Şimdi Ara

Casio fx-991ES Plus İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
7.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hesap makinası arayışım sona erdim veCasio fx-991es plus satın aldım ve ufak bir inceleme yaptım.Umarım işine yarayan olur.

Casio fx-991es plus

Casio fx-991ES Plus Video İnceleme 1-Karmaşık Sayılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 28 Şubat 2015; 2:09:40 >

• FX 9860 modelini öneririm. Mezun olmaya yakın buna benzer bir makine almayı düşünyorum. Şimdilik 82es işimi görüyor geri kalanı için MatLabı kullanıyorum :)
  • O şu anda benim işime yaramaz ve bütçemi aşar.Bende de 82 var ama fazör işlem yapmamsı,matris almaması ve denklem çözememesi gibi özellikleri sınvalarda çok canımı yakıyor artık.Bu nedenle bu işlemleri yapan ve fiyatı uçuk olmayan bir model arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

O şu anda benim işime yaramaz ve bütçemi aşar.Bende de 82 var ama fazör işlem yapmamsı,matris almaması ve denklem çözememesi gibi özellikleri sınvalarda çok canımı yakıyor artık.Bu nedenle bu işlemleri yapan ve fiyatı uçuk olmayan bir model arıyorum.

Editi sonradan gördüm. FX-991es de de dediklerinizi yapabilirsiniz. Fiyatıda 9860a göre baya ucuz. Sanırım 50 tl gibi bir şeydi.
  • O civarda genelde 40TL ye en iyi fiyat.

Ben onu belirledim kafamda ama hani diye çıkar 10-daha ver şunu al diyen varsa diye soruyorum.Yoksa kafamda o var zaten
  • Daha önce pek çok defa bu konuda yazıldı çizildi. Forumda biraz arama yap.
  • Öğrenci olsaydın bunu önerirdim çünkü casio fx-991es'e çok benziyor ve daha ucuz.
     Casio fx-991ES Plus İncelemesi
  • Casio fx-991es kullanıyorum gayet memnunum ama lise 3 elektronik öğrencisiyim sanırım biraz kullanıcağımın üstünde bişey almışım ünide kullanırım artık
  • Forumda bunula ilgili konular var evet ama alinca incelemesini de koyarim diye actim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casio fx-991ES Plus İncelemesi yayınladım.İlk mesaja ekledim.Umarım işine yarayan olur.Sorusu olanlar blog yorumlarından ve buradan sorabilirler
  • Blog siten güzelmiş.
  • Beğenmenize sevindim. :)Bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum işte takipçilere.Daha yeni başladım zaten
  • Bende yaklaşık 2-3 ay önce aldım. Gerçekten uzun bir araştırma sonrası. Önceki modeline göre fonksiyon sayısı arttırılmış( genellikle istatistikçilere daha çok yarayan fonksiyonlar eklenmiş ) kullanımı güzel tuşların dokunuşu vs. Gayet iyi, yine bir önceki modele ve diğer makinalara göre çok daha ince.
  • Gerçekten çok iyi.Fiyatı da abartı değil

• http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=Caiso+fx-991es+plus

Aslında çok aramadım.GG den sipariş ettim
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir inceleme yapmaya karar verdim.Umarım sorusu olanlara cevap niteliğinde olur.
  • Merak ettim. sizler hangi bolumlerde okuyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Elektrik-Elektronik Mühendisiyim.Yeni mezun oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Merhaba arkadaşlar yeni bir inceleme yapmaya karar verdim.Umarım sorusu olanlara cevap niteliğinde olur.

Kompleks işlemleri yazman iyi olmuş. Bende fx 5800P var sanırım aynıdır bunda da.

Saygılar...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.