Şimdi Ara

CARREFOURDAN HARİCİ HARDDİSK FIRSATLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
6.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serciey

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Tüm carrefourlarda mı bu kampanya ?

+1

+2
  • Bursa Carrefour'da var mı acaba?
  • Dün İstanbul Maltepe Carrefour'u arayıp telefonla sorduğumda Lacie 2.5" 500GB için "109TL yazıyor beyefendi şu an önümde ürün" deyince görevli üzüntüden diğerlerini soramadım ...
  • Iomega 1tb 2,5" usb 3.0 179tl
    ıomega 500gb 2,5"usb 3.0 109tl
    tüm mağazalarda
  • Bursa Carrefour'da Pazartesi akşamı bahsi geçen Iomega'lardan vardı. Ayrıca USB 3.0 destekli Samsung 2TB'lik urun de mevcuttu. Fiyatı 199 TL idi.
  • bir hevesle batıkent carrefour a gittim ama buradaki fiyatlar yok, gidecek olanların dikkatine...iomega var 500 gb fakat usb 3.0 fiyatı 139 lira, bir de adata var 640 gb onun fiyatı daha yüksekti...
  • IOMEGA 2.5' 500GB USB3.0 olan ürünü arzu eden ark.lara 99TL'den temin edebilirim
  • lacie: gövde alüminyum. disk toshiba. tavsiye edilir
  • bende var aynı üründe içinde samsung disk mevcut.. tv ye takılıydı yaklaşık 1 metre yükseklikten düştü hala sorunsuz çalışıyor...

iomega için link :http://www.carrefour.com.tr/urundetay.asp?ProdId=45177

sitesinde diğer ürünlerle iilgili detay bulamadım maalesef

unutmadan 500 gb olan için 109 tl 1 tb olan için fiyat 179 tl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrblue -- 3 Ağustos 2011; 18:50:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

wd 2 tb my book essential 3.0 hdd mi dartyden 189 tl ye almistim

hayırlı olsun valla onu bedava almışın nasıl oldu bu iş
  • Ya ben yeni iomega 1 tb 2,5 inç 2.0 aldım,bir dosya kopyaladım sonra en sonunda veri hatası dedi.Tekrar taktım USB aygıtı tanınmadı dedi ve defalarca baska bilgisayarda denedim olmadı.Yani 30 dkda bozuldu.
    Yenisi gelecek ama guvenemiyorum simdi o kadar dosya aticam ya yine bozulursa?
  • beyler ben gördüğüm kampanyayı paylaştım lacie denizlide 79 liraydı ew de 2 haftadır stok dışı en ucuz hd fiyatı 109 du bunu görünce sıcak olduğu için yazdım belki sadece denizliye özeldir onu sormadım
  • Cepa ankaradada yok şimdi oradaydım. Sadece adata 640 gb var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniac -- 5 Ağustos 2011; 16:09:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniac

Cepa ankaradada yok şimdi oradaydım. Sadece adata 640 gb var

Orda ztn hiç bi şey kalmamış ki hcm, 2.katı bile kapatmışlar, yakında büfe gibi olur ora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: maniac

Cepa ankaradada yok şimdi oradaydım. Sadece adata 640 gb var

Orda ztn hiç bi şey kalmamış ki hcm, 2.katı bile kapatmışlar, yakında büfe gibi olur ora

Üst katını kiralayıp Electro World açalım, ne dersin DJ'im?
  • bu fırsatı yayınlayan ark a teşekkürler.ankara batıkent carrefoursadan bugun aldım 500 gb iomega 109 tl .. 1 tb olan iomega 149 tlydi ..lacie yoktu..carrefour a gitmeden önce ankamall daki magazalarıda gezdim bimeks ve teknosa fiyatlar şaka gibi 160 170 tlden başlıyor 500 gb lar aynı marka..

yüksek tb düşünenler için bi sıcak fırsatta ben söyliyim..electroworldde 1.5 tb adaptörlü 3.5 inch western digital 139 tl..adaptörlü oldugu için düşünmedim bile 500 yeterde artar bana =)

bu diski biçimlendirmeye,formatını değiştirmeye falan gerek yok dimi ?daha yeni 15 gb lık film arşivini tek seferde kopyaladım ..problem yok gibi?
  • banada harici disk lazım uygun fiyata hiç yok 2.5" 1tb lazım daha 2ay evel 149tl ye aldımı hatırlıyorm 1tane daha lazım $ düşsede alsak 1 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

banada harici disk lazım uygun fiyata hiç yok 2.5" 1tb lazım daha 2ay evel 149tl ye aldımı hatırlıyorm 1tane daha lazım $ düşsede alsak 1 tane

doların düşeceğini hiç sanmıyorum artıcak bile. adaptör sorun değilse 1.5 tb 139 ew de.1 tb da tam net hatırlamıyorum ama o da 139 du sanıyorum ew de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp_Tigin -- 6 Ağustos 2011; 0:40:15 >
  • bu gün bende 1 tane iomega 2,5 500 gb lık aldım. HD tune programıyla diskin özelliklerine baktım serial number da S1WFJ9BB116917 yazıyor. bu disk samsung mu oluyor şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horyanli61

bu gün bende 1 tane iomega 2,5 500 gb lık aldım. HD tune programıyla diskin özelliklerine baktım serial number da S1WFJ9BB116917 yazıyor. bu disk samsung mu oluyor şimdi?

İçindeki disk Samsung HM500JI model seri noya göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9006 -- 7 Ağustos 2011; 18:35:36 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.