Şimdi Ara

Carrefoursa da 1 Duş Jeli Alana 1 Duş Jeli Bedava (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir dünya fırsatta göremedim. Türk Telekom Carrefoursa 150/20 indirimi kodu kampanyası bitti mi acaba?
  • Bun da 1 alana 1 bedava geçmiyor sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar çok yükseldi. Hala iki yıl önce hepsiburada dan tanesi 1 tl ye stokladıgım Nivea Sport ve Energy 500 ml duş jellerini kullaniyorum. Ama bitmek üzere. Raflarda 25-30 tl ye kadar gördüm fiyatları. Biraz baktım internette de indirimli 14-16 tl civarında bulunabiliyor.
    Hey gidi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şok da 25 tl alışverişe palmoliv 500 gr 10 tl.

• Thekanarya kullanıcısına yanıt
    1+1 oluyor Migros'ta.

• Şubeye gittim ama sadece Duru modellerinde vardı. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Selamlar,

Bir dünya fırsatta göremedim. Türk Telekom Carrefoursa 150/20 indirimi kodu kampanyası bitti mi acaba?
    Bitti evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

İlk 3lunuz nedir hocam.
    Le Petit Marseillais
    Palmolive
    Duru

Köpürme ve nemlendirme benim için ilk planda. Mesela Dove benim için Gratis duş jeli kadar kötü.
  • Yerli üretim duş jellerini tavsiye etmiyorum, cildimi yakıyorlar. Reklamları da oldukça abartılı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Palmolive 750 ml çeşitlerine bakabilirmi bi arkadaş yarın gittiğinde, ben işte olacam banada çok ters kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Le Petit Marseillais
    Palmolive
    Duru

Köpürme ve nemlendirme benim için ilk planda. Mesela Dove benim için Gratis duş jeli kadar kötü.

Alıntıları Göster
    bir-çok duş jelini kullanmış biri olarak , en kötüleri;
    gratis - benri markası
    avon
    hobby

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bir-çok duş jelini kullanmış biri olarak , en kötüleri;
    gratis - benri markası
    avon
    hobby

Alıntıları Göster
    En iyilerin nedir Mahmutcum?

Bu arada Avon'un kokuları çok güzel yiyesi geliyor insanın.
  • İkisi birada olan duş jelleri saçta işe yarar mı?

• Ben le petit marseillais ile duru kullanmış biri olarak duru dan kesinlikle uzak ‘duru’lması gerektiğini düşünüyorum. Le petit gayet güzeldi ama

• Duş jelleri ile sıvı sabunlar arasındaki fark nedir ? ph mı koku mu yoksa poazarlama stratejisi mi ? piyasadaki en kalitelisini 4kg lık olanı kampanyadan 10-11 tl ye alınıyor.yıllardır vücudumuzda elimizde kullanıyoruz menunuz.duş jeli aldım 1-2 kere koku farkı dışında bir fark görmedim.Neye fazla para ödüyorsunuz ? ph mı, kokuya mı ,pazarlamaya mı ?
  • Cosmetica nın sitesinde 5 liraya adidas duş jeli olması lazım bence kozmetik ürünler artık gidip de bir mağazadan almak için çok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

En iyilerin nedir Mahmutcum?

Bu arada Avon'un kokuları çok güzel yiyesi geliyor insanın.

Alıntıları Göster
    palmolive. çikolata, vanilya, hindistan cevizi ... hem çeşit çok, hem kampanyasi çok. ucuza geliyor.
    marseillas , vanilya sütü olan iyidir. bi de keçi sütlü modeli vardı sanırsam.

hacı şakir, ballı olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: anzubesti

Duş jelleri ile sıvı sabunlar arasındaki fark nedir ? ph mı koku mu yoksa poazarlama stratejisi mi ? piyasadaki en kalitelisini 4kg lık olanı kampanyadan 10-11 tl ye alınıyor.yıllardır vücudumuzda elimizde kullanıyoruz menunuz.duş jeli aldım 1-2 kere koku farkı dışında bir fark görmedim.Neye fazla para ödüyorsunuz ? ph mı, kokuya mı ,pazarlamaya mı ?
    tamamen pazarlama. bim 'den alacağıniz 4lü kalıp banyo sabunu 5 tl, onunla kaç ay yıkanırsiniz ve en sağlıklı yöntem.

• anzubesti kullanıcısına yanıt
    Kendi açımdan duş alma olayını hızlandırdığı için alıyorum sadece

• anzubesti kullanıcısına yanıt
    Sıvı sabun duş jeli olarak kullanıldığında yeterli temizlik sağlayamayabilir ve çok miktarda tüketmeniz gerekebilir. Cildinizde yanma, batma, gerginlik hissi bırakabilir. Tüylenmeyi arttırıp yağ dengesini bozabilir. Katı sabunlar da iyi durulanamayabileceğinden cildinizi kurutabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 3 Eylül 2019; 0:32:49 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.