Şimdi Ara

CASIO Kol Saati Fan Club (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.981
Cevap
44
Favori
261.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Casio efsanesi bitmesin haklısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • casıo edıfıce ef 312 kullanıyorum çok memnunum
  • Arkadaşlar bende casio edifice efr-539bk-1a2vudf modeli var fakat saniye kadranı karşısındaki saniye çizgilerine tam denk gelmiyor, aralarında kalıyor bunun çözümü varmıdır ?
  • https://www.amazon.com/gp/product/B000GAYQKO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Saat geldi. Oldukca sık, celik bileklik olmasina ragmen oldukca hafif bir saat. Ve orjinal ....
  • arkadaşlar elimde casio dw 8200 200mt saat var ama hangi alan için tasarlanmış ve ederi ne kadardır hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

CASIO Kol Saati Fan Club

CASIO Kol Saati Fan Club
  • bu topic 2010 yılından beri canlı, yuh diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saat7

bu topic 2010 yılından beri canlı, yuh diyorum.

Bu forumun amacı nedir zaten Hocam ?

Bilgi paylaşımı değil mi?

Malum bilgi ve tecrübe paylaştıkça çoğalır forum üyeleri de bu konu başlığı altında birbirlerini yardımcı oluyorlar/oluyoruz ...
  • yeniay58 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum haklısınız:)
  • arkadaşlar herkese iyi günler

casio saat fan club bilir diyerek bir soru soracağım.

ef556d 1a model casio saatim var ancak camı baya çizildi camını değiştirmek istiyorum.Ersanın servis bölümü çok kıvrak bir 40 tl dediler bir 17 dolar ne yaptıkları belirsiz.Karpa zaten uçmuş.Uygun fiyata nereden yaptırabilirim?Bir de buna metal haricinde bir kordon takılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Arkadaşlar saat ve özellikle satıcı hakkında yorum yapar mısınız ?

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-ef-521sp-1avudf-erkek-kol-saati-P36422274

ef-521sp modeli, yıldızoptiksaat diye bir mağaza.
    Anına %5 indirim diyor, 40 lira da benim çekim var 360-370 lira civarına alacağım. Sirkeci'de daha ucuza bulur muyum ?

kardes aldinmi bilmiyorum ama bu saticidan alma bence son urun diye gg1000 modelini siparis gectim 750 liradan o ara saatin fiyati artmisti bunlar fiyatini guncellemediler beni 2 gun oyaladilar yok urun elimizde yok baska renk gonderelim dediler tamam dedim onada sabah baska bi arkadas onu satmis falan diye hikaye yazdilar siparisinizi iptal edin n11den dediler bide n11 den 2-3 gun para iadesi bekledim bankadan taksit iptal etmeler falan bayagi bi ugrastim bunlar yuzunden bide ilgili satici ayaklari .belki baskalarina iyi satis yapmislardir ama benim basima gelen bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almadım dostum, sirkecide bi dükkan eski model bu internettekiler yalan olabilir dedi vazgeçtim.
    Henüz almadım bişey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdaşlar, USD kurundaki artış sebebi ile çok yakın zamanda Casio modellerine zam gelecektir. Almayı düşünen arkadaşlara biran önce sipariş vermelerini tavsiye ederim.

http://www.saatcell.com

Video incelemer için

https://www.youtube.com/saatcellcom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde RedbullRacing modeli var , 1-2 aydır karanlıkta duruyordu odada , baktım uyku moduna girmiş bütün ibreler 12 de toplanmış... Bu saatin güç koruması varmış ışık almadımı uyuyormuş 24 ay kalabiliyormuş öyle sonra ışığa çıkınca saat kendini ayarlıyor tekrardan ama ben bütün gün taktım koluma hala 12 de ibreler durmuş durumda hiç kıpırdama yok... Nasıl çalıştırıcam bunu ??

CASIO Kol Saati Fan Club
  • Max 400 tl ye casio g shock düşünüyorum ne dersiniz? Hangi model?

