Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rgursel , isikdeniz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.342
Cevap
372
Favori
495.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercilless

Carrefour.com dan garanti pay ile odeme yaptiktan sonra uygulamada kampanya takip de hemen isleminiz gozukuyor mu? Ben alisveris yaptm fakat gorunmedi henuz
    Bende uygulama üzerinde değil de, carrefoursa.com üzerinden alışveriş yaptım. Kampanya takipte, yaptığım alışveriş gözükmüyor. Daha sonra gözüküyor mu yada Siz nasıl çözdünüz bu sorunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni katalog ne zaman cikacak arkadaslar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Solo (40.yıl özel seri) 4 adet kağıt havlu > > 5.90₺

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    A101de de var aynisi hocam ama 10 lira uzerine, carrefourda direkt mi bu fiyat?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    101'den haberim yoktu:) Evet 5.90₺ direkt raflarda kasa önü fırsatı değildi. İyi fiyat

Edit: Almadım evde epeyce var kalitesi hakkında bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 28 Nisan 2019; 18:47:35 >
  • Yeni katalog cikti mi arkadaslar?

• Güzel kampanya

• Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    Ramazan kampanyaları ile de birleştirilebilir, Bonus ramazan kampanyasında 6x125 e 70 TL veriyor mesela, 4 carrefour, 2 kez de yakıt alınıp kampanya tamamlanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Ramazan kampanyaları ile de birleştirilebilir, Bonus ramazan kampanyasında 6x125 e 70 TL veriyor mesela, 4 carrefour, 2 kez de yakıt alınıp kampanya tamamlanabilir.
    Yalnız şu var: Bonus gıda dışındakileri kabul etmiyor.. Ziraat kart az veriyor ama hepsini kabu ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Yalnız şu var: Bonus gıda dışındakileri kabul etmiyor.. Ziraat kart az veriyor ama hepsini kabu ediyor

Alıntıları Göster
    Gıda dışı dediği büyük marketlerdeki POS ların yerleşimi ile alakalı, normal kasadan geçirebildiğiniz her şey girer bu nedenle, yapılan harcamanın ne olduğunu bilemez, kasadaki POS un kaydına bakar. Bazı marketlerde elektronik , sigara vb için ayrı pos oluyor ona dikkat edilince sıkıntı olmaz, normal market alışverişiniz geçerli olur.
  • Boron deterjan 16.88https://www.carrefoursa.com/tr/boron-matik-4-kg-26-yikama-p-30243799

Tüm deterjanlar %25 indirim. Et şöleni devam ediyor.

Mağazadan alınırsa 4x125 alışverişe 100 tl puan banka kampanyaları ile birleşir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğanlar, ceset değilse stokluk.

Görmeden almayın. Geçen hafta çürümüştü sonra Bim de gördüm çürümüş yarısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Soğanlar, ceset değilse stokluk.

Ceset bile bir işe yarar bunları hiçbir şeye hayrı yok dün markette gördüm çürümüş çöpe atsan toplanmaz soğanlar aman deyim yaklaşmayın

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    gormeden 3kg siparis verdim, 3-4 tane iyi, iri sogan, yarim kilo kadar kucuk ve iyi sogan getirdiler. 3 liraya 1.5 kg civarinda iyi sogan almis oldum.

Carrefoursada hediye kart oluyor mu? Kampanyayı bu şekilde doldurmayı düşünüyorum. Migrostaki hediyemkart gibi bir şey varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim -- 12 Mayıs 2019; 0:0:24 >
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgim yok maalesef.

• onuryildirim kullanıcısına yanıt
    varmış ama kurumsal diye vermeyebiliyorlarmış, yine de mağazada bulabilirseniz 50-100 olarak hediye kartı diye sorun, banka kampanyalarıyla birleştirmek zor, tutar 50,100TL olduğu için. bankalar 125 üstüne puan veriyor. ayrıca 4x125 carrefoursa kamp. için sayılmıyor çünkü carrefoursa üyelik için cep no-kart girişi yapmadan kartı geçiyorlar.
  • Yeni katalog cikti mi arkadaslar?

• 15 Nisan 2019 - 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm CarrefourSA ‘lardan CarrefourSA Kart ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde, müşterilerimize Turna.com mobil uygulamasında geçerli yurtiçi uçak biletinde 25 TL, yurtdışı uçak biletinde 50 TL indirim kazanma fırsatı sunulacaktır. Bu koşulu sağlayan müşterilerimizin ilgili alışverişlerindeki fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır.
    Kampanyadan 1 müşteri 1 kez yararlanabilir.
    Kampanya kodları 31 Mayıs 2019 tarihine kadar gecerlidir. Bu tarih sonrasında kupon kodları indirim sağlamayacaktır.
    Kullanmayacak olan var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.