Şimdi Ara

Çarşı Pazar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar

• Konusunu bulamadığım için kendim açtım varsa silinebilir.

Ya arkadaş bu Türk sineması nereye gidiyor eskiden komedide en azından gülerdik Recep ivedige bok atanlar sanki ülkenin %95 oyle değilmiş gibi davrananlar sayesindemi böyle oldu anlamadım.Recep ivedikte gidiyorsun sinemaya 300 kişi okumuşu okumaması zengini fakiri her kesin gülerek eğleniyor 1senedir bütün Türk komedi filmlerine gittim koca filmde 3-4kere gülmüyoruz.

Bu adamlar filmi çektikten sonra izlediklerinde lan biz ne yapmışız demiyorlarmı aklım almıyor.Kadroya baksan hepsi iyi oyuncular ama ayhan taş hariç güldürcek sahnesi 0. 1-2kere sırıtoyrsunuz koca filmde.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Türk sineması yeşilçamda efsaneydi şu an türk sineması ölmüştür açık ve net ...

Çarşı Pazar
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Tek eksiği , uzun zaman önce ölmüş olan Türk Sinemasının cenaze namazı

Buyrun cenade namazına ... (yakında bu isimde bir film de çıkar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Tek eksiği , uzun zaman önce ölmüş olan Türk Sinemasının cenaze namazı

Buyrun cenade namazına ... (yakında bu isimde bir film de çıkar)

Saf ları düzenli tutalım döndük kıbleye kıblemiz kabe allahu ekber..

Bi mukabale aynen katılıyoruz hacı abi
  • izlendiği taktirde zamanınızın boşa gideceği bi film.Türkiyede iki video çeken herkezi ünlü yapmasalar keşke..
  • Filmin Dvd'si çıktı.
  • saçma gibi. yine
  • Rezalet.
  • Yarısında sinemadan çıktığım filmlerden biri, bence olmamış.
  • hafta sonu youtube dan izledim. üst taraftakiler genelde kötü yorum yapmış heralde sinemaya gidip para verdiklerinden ama evde pc başında izleyince güzel yani hoş vakit geçiriyorsunuz :)
  • İzlenebilir bir film. Eğlenceliydi, baba yadigarı hamamını kaybetmek istemeyen bir işletmecinin, mütahite karşı eğlenceli mücadelesini anlatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izledim beğendim bende. bu tarz filmler tadımlık. recep ivedik gib. derinlik yok standart mizah ama sıkmıyor bazende gülümsetiyor işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.