Şimdi Ara

Casper mı MSI mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aklımda 2 bilgisayar var. Bu iki bilgisayardan birini alacağım. Fiyatları hemen hemen aynı. Sizce hangisini alayım?

Casper G500.6700-B565P - HEPSİ BURADA
    İntel Core i7-6700HQ 2.6Ghz İşlemci, 16Gb Ram, 1Tb HDD, 256Gb SSD, GTX960M 4Gb, 15.6 Ekran FHD, Windows 10

MSI NB PE60 6QE-842XTR - HEPSİ BURADA
    i7-6700HQ, 16GB DDR4 RAM, GTX960M GDDR5 2GB, 1TB 7200RPM HDD, 15.6 FHD, DVD, DOS

MSI alırsam yanına ek olarak Samsung SSD alıcağım. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

• Kıyas konusu dahi olamaz , tabikii msı.

Ama o bütçeye laptop alman ayrıca tezatlık.
  • Haklısın tezatlık, fakat taşınabilir istediğim için Dizüstü almam gerek. Almışken de iyi almak istiyorum. Biraz araştırdığımda MSI PE60 modelinde, GTX960M ile sorunlar yaşanıldığını söylüyorlardı. Casper'ın kötü yanları ne sence?
  • Casper'ın kötü yanı Casper olması
  • Güzel sebep
  • Bence şu model gayet iyi;

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V7-2.html

Monster Abra A7 V7.2
    Abra A7 V7.2 17.3" Oyun Bilgisayarı
    7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz, 240GB SSD, 17.3" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12, 2 Adet Disk Desteği (1x M.2 SATA + 1x HDD & SSD), Işıklı Klavye, Turbo Fan Özelliği, 27.4mm Kalınlık, 2,9 Kg Ağırlık, 2 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo, 17.3" Monster Taşıma Çantası Hediyeli

5.099,00 TL. KDV Dahil

• Dostum bende isterdim Monster fakat, sözleşmeli olarak alacağım için sadece konuda belirttiğim 2 bilgisayarı alabilirim.
  • Prisane P kullanıcısına yanıt
    Sadece Hepsiburada 'dan alacaksınız o zaman? Sadece bu notebooklar için mi geçerli sözleşme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 19 Mart 2017; 2:48:40 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hayır, Evkur'dan.
    Casper kağıt üzerinde daha iyi ama malzeme kalitesi üzer.

Msi alın ssd takın. 2gb vram den feragat edin.
  • Msi 4gb vramli araştır indirim kupon çözen bişeyler
  • yabgufurkan Y kullanıcısına yanıt
    2gb ve 4gb vram arasında pek de bir fark olduğunu düşünmüyorum.
  • Düşünmüyorsun ama var
  • kralorti70 K kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsun da satın alabileceğim 4gb vram konuda gösterdiğim Casper'da var. Casper'ı da önermiyor arkadaşlar. :/
  • Sonuçta sen kullancan ben değil 2gb yetmiyo diye konu açan sen olacan ya da casper ah casper niye çok bilmemne hiç iyi değil diye sen açacan hocam biz unutup gidecez, başka alternatiflerede bak dünyada sadece 2 firma yok bakmışsındır elbet ama alana kadar gene bak bi indirim olur bulursun daha iyisini hep
  • Evkurdan PC mı alınır ? Yazık paraniza.
    Nasıl olmaz hocam yapmayın eğer fırsat varsa 4gb vramli olsun mutlaka
  • Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    Şartlar onu gerektiriyor hocam.
  • Dostum yani Casper'ı mı tavsiye ediyorsun?
  • Casper pişmalıktır...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.