DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
CASIO - Z & S Series / EXILIM Team (81 üye)
3.617
Cevap
6
Favori
192.885
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      248 Mesaj
      05 Şubat 2009 13:45:19
      quote:

Orjinalden alıntı: Tunç:TheBrother

Alıntıları Göster

şarj aletini parçalamayacaktın zaten,bataryayı kullanacaktın ya neyse

hallolduğuna sevindim

Direk şarj edeyim diye düşündüm. Kullandığım adaptörün ucu zaten açıktı direk artıyı artıya eksiyi eksiye değdirdim 4-5 saniye tutup taktım şarj aletine oldu. Yardımların için tekrar teşekkür ederim...
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      07 Şubat 2009 05:06:49
      ONCELIKLE HERKESE MRB; CASIO EX Z9 DIJITAL FOTO MAKINESI ALDIM; NORMAL CEKIMLERI SORUNSUZ CEKIYORUM AMA SAGLIKLI OLARAK FLASH LI BIR CEKIM YAPAMADIM FLASHLI CEKIM MODU KULLANDIGIMDA MAKINE ASIRI DERECEDE GEC CEKIYOR YADA CEKMIYOR BI TURLU BU OLAYI COZEMEDIM VE KULLANMA KULAVUZUNUDA OKUDUM EGER BUNUN BIR AYARI VARSA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ; FOTO MAKINE BOZUK OLABILIRMI YADA AYARLARI VARMI VE NASIL YAPILIR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SIMDIDEN SIZLERE TESEKKUR EDIYORUM MAIL ATARSANAIZ SEVINIRIM gtorlak@yahoo.com
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      09 Şubat 2009 03:12:29
      Arkadaşlar Casıo Exılım z 9 veya Casıo Exılım Z 20 bunlar nasıl makinalar hangisini tavsiye edersiniz. Selamlar..

Fiyatlar 239-299 TL..
      |
      |

"Para her işi yapar diyen insan.Para için her işi yapar."
    • Çavuş
      65 Mesaj
      14 Şubat 2009 12:55:50
      telefonla şarj işini denedim bende de işe yaradı. Teşekkür Ederim.
      |
      |

www.elektronikhobi.net
    • Çavuş
      83 Mesaj
      17 Mart 2009 10:20:10
      Merhaba arkadaşlar..Geçenlerde carrefour İzmit mağazasında dolaşırken casio exilim z-75 model makinanın fiyatının 155 tl olduğunu görünce hemen atladım :)). ve makinayı satın almaya karar verdim. Reyondaki görevli makinanın şarj aleti kayıp olduğu için fiyatını 155 TL ye düşürdüklerini söyledi.
      Buna rağmen makinayı satın aldım. Piyasa fiyatının 300-350 lira olduğunu düşünüyordum ,fakat internette araştırınca (satın aldıktan sonra araştırdım)
      220-230 civarında satıldığını gördüm.
      Sorunum şu:Henüz makinayı hiç açamadım. Şarj cihazı için servisi aradım 55 TL olduğunu söylediler ki bence çok fazla. Piyasada birden fazla cihazı şarj edebilen universal şarj cihazları olduğunu biliyorum (internette gördüm) Fiyatları 8-10 lira..Sizce bu aletler benim işim görür mü? Birde 25-30 TL ye satılan şarj cihazları var.Bunlar hem oto hem ev kullanımı için.Sizce bunlardan mı almalıyım? Kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
      Hepinize saygılar..
      |
      |

Herşeyin kazası olur ,fırsatların asla
    • Yüzbaşı
      866 Mesaj
      17 Mart 2009 11:35:36
      quote:

Orjinalden alıntı: piynst

Merhaba arkadaşlar..Geçenlerde carrefour İzmit mağazasında dolaşırken casio exilim z-75 model makinanın fiyatının 155 tl olduğunu görünce hemen atladım :)). ve makinayı satın almaya karar verdim. Reyondaki görevli makinanın şarj aleti kayıp olduğu için fiyatını 155 TL ye düşürdüklerini söyledi.
      Buna rağmen makinayı satın aldım. Piyasa fiyatının 300-350 lira olduğunu düşünüyordum ,fakat internette araştırınca (satın aldıktan sonra araştırdım)
      220-230 civarında satıldığını gördüm.
      Sorunum şu:Henüz makinayı hiç açamadım. Şarj cihazı için servisi aradım 55 TL olduğunu söylediler ki bence çok fazla. Piyasada birden fazla cihazı şarj edebilen universal şarj cihazları olduğunu biliyorum (internette gördüm) Fiyatları 8-10 lira..Sizce bu aletler benim işim görür mü? Birde 25-30 TL ye satılan şarj cihazları var.Bunlar hem oto hem ev kullanımı için.Sizce bunlardan mı almalıyım? Kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
      Hepinize saygılar..

