Şimdi Ara

CASIO EFA-120L-1A1VDR (Yorumlar Lütfen) [SS] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
16.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cro@oan

Boyutları çokda küçük olmasa gerek ..Digital kumpas ile verilen saat ebatında kolumda ölçdüm 40mm civarı biraz daha büyük ...Yani büyük değil ama göze batacak kadar küçükde değil ölçüler doğru ise tabi ...

Ürün kargoda yarın elimde inşl ..

Öncelikle hayırlı olsun. Söylediğim gibi daha önce kullandığınız saatlere göre küçüklüğü sizi etkileyebilir. Ama standardın biraz altında. Kullanmaya başlayınca boyutunu pek de önemsemeyeceksiniz. Ben büyük saatleri seven ve onlara alışkın olduğum için biraz küçük gelmişti açıkçası ancak zamanla önemsememeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dom Cobb

quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Boyutları çokda küçük olmasa gerek ..Digital kumpas ile verilen saat ebatında kolumda ölçdüm 40mm civarı biraz daha büyük ...Yani büyük değil ama göze batacak kadar küçükde değil ölçüler doğru ise tabi ...

Ürün kargoda yarın elimde inşl ..

Öncelikle hayırlı olsun. Söylediğim gibi daha önce kullandığınız saatlere göre küçüklüğü sizi etkileyebilir. Ama standardın biraz altında. Kullanmaya başlayınca boyutunu pek de önemsemeyeceksiniz. Ben büyük saatleri seven ve onlara alışkın olduğum için biraz küçük gelmişti açıkçası ancak zamanla önemsememeye başladım.

Tşkler üstadım ...

• Saat geldi ...Boyutları küçük ..Bilmiyorum zamanla alışırmıyım ... kordonu çokda kalite değil gibi duruyor... Sanki kısa zamanda deri çatlayacak ve yıpranacak gibi geldi .. Bu saati uzun zamandır nette görüyordum içimde kalmasın diye aldım ... Bu fiyata daha önce puma dan bir saat almışdım ki hala kullanıyorum ... Eline aldıgında ben buradayım diyor .. Saat 60-70 tl olsaydı bu yorumu yazmazdım ama 140-150 tl gibi bir fiyatı bence hak etmiyor.. Olumsuz bişi yazmak istemezdim konuya ..
  • Tabiki de zevkler tartışılmaz. Siz görsele daha çok ağırlık vermişsiniz ama ben içerik olarak hoşuma gittiği için aldım. Hayrını görürsünüz inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dom Cobb

Tabiki de zevkler tartışılmaz. Siz görsele daha çok ağırlık vermişsiniz ama ben içerik olarak hoşuma gittiği için aldım. Hayrını görürsünüz inşallah...

Tşkler ..
  • Ben evlenmeden önce yani 2009'da almıştım 160 TL'ye pili hala devam ediyor deri kayış olduğundan tak çıkar yüzünden aşınmalar oldu. ama saatte maşallah tık yok. kız gibi hala :)
  • Alışamadım iade ettim ..Çok küçük ...Biraz araştırınca tecrübe oluyor.Özellik olarak casıo hemen hemen bir çok modelde aynı .Yani bir çok özelliği standart tutuyor..Fakat kimisini kocaman bir kasaya kimisinide küçük kasalarda servis ediyor ... Kasa büyük olunca fiyat artıyor ...Küçük kasalarda özellik olarak çok iyi olsada kol kalın olunca saat eğreti duruyor...Yada alışkanlık işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 25 Mart 2013; 14:04:22 >
  • samnırım bende alıcam ama en onemlı konu bnm ıcın termometrenn dogru calısp calsmdıgıı bu onuda bılgısı oln varmıı
  • Bende bu saatten almak istiyorum...hepsiburada'da 200TL ama önce saati bi görebilsem...
  • bu saatten almak isteyen varsa gönderebilirim casio yetkili bayisinden satışını yapıorum kapıda ödemeli 210 tl toplam fiyatı...
  • Deri olduğu için bi süre sonra illaki yıpranıcaktır. Saat gerçekten küçük bir saat resimden anlaşılıyor. Bileği kaplasaydı biraz daha kaliteli olsaydı keşke.

CASIO EFA-120L-1A1VDR (Yorumlar Lütfen) [SS]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAT.BH -- 19 Ağustos 2013; 2:09:03 >
  • Merhabalar,
    Ben saati 2008'den buyana kullanıyorum. saat çok kaliteli.2008'den buyana sadece pil değiştirdim. Birde kayışı yıprandı ve ben de bugün yenisini sipariş ettim. Ve çalıştığım sektör makina imalat sektörü, saati yanlışlıkla çok makina parçalrına çarptım ve şükür hiçbirşey olmadı sadece kasasında ufak tefek ezikler var. camı kolay kolay çizilmiyor. Kısacası hor kullanmama rağmen çok kaliteli. Arkadaşların dediği gibi büyük kadranlı değil. Benim bileğim kalın olmadığı için sorun yok fakat kalın bilekliler için küçük durur.
    Alanlara hayrlı olsun.
  • 2008 den beri kullanıyorum. Pil değiştirmek ve kordonu yipranmasi hariç halen taş gibi çalışıyor. Casio bu işi biliyor. 11 yıl olmuş arkadaş halen ilk günkü gibi olur mu bir malzeme 11 yıl sonra?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt
    2011 başında Kayseri'de askerdeyken aldım hala sorunsuz çalışıyor. 180 liraya aldım şimdi 550 lira.

deri kordon bir süre sonra ıslaklık yüzünden kokuyor o yüzden farklı çelik kordon taktırdım. Derinin şekli bambaşka ama.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Çeliği nerede taktirdiniz

benim eve yakın servis var burada bi uğradım, parasını verip kordon aldım, onlar taktılar.
    Fotoğraf atar mısınız kordonu ne kadara nereden aldınız bende çelik kordon arıyorum buna uygun

çamlıca tarafında fidanlık durağında masaldan iş merkezi vardı orada yaptırdım. şimdi fiyatı hatırlamıyorum 4-5 sene olmuştur.
    Yeni yaptırdınız sandım baya bir olmuş :)

masaldan iş merkezi ersa saat var.

Adres: Bulgurlu Mahallesi, Alemdağ Cd Masaldan İş Merkezi, B1 Blok No:60 D:3, 34696 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 444 3 772
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.