Şimdi Ara

Casper laptop kısadevre sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3'lü uzatmadan dolayı kısa devre oldu ve laptop gitti elektirik namına hiçbir şey yok pc statik elektrik fln deil ramlerden deil hdd den deil pilden veya şarj aletinden değil.
    Garantiye gönderemiyorum voltaj değişikliğinde garanti dışı kalır diye yazıyor garanti belgesinde. parada şu anlık yok yardım lütfen
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Notebook 'un pilini çıkar şarja takma ve 45 saniye açma düğmesine basılı tut bakalım
  • Sorun beslemede 100de 90 ucreti fazla tutmaz herhangi bir yere birak 1saatlik işi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursat.samli

Sorun beslemede 100de 90 ucreti fazla tutmaz herhangi bir yere birak 1saatlik işi var

Arkadaşın dediği gibi. Eline bir tornavida al bilgisayarı komple sök tak çalışmazsa adam değilim diycemde pek diyemiyorum bazen %10-20 gibi bir ihtimalle çalışmıyor ama genellme üzerindeki kirli akımı boşalttıktan sonra çalışır...
  • gfbahmetli kullanıcısına yanıt
    Sen onları boşver başka adaptör deneyebilirsen dene deneyemezsen saraç bilişimden mail ile irtibata geç yardımcı olacaklardır
  • nvidia06 N kullanıcısına yanıt
    Usta bu işi yapmadıysan laptop sökme önerisi yapma çünki makinalar yalan oluyolar çok geliyo bana mesela bakıyorum kartı esneterek sökmüş çip gitti normalde 20 30 tl asrafı olacakken anakart çöp oluyo :(
  • kursat.samli K kullanıcısına yanıt
    Beslemede derken yaklasık kaç tl lik bişi bu
  • yuppi02 kullanıcısına yanıt
    Kardes o kadarda pc ye yabacı değilim ayrıyetten masaüstü olsa çoktan halletmiştim :D şu ana kadar 9 tane masaüstü pc topladım kaç tanesini tamir ettiğimi sen düşün :D
  • besleme devresi gidikse eyer.. 40 lira civari yapıyorum ben ama yakın çevrende ucuz bi notebook cu bul halledenr.. arkadaşların dedıgı gibi bilmiyorsan anakartı çöp edersin... bu arada chip de her hangi problem olsa anakart voltaj alır.. tetiklemez... powerone devresi gitse aynı şekilte tetiklemez akım birikmesi olsa voltaj alır ya görüntü vermez ya tetiklemez... yanlış yönlendirme yapmayalım lütfen.
  • 9 pc çok mu sence :)) günde 10 15 pc topluyorum
    ben bilgisayarcı değilim hemde yani bişeylerden azda olsa anlıyorum demek istedim
  • Öyle dmek istemedm herkez anasnin karninda ogrenmedi snucta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklısın.
  • gfbahmetli kullanıcısına yanıt
    üstad ben sana kıs ve net bişey söliyim notebookla ilgili bişey bilmiyosan elektronik bilgin yoksa kurcalamazsan senın için daha iyi olur ortalama 120 tl gibi bi masrafı var profosyonel bi ele giderse 2 saatlik bir işi var kolay gelsin ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.