Şimdi Ara

Carrefoursa.com YENİ üyelere 20TL puan!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
16
Favori
8.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

Neo kart olmuyor sitede

Bkm ile olur herhalde

Bkmyi de denemstim olmamisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Carrefour karttan hala haber yok.
  • dün 2 farklı siparişte kilosu 12 lira olan taze kuzu etinden toplam 12 kilo sipariş geçmiştim
    bugün öğlen her biri 20 TL yüklü 2 adet carrefour card ile beraber teslim edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

dün 2 farklı siparişte kilosu 12 lira olan taze kuzu etinden toplam 12 kilo sipariş geçmiştim
    bugün öğlen her biri 20 TL yüklü 2 adet carrefour card ile beraber teslim edildi

Hocam nasıl bir kuzu eti bu 12 tl ye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ayki siparisimide bu ayki siparisimide iptal etmek zorunda kaldım.bu kadar dandik bir mağaza olamaz.aradım genel müdürlüğede sikayet ettim. Personel zaten bomba. Telden arıyor beni abi diye konuşuyor.. Migrosa devam carfurda isim olmaz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

dün 2 farklı siparişte kilosu 12 lira olan taze kuzu etinden toplam 12 kilo sipariş geçmiştim

Hocam nasıl bir kuzu eti bu 12 tl ye?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116449096

güveçlik et
    yer yer kemik yer yer yağ var
    ama lezzetli ve yumuşak

• quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

ayrıca axess yurtdışı restorant kampanyası var ona da kayıt olun, paypal üzerinden yapılınca restorant gözüküyor sektör %10 indirim geliyor oradan da. direk indirim oluyor işlem dönem içine yansıyınca. 150tl yi bulamayanlar için axess-paypal 100tl üzeri gayet mantıklı yani

Hocam nasıl kayıt oluyoruz bu kampanyaya? Bulamadım hiçbir yerde!!

• FaithAndRespect kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yağlar geldi mi?
    Bu arada, Carrefour ayçiçek i salat yağ üretiyor. (Bunge gıda) Bir sorun yok yağda.
  • Güzel kampanya olmuş gerçekten. Kristal 5 lt sızma Zeytinyağı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Hocam sizin yağlar geldi mi?
    Bu arada, Carrefour ayçiçek i salat yağ üretiyor. (Bunge gıda) Bir sorun yok yağda.

evet yağlar geldi. Hemde pet kalmadığı için teneke olarak göndermişler. Teneke yağlar 25,5 TL den satılıyor. Karlı bir alım oldu
  • FaithAndRespect kullanıcısına yanıt
    Biz aksine teneke paslandigi ve incecik agzindan dokerken yag telef oldugundan pet tercih ediyoruz.zaten tenekeden pete gecti migros da,hala vardir tenekesi gerci. Yani peti,plastik zararlidir diye dusunerek mi almadiginiza sevindiniz?

• plastik geniş ağızlı olduğu için çok olumlu bakmıyordum. Normal petler gibi değildi sipariş geçtiğim ürün.

Onun haricinde teneke ve plastik arasında bir fark görmüyorum açıkçası. Uzun süre stoklanabilen ürünler bu tenekeler, paslanma olmaz diye düşünüyorum. Umarım olmaz.
  • 51 tl alışveriş yaptım 20 Carrefour puan
    Neo karta kişiye özel 50 tl ye 5 tl
    Neo % 10 Burdan da 5 tl

Süper oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayy82 -- 30 Nisan 2016; 18:47:30 >
  • ''25.04.2016 - 30.04.2016 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com’a yeni üye olan müşterilerimiz, aynı tarihler arasında teslim edilen ilk alışverişlerinde....''

Kampanya metninde de belirtildiği üzere 1 Mayıs teslim tarihli carrefoursa siparişlerde 20TL yüklü kart verilmez, bu saatten sonra bu kampanya biten fırsatlara taşınabilir.
  • Bu akşaam saat 17:00 gibi siparişi geçtim, saat 20:30 gibi teslim edildi, Bursa Carrefour nazar değmesin şimdiye kadar beni hiçüzmedi. Bu kampanyalar sayesinde Migros'u şimdilik rafa kaldırdım.
  • Ben de yağ sipariş ettim ama koskoca Carrefour sa da bir tane bile yağ yokmuş. Rezil bir yalan

• Yağ iyi fiyata gelmiş toplu alışveriş yapanlar için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayy82

51 tl alışveriş yaptım 20 Carrefour puan
    Neo karta kişiye özel 50 tl ye 5 tl
    Neo % 10 Burdan da 5 tl

Süper oldu

Neoyla basarisiz olmustum. Nasil ustesinden geldiniz?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.