şu ineternette gördüm dediğiniz universal şarj cihazının bi linkini koymanız mümkünmü acaba,bi bakalım uyuyormu?
      |
      |

The Slave Becomes The Master...
    • Yarbay
      2150 Mesaj
      17 Mart 2009 16:23:06
      bu değilmi ?
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      22 Mart 2009 00:30:12
      Altta Benim Z60 ile Çektiğim Bir Resim Var.
      Bu Arada Size Bir Soru Soracam. Z60 Güncelleme Dosyasını Nerden İndirebilirim. Casio Sitesinde Seri No Girdikten Sonra Hata Veriyr.
      Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekürler.

|
      |

.::PC_MK::.
    • Çavuş
      72 Mesaj
      18 Nisan 2009 23:25:31
      Arkadaşlar bende z100 almayı düşünüyorum. Nasıl bir makinedir? önerir misiniz yada bunun yerine ne almalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApacHe_15 -- 18 Nisan 2009; 23:26:06 >
      |
      |

• Teğmen
      233 Mesaj
      20 Nisan 2009 12:21:34
      merhaba arkadaşlar dün casıo z20 serisi fotoğraf makinesi aldım hafıza kartını takıyorum ve kart kilitli diye uyarı veriyor ve fotoğraf çakmiyor başka bir hafıza kartı taktım ondada aynı hatayı veriyor yardım ederseniz memnun olurum
      |
      |

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      20 Nisan 2009 14:03:36
      quote:

Orjinalden alıntı: ApacHe_15

Arkadaşlar bende z100 almayı düşünüyorum. Nasıl bir makinedir? önerir misiniz yada bunun yerine ne almalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım bu model in diğer casio medelleri ile arasında dağlar kadar fark olacağını sanmam(bir iki model hariç tabi.) o yüzden konunun birazını incelersen az çok kafanda fikir oluşacaktır.fotoğraf kalitesi kullanışlılığı hakkında...onun dışında 28mm geniş açı,4x zoom,fena değil bence uygun fiyata alınabilir.şekil itibariyle zaten çok şık bir cihaz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      20 Nisan 2009 14:05:51
      quote:

Orjinalden alıntı: cnraru

merhaba arkadaşlar dün casıo z20 serisi fotoğraf makinesi aldım hafıza kartını takıyorum ve kart kilitli diye uyarı veriyor ve fotoğraf çakmiyor başka bir hafıza kartı taktım ondada aynı hatayı veriyor yardım ederseniz memnun olurum

hafız kartını pc üzerinden formatlayıp(biçimlendirip) tekrar denemeni öneririm.büyük ihtimslle düzelecektir.
      |
      |

• Yarbay
      3835 Mesaj
      20 Nisan 2009 14:06:17
      quote:

Orjinalden alıntı: cnraru

Ürünü aldığınız yee gidip sorununuzu paylaşın, hatta orada başka bir cihaza kart takıp deneme yapabilirseniz çok iyi olur.

Ürününüz arızalı olabilir.
      |
      |

///
      Niyet hayr, akıbet hayr.
    • Er
      9 Mesaj
      28 Nisan 2009 09:53:21
      arkadaşlar benim z-75in bataryasını şarja takıyorum.kırmızı şarj ışığı yanı yanıp sönüyo şarj olmuyo sebebi ne olabilir.bataryayı takıyorum makinaya makina çalışmıyo.sorun ne olabilir sizce?? tam da gereken zamanda arızalandı:(
      |
      |

• Yarbay
      5570 Mesaj
      29 Nisan 2009 11:26:35
      selam arkadaşlar.bendede exilim z75 modelini yanlış hatırlıyor olabilirim cihazı var.makineyi kapatıp açtığımda genel ayarları yapmamaı istiyor.işte saati tarihi dilini falan seçmemi istiyor her seferinde.eskiden yapmıyordu böyle.ne yapabilirim acaba çıkamadım işin içinden.
      |
      |

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      30 Nisan 2009 00:26:55
      quote:

Orjinalden alıntı: colpanci

arkadaşlar benim z-75in bataryasını şarja takıyorum.kırmızı şarj ışığı yanı yanıp sönüyo şarj olmuyo sebebi ne olabilir.bataryayı takıyorum makinaya makina çalışmıyo.sorun ne olabilir sizce?? tam da gereken zamanda arızalandı:(

sayfa 91,mesaj 7..........bi dene... :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      30 Nisan 2009 00:29:23
      quote:

Orjinalden alıntı: recep41

selam arkadaşlar.bendede exilim z75 modelini yanlış hatırlıyor olabilirim cihazı var.makineyi kapatıp açtığımda genel ayarları yapmamaı istiyor.işte saati tarihi dilini falan seçmemi istiyor her seferinde.eskiden yapmıyordu böyle.ne yapabilirim acaba çıkamadım işin içinden.

bu saat tarih ayarlarını hafızada tutmayı sağlayan batarya haricinde birde hafıza pili var bildiğim kadarıyla.o bitmiş yada bozulmuş olabilir.eğer öyleyse servise götürmekten başka yapacağınız bişey yok bence.kolay gelsin.....
      |
      |

• Yarbay
      5570 Mesaj
      30 Nisan 2009 00:32:10
      quote:

Orjinalden alıntı: Tunç:TheBrother

Alıntıları Göster

bu saat tarih ayarlarını hafızada tutmayı sağlayan batarya haricinde birde hafıza pili var bildiğim kadarıyla.o bitmiş yada bozulmuş olabilir.eğer öyleyse servise götürmekten başka yapacağınız bişey yok bence.kolay gelsin.....

hadi yaaa.bu kötü haber.bende güncellemeyle falan halledilir sanıyordum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      440 Mesaj
      07 Mayıs 2009 17:22:03
      ex-s770 ile benide listeye ekleyin arkadaşlar
      |
      |

• Yarbay
      2150 Mesaj
      08 Mayıs 2009 20:07:50
      konu sahibi konuyla ilgilenmiyor kardeş, onun için ekliyemiycez
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,537
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.