Şimdi Ara

Casio CDP-130 Dijital Piyano Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Piyanoya çok merakım var. Ama şimdi almayacağım daha para biriktirme aşamasındayım. Sadece bu piyano dikkatimi çekti. Anlayanlardan fikir almak istedim. Fiyatına göre nasıldır? Yeni başlayacak biri için iyi midir? Uzun süre götürür mü?

http://www.hepsiburada.com/casio-cdp-130-dijital-piyano-pm-musiccasiocdp130

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bunu uzun zamandir bakiyorum kullanan varsa yorumunu bekliyorum

• yokmu
  • Digital piyanoda olması gereken temel ve en önemli özelliklere sahip. Rahatlıkla alabilirsiniz. Bütçe daha artarsa, Yamaha ve Kawailerede bakın.
  • aradan bir sene geçmiş ben baya biriktirip ydp143 aldım ve bunu deneme imkanım oldu. cdp130 cidden vasat bir piyano. yamaha almanızı öneririm
  • Axwell. kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.Bende şu an casio ctk 4400 org var.Bir süre sonra piyanoya geçmek istiyorum.Hala kullanıyorsanız ydp143 nasıl ? Memnun musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

Hocam selamlar.Bende şu an casio ctk 4400 org var.Bir süre sonra piyanoya geçmek istiyorum.Hala kullanıyorsanız ydp143 nasıl ? Memnun musunuz ?

evet, ama alacaksanız do-re müzik sitesinden değil de direk herhangi bir şubesine gidin pazarlık yapıyorlar. uzun süre sizi götürebilecek bir piyano. ancak öbür modelleri de deneyebilirsiniz
  • Axwell. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.