Şimdi Ara

Carrefoursa.com garanti pay ile 50 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300 tl alisveris garanti pay ile yapinca,açıklama göremedim bir yerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Allah carrefour un belasını versin yaklaşıl 220 tl lik bi alışveriş yapacaktım zaten.. neyse 300 e tamamladım üstelik dün nivea deodorantlarda %40 indirim vardı 9.90 dan onlardan baya ekledim colgate diş ipi vs ürünler ekleyip 309 tl lik alışveriş yaptım..

ve garantipay ile ödedim gerçekten 259 a düştü.. avantajixede yansıdı 8.88 gibi bir iade de alıyordum..
    tabi klasik carrefour aradı o yok bu yok o yok bu yok.. şunu ekleyin şunun sayısını arttırın ama yinede garantipay uygulanmayacak kampanyanın dışında kalıyor diyor.. ne diye sitenizde o lokasyonda var gösterip satıyosunuz dedim Allah belanızı versin dedim kapattım halen duruyor siparişim üstüne yine aradı açmadım ardından baktım komple iptal etmişler..

nivelara yok dedi (bugün hepsi zamlandı kampanya bitti) cipse yok dedi nar ekşisine yok dedi sövsem küfür etsem haklıyım.. kampanyaları batsın
  • GarantiPay ilewww.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 300 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, sepette anında 50 TL indirim kazanın.

50 TL indirimi kazanmak için yapmanız gerekenler:

1) 300 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

2) Ödeme Şekli sayfasında bulunan garanti pay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

3) Garantipay ödeme sayfasında Bonus Flash uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.

4) Bonus Flash uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonrawww.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.

Kampanya Detayları:

Kampanya 16 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından GarantiPay ile tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerinizde geçerlidir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanabilir.
    Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
    Verilmiş olan siparişin tamamı GarantiPay ile ödenmelidir. GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
    Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 300 TL olan siparişler 50 TL indirim hak kazanacaktır.
    Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
    Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
    GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
    Alışverişiniz sepetiniziwww.carrefoursa.com’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
    Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
    İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
    Elektronik kart ve altın satışlarında promosyon kullanılamamaktadır.
    CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Allah carrefour un belasını versin yaklaşıl 220 tl lik bi alışveriş yapacaktım zaten.. neyse 300 e tamamladım üstelik dün nivea deodorantlarda %40 indirim vardı 9.90 dan onlardan baya ekledim colgate diş ipi vs ürünler ekleyip 309 tl lik alışveriş yaptım..

ve garantipay ile ödedim gerçekten 259 a düştü.. avantajixede yansıdı 8.88 gibi bir iade de alıyordum..
    tabi klasik carrefour aradı o yok bu yok o yok bu yok.. şunu ekleyin şunun sayısını arttırın ama yinede garantipay uygulanmayacak kampanyanın dışında kalıyor diyor.. ne diye sitenizde o lokasyonda var gösterip satıyosunuz dedim Allah belanızı versin dedim kapattım halen duruyor siparişim üstüne yine aradı açmadım ardından baktım komple iptal etmişler..

nivelara yok dedi (bugün hepsi zamlandı kampanya bitti) cipse yok dedi nar ekşisine yok dedi sövsem küfür etsem haklıyım.. kampanyaları batsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 18 Ekim 2019; 23:5:29 >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Garanti pay ile siparis verdim 50 tl indirimle 251 tl odedim,ama eksik var dediler,tamam sundan bundan tamamlayin,aman ha 250 tl altina dusmeyin dememe ragmen 246 tl fatura kesilmis.simdi ne olacak,50 tl indirim verilmeyecek mi?

• bu kampanya onceden scip batirmisti. 700 liralik alisveris yaparsaniz beeelki 50 bonus kazanirsiniz.

sepetteki urunlerin yarisina yok diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarrefourSA internet alışverişleri PİŞMANLIKTIR. 🤬

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    aynını a101 yaptı. onlar aramıyor da. 3 gün sonra baktım 2 ürün için bankanıza iade gönderdik diyor. koca a101sin genel merkezde nasıl olmaz ürün. 14 lira için bonusu yaktılar. siparişi iptal ettim komple. giden 2 saat ve sinir krizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.