Şimdi Ara

CASIO Z-750 CANON A610 A700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇEVREMDEKİ BİR İKİ ARKADAŞ DAHA MAKİNE ALMAYI DÜŞÜNÜYOR. BEN BU ÜÇ MAKİNEYİ SÖYLEDİM AMA DİREKT ŞUNU ALIN DİYEMEDİM. BU ÜÇ MAKİNE HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE SAHİP OLAN VARSA EN ÖNE ÇIKAN HANGİSİ NEDENİYLE BİRLİKTE YAZABİLİRMİ. ONA GÖRE BENDE AÇIKLAMA YAPACAĞIM. SAYGILAR HERKESE

• Canon Ve Casio Arasında Yapılacak Seçimde Öncelikli Olarak Beklenti nedir Kolay kullanım Rahat Taşınabilirlik Ufak ve Hafif lik vede 2 kalem pil pil tüketimi açısından cimri bir makine aranıyorsa vede video çekimi süper olsun dersen foto zaten süper bence Z750 Öne Çıkar Şık Tasarım Metal Kasa
    Ve Hafiflik.Sigara paketi büyüklüğünde.Canon kalitesi Belli Ancak Büyük Bir Makine Ve 4 kalem pil ile çalışıyor video kalitesi olarak casio kadar iyi değil
    Foto kalitesine Diyecek Yok.Çok Fazla Teknik detaya gerek yok.
  • VİDEO KONUSUNDA SANA AYNEN KATILIYORUM ANCAK FOTO KONUSUNDA BARİZ BİR FARK VARMI BU İKİ MARKA ARASINDA. KALDI Kİ A-700 HIZI İÇİNDE ÇOK YAVAŞ DENİYOR... NE DERSİN....
  • A700 6x Zoom Özelliği İle Dikkat Çekiyor Ancak CCD si 1/2.5 Z750 ve 610 dan Küçük Bir Sensöre Sahip Zoom Önemli İse ki Bazen Aranılıyor
    Değil ise 610 ve Z750 Arasında Seçim yapmak En iyisi Birde Boyutları Arasındaki Farka Bakın 610 ve Z750 Hangisini Taşıması Kolay.
  • TABİİKİ 750. SANIRIM FOTODA DA MAKUL KALİTE VARDIR. ANLAŞILAN ÇEVREMDE BAYAĞI CASIO KULLANAN OLCAK. TEŞEKKÜR EDERİM
  • bilmiyorum ne kadar dogru ama 750 de titreşim önleyici yokmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: jet0n

bilmiyorum ne kadar dogru ama 750 de titreşim önleyici yokmuş

casio exilim z750'de (tüm exilim z serilerinde olduğu gibi)
    IS:Image Stabilisor:titreşim önleyici vardır...
  • evet yarbayımın dediği doğru bende araştırdım var. örnek fotolarada baktım canonlardan pek farkı da yok. kullanım taşıma ve video kaydı özelliği artıları. A700 e göre zoomu düşük ancak sensörğ 1/1,8 inc olması bence çok önemli. yanlışmı düşünüyorum?
  • Doğrudur A610 ve Z750 Sensör ebadı 1/1.8 dir Kalite Artıyor
  • egemen casio için bana tavsiye edebileceğin hızlı 1 gb. sd kart varmı yada mmc card. tabi fiyatıda uygun bildiğin. şimdiden sağol
  • Antishake özelliği Z-850 modeli modelinde var.Birkaç yeni vizörsüz modellerdede olacak. Yalnız ben böyle makina görmedim casio 850 tam bir devasa makina ummadık taş baş yarar derler ya işte o makina Z-850
  • ya 850 fiyat olarak biraz yüksek olduğu için biz 750 yi tercih ettik. yani fiyat performans oranı anlayacağın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.