Şimdi Ara

CASİO EDİFİCE ERA-300DB- ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
11
Favori
22.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat güzele benziyor ama fiyat biraz yüksek. 350-400TL aralığı sanki bu saat için daha normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende çok beğeniyorum ve almak istiyorum mavi rengi ama fiyat çok yüksek şu anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeniay ve dermeister arkadaslarim yorumlariniz icun cok tesekkur ederim.
    era 300dbye kesin karar verdim. INSAALLAH en yakin zaman indirimleride takip ederek mavi renginden alicam

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Saat güzele benziyor ama fiyat biraz yüksek. 350-400TL aralığı sanki bu saat için daha normal.

Hocam bence ürünün özelliklerini inceledikten sonra fiyat belirtin çünkü parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.

Kaldı bir çok moda saatinden daha güzel bir görseli var o da başlı başına bir fiyat talebi demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniay58 -- 26 Temmuz 2015; 18:08:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

Bence şu iki saat f/p olarak çok daha klas duruyor.zevkler renkler tartışılmaz :)

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-eqb-500d-1a?gclid=CLLAy474-sYCFUoCwwodoBwK8w

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-eqb-510d-1a/

2side gerçekten güzel ve üst seviye saatler ama ben saatte birde digital ekran olsun istediğimden era 300 e yönelmiştim digital ekran hem hoş duruyor hemde kullanışlı oluyor baya bir bilgi görünüyor ekranda..

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

Bence şu iki saat f/p olarak çok daha klas duruyor.zevkler renkler tartışılmaz :)

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-eqb-500d-1a?gclid=CLLAy474-sYCFUoCwwodoBwK8w

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-eqb-510d-1a/

2side gerçekten güzel ve üst seviye saatler ama ben saatte birde digital ekran olsun istediğimden era 300 e yönelmiştim digital ekran hem hoş duruyor hemde kullanışlı oluyor baya bir bilgi görünüyor ekranda..

zevk meselesi arkadaşım olabilir tabiki,ben daha çok analog mekanizmalı saatlerden hoşlanıyorum,ama o fiyatlarda daha özellikli dijital saat bulunabilir,ayrıca termometresi olan alt seviye bir casio kullanmıştım,kol sıcaklığından etkilenip doğru sıcaklığı göstermiyor,kimse koldan çıkarıpta sıcaklığı ölçsün diye beklemez gereksiz bişey bana göre.ayrıca analog-digital saatistiyorsan bunu önerebilirim seçenek çok :)

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-ecb-500d-1a/

• bende mekaniklerden bıktım 4 tane mekanik saatim vardı 1 tanede digital.. sonra yarı analog yarı digitaller değişik ve güzel geldi her 2 saatinde güzellikleri birleşiyordu.analog-digitallerin hemen hemen hepsine baktım era 300 den güzelini bulamadım. efa 131 alacaktım fiyatıda uygundu ama era 300 ü gördükten sonra iş değişti. termometre koldayken doğru ölçmüyor kullanma klavuzundada yazıyor koldan çıkarıp 20-30 dk bekledikten sonra doğru ölçüyor.
  • quote:

bende mekaniklerden bıktım 4 tane mekanik saatim vardı 1 tanede digital.. sonra yarı analog yarı digitaller değişik ve güzel geldi her 2 saatinde güzellikleri birleşiyordu.analog-digitallerin hemen hemen hepsine baktım era 300 den güzelini bulamadım. efa 131 alacaktım fiyatıda uygundu ama era 300 ü gördükten sonra iş değişti. termometre koldayken doğru ölçmüyor kullanma klavuzundada yazıyor koldan çıkarıp 20-30 dk bekledikten sonra doğru ölçüyor.

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-edifice-efa-119bk-1avdr-erkek-kol-saati-P48100907?cid=604001&gclid=CJaf7aSY-8YCFZHHtAod2KULKQ

şu saati kullandım 3 sene,2 sene sonra pil değiştirdim,bu tarz saatlerin pili çabuk bitiyor.ayrıca saate bakarken şaşırıyordum nereye bakayım diye analog mu dijital mi :)

• Bu saati internetten alabileceğim bir yer var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Bu saati internetten alabileceğim bir yer var mı ?

yanlış hatırlamıyorsam saatcell diye bir site vardı fiyatları uygundu birde forumda yeniay58 nickli kullanıcı var o uygun satıyor
  • quote:

quote:

yanlış hatırlamıyorsam saatcell diye bir site vardı fiyatları uygundu birde forumda yeniay58 nickli kullanıcı var o uygun satıyor

İlginiz için teşekkürler hocam.Saati almaya karar verirsem alacağım, şeytan orient al diyor.

• quote:

quote:

İlginiz için teşekkürler hocam.Saati almaya karar verirsem alacağım, şeytan orient al diyor.

• Casio EMA-100B-1A4VUDF bu saat nasıl arkadaşlar.saat arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 1 Ağustos 2015; 13:27:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Casio EMA-100B-1A4VUDF bu saat nasıl arkadaşlar.saat arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim

ben normalde bu kasa tasarımını beğenmiyordum ama bu gönderdiğiniz modeldeki renkler çok yakışmış. turuncu siyah ve gri uyumu müthiş olmuş. bende bir tane siyah turuncu nacar saat var çok ilgi çekiyor ve herkes bayılıyor. bu da onun gibi hatta daha dikkat çekici bir saat özellikleride güzel bence gayet alınabilir bir saat
  • quote:

quote:

quote:

Şeytana uyulurmu sende dinleme sen onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Casio EMA-100B-1A4VUDF bu saat nasıl arkadaşlar.saat arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim

ben normalde bu kasa tasarımını beğenmiyordum ama bu gönderdiğiniz modeldeki renkler çok yakışmış. turuncu siyah ve gri uyumu müthiş olmuş. bende bir tane siyah turuncu nacar saat var çok ilgi çekiyor ve herkes bayılıyor. bu da onun gibi hatta daha dikkat çekici bir saat özellikleride güzel bence gayet alınabilir bir saat

Teşekkürler hocam almak için artık kampanya filan beklemek lazım. Bende turuncu renklere bayılıyorum saatte özellikle çok şık duruyor

• quote:

quote:

Nacarın hiç bir ürünü tavsiyem değildir.
  • merhaba arkadaşlar. öncelikle saatlerinizi güle güle kullanın.
    era 300db ile 200db arasında kaldım. internetten araştırıyorum gerçekte elime alıp incelme fırsatım olamıyor ne yazık ki.
    siz kullanıcı arkadaşlara birkaç sorum olacak.
    300 ile 200 arasında ne fark var. 300 modelinin üstünlükleri neler? alacağım yerde 150 tl fark var iki saat arasında.
    iki saat arasında boyut farkı var mı?
    zevk meselesi ancak sanki bana 200 daha çekici geldi. ( derinlik hissi olması, beyaz detaylar, 300 sanki bana çok koyu geldi)
    sanki iki saattede siyah renk çok baskın ( 300 de daha fazla) digital yazıları okumakta zorluk oluyor mu?
    300 modelinin kırmızı var. ben maviyi beğendim. kırmızı-mavi kıyaslaması yapan oldu mu?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 03ekim08 -- 2 Ağustos 2015; 3:23:12 >
  • merhaba arkadaşlar. Bende yeniay58 abimizden era 300 siparişi verdim. Sağolsun kendisi cok ilgili. Saati dört gözle bekliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.