskle ilgili bi problem cıktı onu da aynı hafta icinde degistirdiler... simdi gene casper alıcam... siparisi bugun verdim. su an siirtte bulundugum icin siparisim buraya gelicek sanırım cuma günü elimde olur... o zaman ayrıntılı testlerini yapıp burda yayınlarım resimlerini de koyarım..

dedigim gibi 2 yıldır casper kullanıyorum memnunum. asus m51sn almaya karar verdim bir ay once fakat casperın bu modelinin cıkıcagını gorunce 1 ay bekledim... ozellikleri gercekten cok guzel. haftasonu ayrıntılı test sonuclarını buraya yayınlarım...

özellikle istediginiz herhangi bi program varmı test icin?
  • ayrıca belirtmeyi unutmusum notebookun harddiski 7200 RPM monster haric nerdeyse hicbi markada yok bu. mosterdada istek uzerine koyuyolar galiba emin degilim... hepsinde 5400 RPM var... ramler de 800Mhz... işlemci de 6 MB L2 Cache 1066 MHz FSB... ayrıca wireless digerlerinden 5 kat daha fazla hızı destekliyo ve wi-max destegi var ayrıca cekim alanı 2 kat daha fazla... bu tur ozelliklere dikkat edin derim performansta cok buyuk artıları oluyo...

dedigim gibi haftasonu ayrıntılı testlerini yapıcam...
    Bu arada en iyi test programları hangisi ya da siz hangileriyle test ediyosunuz? yazarsanız sevinirim...
  • Öncelikel hayırlı olsun.Bilgisayarı Benchmark test programlarıyla test edebiilirsin
  • @agekopat

Hayırlısı olsun.Aldığın modeli hangisi linkini koysana..

SuperPi 1mb- 32m testleri yap. 3Dmark06 testi yap.. Everestten karşılaştırma testleri yap vede oyunda ve boştaki sıcaklık değerlerini al..bunları bizlerle paylaşırsan seviniriz

Ben casper bayisinden almaktan vazgeçtim gibi..Çünkü dün gece teknosaya gittim ve casperın daha fazla özellik daha uygun fiyata geliyo!! Bişey gözüme çarptı cihazda biraz parmak izi kalıyo ama sorun değil benim için.

P7350 - 9600gs - 4gb ddr2 800mhz ram - 320gb 7200 hdd - Wimax vs...

Normalde fiyatı 1585ytl kdv dahil.. axess-bonusa 12ye bölüyolar.. World carda 7ye bölüyolar ama world kartla alırsanız 250ytl puan hemen kartınıza yükleniyo! yani 1585-250=1335ytl yapıo... Ayrıca 7ye değil yine 12aya böldürmek istersenizde 50lira vade farkı oluşuo.. yani 1335+50=1385/12=115ytl aylık taksit geliyo

Not: kazandığınız 250lira puanı aynı alışverişte kullanamıosunuz ve sadece teknosa değil istediğiniz yerde kullanın..mesela gidin altın alın yatırım yapın

• bide teknosa.com dan yap alışverişi 100 lirada + ordan gelmesi lazım ..eder 350 lira 1585-350:1235

quote:

@agekopat

Hayırlısı olsun.Aldığın modeli hangisi linkini koysana..

SuperPi 1mb- 32m testleri yap. 3Dmark06 testi yap.. Everestten karşılaştırma testleri yap vede oyunda ve boştaki sıcaklık değerlerini al..bunları bizlerle paylaşırsan seviniriz

Ben casper bayisinden almaktan vazgeçtim gibi..Çünkü dün gece teknosaya gittim ve casperın daha fazla özellik daha uygun fiyata geliyo!! Bişey gözüme çarptı cihazda biraz parmak izi kalıyo ama sorun değil benim için.

P7350 - 9600gs - 4gb ddr2 800mhz ram - 320gb 7200 hdd - Wimax vs...

