Şimdi Ara

|Case Moding|*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce yapım aşamasında paylaşmıştım ama ensonlarda eklemeler yapmıştım kasa içini boyamıştım şerit led takmıştım ve plexi lazer kesim yan kapak yapmıştım bunların hepsini toplayıp resimleri sadeleştirerek paylaşmak istedim ...
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*
     |Case Moding|*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wahdet35tr -- 13 Ocak 2011; 19:54:22 >

• bu arada ekliyim ön panelde vu metreyle fan kontrol devreleri var fan kontrol devresi eksoz fanları ön tirübün fan şerit led ve ekran kartına hizmet veriyor yan kapaktaki fan 5v ile beslendiği için ses yapmıyor onun için bi fan kontrolcü düşünmedim gerekte yok zaten ...
  • Güzel olmuş güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.ozmen

Güzel olmuş güle güle kullan

sağol
  • öndeki fan mavi led olsaydı daha güzel olurdu kanımca ve turuncu bozmuş gibi daha iyi bir renk kullanabiliridin genl olarak güzel eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCFb123

öndeki fan mavi led olsaydı daha güzel olurdu kanımca ve turuncu bozmuş gibi daha iyi bir renk kullanabiliridin genl olarak güzel eline sağlık

normalde gsl ama cep telefonunun kamerası dandik ama haklı olabilirsin boya aldığım yerde o vardı bide yeşil vardı uv olarak bende turuncuyu tercih ettim ilk ön panele uygulucaktım ama boyayı vurmaya başladım gsl durmadı sonra zımpara yaptımbeyaz attım astar niyetine sonra siyah attım dedim napiim bu turuncu boyayı fan ile sürücüleri kapattığım plexiye uyguladım önndeki mesh tarzı şeyde eski ütümasasından kestim boyadım ama kasada kullandığım siyah boya güzel olmadı sonra tekrar boyıcam bu sefer kompresörle yapcam ama turuncu hoşuma gidiyo klavyede x7 onnda bazı tuşları turuncu uyum sağlıyo ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wahdet35tr

quote:

Orijinalden alıntı: GnCFb123

öndeki fan mavi led olsaydı daha güzel olurdu kanımca ve turuncu bozmuş gibi daha iyi bir renk kullanabiliridin genl olarak güzel eline sağlık

normalde gsl ama cep telefonunun kamerası dandik ama haklı olabilirsin boya aldığım yerde o vardı bide yeşil vardı uv olarak bende turuncuyu tercih ettim ilk ön panele uygulucaktım ama boyayı vurmaya başladım gsl durmadı sonra zımpara yaptımbeyaz attım astar niyetine sonra siyah attım dedim napiim bu turuncu boyayı fan ile sürücüleri kapattığım plexiye uyguladım önndeki mesh tarzı şeyde eski ütümasasından kestim boyadım ama kasada kullandığım siyah boya güzel olmadı sonra tekrar boyıcam bu sefer kompresörle yapcam ama turuncu hoşuma gidiyo klavyede x7 onnda bazı tuşları turuncu uyum sağlıyo ...

elimde uv led var 5-6 tane onlarıda değerlendirebilirim...

• güzel olmuş ama yan kapağı sanki çok fazla köşelerden kesmişsin.biraz daha dar olsa göze daha hoş gelebilir.
    emeğine sağlık.
  • plexiyi kestirdikten sonra farkettim amageç oldu hatta kasanınkapağının vidalanan yerinin kapağa dayanan tarafı plexinin vidasına dayandı artın orası altta kalıo diye nazik biçimde 1-2 çekiç darbesiyle hallettim :D ...
  • güzel güzel.eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkinEGE

güzel güzel.eline sağlık

• özellikle boyama çok profesyonelce olmuş eline sağlık kasanın içinide detaylı ss ile atarmısın
  •  |Case Moding|*
     |Case Moding|*
    telefonumun kamerası çok ktü ksura bakmayın bunları eskiden çekmiştim eski ekran kartım var üstünde bide psumda deişmek istio 350w e5400 2.7 işlemcimi 3.65 te stabil kullanıyorum birazdaha yükselttimmi oyunlarda hatalar veriyo yani psu az gelince ekran kartı zorlanıo en az 500 w lazım bu sisteme hala 5 sene önceki pcmin psusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.