Şimdi Ara

CASİO EDİFİCE ERA-300DB- ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
11
Favori
22.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar resimde gözüktüğü üzere bir sorunum var. dijital ekrandaki saat ile akrep yelkovanı tutmuyor. dijital ekran 13:20 akrep yelkovan 13:25 i gösteriyor. nedenini bilen var mı?

CASİO EDİFİCE ERA-300DB- ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 1 Mart 2017; 13:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

arkadaşlar resimde gözüktüğü üzere bir sorunum var. dijital ekrandaki saat ile akrep yelkovanı tutmuyor. dijital ekran 13:20 akrep yelkovan 13:25 i gösteriyor. nedenini bilen var mı?

Hocam saati sıfırlaman gerek. Kullanım kılavuzunda yazıyor nasıl yapılacağı?

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam yaptım sonunda :)
  • Selam arkadaşlar, 300db 'de termometre kalibrasyon yapılırken kolunuzda takılı iken başka bir termometrede görünen değeri ayalayın deniyor. Acaba bu durumda ortam çok sıcak veya çok soğuk ise saat kolunuzda iken doğru ölçüm yapabiliyor mu? Deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyscoor

Selam arkadaşlar, 300db 'de termometre kalibrasyon yapılırken kolunuzda takılı iken başka bir termometrede görünen değeri ayalayın deniyor. Acaba bu durumda ortam çok sıcak veya çok soğuk ise saat kolunuzda iken doğru ölçüm yapabiliyor mu? Deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

saat koldayken doğru ölçüm yapmıyor kolun sıcaklığı termometreyi etkiliyor ama koldan çıkarıp 5-10 dk bekledikten sonra ölçerseniz o zaman doğru değeri veriyor.
  • edit: h.set modundayken sağ tarafdaki tuşlar akrep ve yelkovanı hareket ettirmiyor.Sanırım servis yolu görünüyor.

arkadaşlar saatimin dijitali doğru dakika ve saniyeyi gösterirken,yelkovan nerdeyse 45 dakika geride duruyor ve ne yaptıysam eşitleyemedim.
    kullanma klavuzunda ki yönergeleri izledim ama bu da sonuç vermedi.
    saatin sıfırlanma gibi bir durumu var mıdır? Klavuzda bununla ilgili birşey yazmıyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consultant34 -- 8 Nisan 2017; 18:24:24 >
  • Bu saat modellerinden biri bende var gerçekten G-schockla birlikte en iyi seri diyebilirim
  • arkadaşlar bu saatin uygun fiyatlısını nerden bulabilirim. ve siyah deri kordonlusunu istiyorum piyasada pek yok gibi yardımcı olabilirmisiniz selamlar saygılar
  • Merhaba. Bende bu modeli almak istiyorum. Merak ettiğim. Her Saat başı alarm özelliği var mı. 5 alarm diye belirtilmiş fakat saat başı alarmı var mi anlamadim. Bu arada kırmızıyi en uygun nereden alabilirim tavsiye edebileceğiniz bir yer var mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeniay58 isimli arkadaştan kırmızı modelini aldım. Çok güzel bir saat. Hastam olduğu için Hasekiye den ayrılamıyordum, kendisi oraya kadar gelip saati teslim etti. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality-one

Bende yeniay58 isimli arkadaştan kırmızı modelini aldım. Çok güzel bir saat. Hastam olduğu için Hasekiye den ayrılamıyordum, kendisi oraya kadar gelip saati teslim etti. Teşekkür ederim.

kaça aldınız hocam?
  • Bu saati aldım yaklaşık 1 sene oldu ve saatin pili her 2-3 ayda bir değiştirmek zorunda kalıyorum. Kullanan arkadaşlar sizdede böyle pil hızlı bitiyor mu ? Sizde pil ne kadar gidiyor ? Saat sıkıntısız çalışıyor fakat pil maksimum 3 ay gitti şuana kadar. Aldığım saatçiye sorduğumda normal dedi ama bana 3 ay çok kısa geldi. Önceden 4 farklı saat kullandım hiçbirinde bu kadar kısa gitmedi en kısa kol saatinde bile 2 sene civarında dayanıyordu. Bu hem dijital hem analog bunda hızlı biter normal dedi ama ben pek ikna olmadım sizler de böyle bir sıkıntı var mı ?
  • Mustafa_3596 M kullanıcısına yanıt
    En az 2 yıldır kullanıyorum hala içinde gelen pille çalışıyor. Saati servise gönder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

En az 2 yıldır kullanıyorum hala içinde gelen pille çalışıyor. Saati servise gönder.

Servise nereye gönderebilirim ? Aldığım yer tamir yapmıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_3596

quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Servise nereye gönderebilirim ? Aldığım yer tamir yapmıyormuş.

Önce aldığın yerden distiribütörü öğrenmen gerekiyor. Büyük ihtimalle ERSA'dır.

http://www.ersa.com.tr/yetkiliservis

• ERA-500 ile farkı nedir, yardımcı olabilir misiniz ?
  • Saati dün ayarlamak için kayınvalideden aldım. Hayran olunası bir model. Uzun zamandır istediğim modele kavuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 6 Ocak 2018; 16:21:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim bileğim çok ince bu kordon ince bileğe uygun değil galiba dimi? deri delikli kordon takılır mı bu saate
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Kordonu çok geniş değil. İnce bilekte sırıtmaz. Tam ayarlattırırsanız bileğinize göre güzel durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Kordonu çok geniş değil. İnce bilekte sırıtmaz. Tam ayarlattırırsanız bileğinize göre güzel durur.

ayarlatma işlemi nasıl oluyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.