Normalde fiyatı 1585ytl kdv dahil.. axess-bonusa 12ye bölüyolar.. World carda 7ye bölüyolar ama world kartla alırsanız 250ytl puan hemen kartınıza yükleniyo! yani 1585-250=1335ytl yapıo... Ayrıca 7ye değil yine 12aya böldürmek istersenizde 50lira vade farkı oluşuo.. yani 1335+50=1385/12=115ytl aylık taksit geliyo

Not: kazandığınız 250lira puanı aynı alışverişte kullanamıosunuz ve sadece teknosa değil istediğiniz yerde kullanın..mesela gidin altın alın yatırım yapın

• Teknosa comdan worldden puan kazanılmıo die biliorum...
  • arkadaşlar bu laptop da n-draft yok galiba.yani bnm sormak isredgm uzak mesefelerden wireless baglantı çeker mi?
  • quote:

Teknosa comdan worldden puan kazanılmıo die biliorum...

siteden kopyalıyorum

Axess,Bonus ile 12 taksit
    Axess ile peşin fiyatına 5 taksit ile 3 ekstre dönemi taksit erteleme
    Teknosa.com'a özel 100 YTL Hediye Çeki
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfghha

quote:

Teknosa comdan worldden puan kazanılmıo die biliorum...

siteden kopyalıyorum

Axess,Bonus ile 12 taksit
    Axess ile peşin fiyatına 5 taksit ile 3 ekstre dönemi taksit erteleme
    Teknosa.com'a özel 100 YTL Hediye Çeki

dediğim gibi world carda 250lira puan vermiyo siteden alışverişte..yani bunu almanın en uygun yolu teknosa bayileri

• Yokmu daha casper alan
  • cespır nırvanı bende aldım fakat selerom m.1.86 işlemci degiştirmeyi düşünüyorum ney onerirsiniz.diyer donanımları harıkafakat işlemci pek hoşuma gitmedi bini c2d yapma şansınız varmı bır yardımcı olursanız sevınırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trtayfun -- 11 Eylül 2008; 21:52:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: trtayfun

cespır nırvanı bende aldım fakat selerom m.1.86 işlemci degiştirmeyi düşünüyorum ney onerirsiniz.diyer donanımları harıkafakat işlemci pek hoşuma gitmedi bini c2d yapma şansınız varmı bır yardımcı olursanız sevınırım .

İşlemci değiştirmekle uğraşmanızı önermem..Maliyetli ve zor bi iş..

Elinizdeki ürünü DH 2.el sayfalarında satıp üzerine para ekleyerek yeni kasa Casper Montevina cihazlardan almanızı öneririm.
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030736&CS_Category=_NOTEBOOK63&CS_Catalog=_BILGISAYAR#

dün bu linkteki bilgisayarı aldım arkadaşlar. benim amacım çizim programlarını (Autocad2009, SAP2000 v11...) kullanmaktı. almadan önce bazıları çalışmaz falan demişti ama bi sorun çıkmadı ve gayette hızlı çalıştırdı. yani benim amacıma uydu :)
    forumlarda baktım çizim programları ve bilgisayar hakkında fazla bi öneri ya da şikayet bulamamıştım. belki bu konuyu araştıran vardır diye söylüyorum.
    herkese ii forumlar ;)

• quote:

Yokmu daha casper alan

yarın inşallah elimde olur bide şu test programlarının linklerini biri bana yollarsa sevinirim arkadaşlar çoğu link kırık süper pi falan nerden bulabilirim önceki mesajları okudum kasa güzel diyorlar walla siteden pek bişeye benzemiyor ama o özellikler ahhh neyse bazıları p modelini almış hayırlı olsun umarım sorunsuz kullanırsın herkese iyi forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: xuleyman

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030736&CS_Category=_NOTEBOOK63&CS_Catalog=_BILGISAYAR#

dün bu linkteki bilgisayarı aldım arkadaşlar. benim amacım çizim programlarını (Autocad2009, SAP2000 v11...) kullanmaktı. almadan önce bazıları çalışmaz falan demişti ama bi sorun çıkmadı ve gayette hızlı çalıştırdı. yani benim amacıma uydu :)
    forumlarda baktım çizim programları ve bilgisayar hakkında fazla bi öneri ya da şikayet bulamamıştım. belki bu konuyu araştıran vardır diye söylüyorum.
    herkese ii forumlar ;)

Bi inceleme yapabilirmisiniz? Ürün çok ısınıyomu? Eksi yanları neler?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.