• Arkadaşlar merhaba bende era 300db modelini alarak aranıza katıldım,
    Yanlız bu saat modunda alt kadranın hareketlerini anlıyamadım. saat ath de 17:47 de alt kadran ise tam mavi 45 yazan yerde ve saate göre oda hareket ediyor.
    Bilen arkadaşlar bu alt kadranın ne işe yaradığını izeh ederlerse sevinirim
     CASIO Kol Saati Fan Club
  • merhaba herkese, casio'nun iyon kaplamalı bir saatini almak istiyorum fakat kullanan bazı insanlar terden iyon kaplamanın kalktığını ve kaplamanın altının pürüzlü olduğu için bileğe hasar verdiğini, bu tarz saatlerin maksimum 2 yıl ömrü olduğunu söylüyor. tecrübesi olan arkadaşlar yardım edebilir mi? casio saatlerde iyon kaplamada sıkıntı yaşar mıyım?

saatin linki;http://www.hepsiburada.com/casio-mtp-1374d-2avdf-erkek-kol-saati-p-SASCK0814241?magaza=İsviçre%20Saatçilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Arkadaşlar elimde RedbullRacing modeli var , 1-2 aydır karanlıkta duruyordu odada , baktım uyku moduna girmiş bütün ibreler 12 de toplanmış... Bu saatin güç koruması varmış ışık almadımı uyuyormuş 24 ay kalabiliyormuş öyle sonra ışığa çıkınca saat kendini ayarlıyor tekrardan ama ben bütün gün taktım koluma hala 12 de ibreler durmuş durumda hiç kıpırdama yok... Nasıl çalıştırıcam bunu ??

CASIO Kol Saati Fan Club

Muhtemelen camın önüne koyup gün boyu ışık almasını sağlarsanız sorun düzelecektir.

Bu arada bu saatin sıfırını bulamadığım için yoğun aramalar ve pazarlıklar sonucu 900tl bir saatçide buldum ayırttırdım hafta sonu alacağım.

Bu modeli önerirmisin saatin renklerinde atma ya da solma varmı.

Casio bayisi bir arkadaşım bu modelde renk atma sorunu olduğu için kampanyaya sokup saati bitirdiler demişti ama aslı varmıdır bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kreyn

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Arkadaşlar elimde RedbullRacing modeli var , 1-2 aydır karanlıkta duruyordu odada , baktım uyku moduna girmiş bütün ibreler 12 de toplanmış... Bu saatin güç koruması varmış ışık almadımı uyuyormuş 24 ay kalabiliyormuş öyle sonra ışığa çıkınca saat kendini ayarlıyor tekrardan ama ben bütün gün taktım koluma hala 12 de ibreler durmuş durumda hiç kıpırdama yok... Nasıl çalıştırıcam bunu ??

CASIO Kol Saati Fan Club

Muhtemelen camın önüne koyup gün boyu ışık almasını sağlarsanız sorun düzelecektir.

Bu arada bu saatin sıfırını bulamadığım için yoğun aramalar ve pazarlıklar sonucu 900tl bir saatçide buldum ayırttırdım hafta sonu alacağım.

Bu modeli önerirmisin saatin renklerinde atma ya da solma varmı.

Casio bayisi bir arkadaşım bu modelde renk atma sorunu olduğu için kampanyaya sokup saati bitirdiler demişti ama aslı varmıdır bilmiyorum

denedim olmadı , aradım götürmem lazım şok vermeleri gerekebilirmiş :) Sıfırı yok artık , varda birkaç dükkanda 3-4 bin istiyorlar.Renk atma olması imkansız üstündeki boya değil çünkü.Zaten fotoğrafı ben çektim o saat benim saatim yani fotodaki hiçbirşeyi yok.. Bitirmeleri boya atması falan değil bu saat limited edition çıktı 2015 de redbull racing ile casio nun ortaklığı üzerine çıkarılmış özel bir model 1 yıl satıldı bitti.Şimdi ise bilmemne Rossi modeli var yine bunun gibi bişey.. Dönem dönem limited edition çıkarıyorlar böyle.Bence o fiyata hiç kaçırma al çok pahalı bir saat olacak bu ilerde.

Edit: Birde piyasada sahteleri var aman dikkat et.Ben alırken özellikle Casio Ersa yı aradım saat&time sizin yetkili satıcınız son kalan edifice modelini alıyorum doğdurumur dedim doğrudur alabilirsiniz dediler öyle aldım.Yoksa çok ucuzada vardı çin işi Edifice lerin aman diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 8 Şubat 2017; 23:24:17 >
  • casio sgw 500 onerir misiniz?

• casio mtp 1374d-1avdf modelini gittigidiyor üzerinden indirimle 149 tl ye aldim.henüz gelmedi. almadan önce saticiya orijinal ve faturali ersa garantili mi diye sordum.

evet dedi. ins dedigi gibidir.yoksa iade ederim.

bu arada saat nasil iyi midir arkadaslar?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.