Şimdi Ara

CARREFOUR LED AMPUL FIRSATI - 8W => 40W - 9,90 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
17
Favori
67.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aktuz

"8W=60W'a eşdeğer" yazıyor yeni blister ambalaj içindekilerde. Deneme fırsatı bulan oldu mu?

6 metrekare banyoyu aydınlatıyor
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Kataloglara baktım, üçünde de bizim led lamba yoktu. Sadece online alışverişte var sanırsam. Yani her mağazada 10 lira olmayabilir led lambalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

"8W=60W'a eşdeğer" yazıyor yeni blister ambalaj içindekilerde. Deneme fırsatı bulan oldu mu?

6 metrekare banyoyu aydınlatıyor

Salonda her biri 3 ampul takılı 3 tane avize var. Bunlardan taksam içeriyi iyi aydınlatır mı sizce?
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    evet.tavsiye ederim.Dün eve aldım süper aydınlatma
  • China sitelerindeki fyatlari nasil bunlarin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 wattlik tasarruflu ampuller 1350 lumen isik veriyor. Bunlar sanirim 500 lumen. Ona gore verecegi isigi hesaplayabilirsiniz

• Merhabalar, alabildiniz mi üründen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 20 Aralık 2013; 11:57:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, alabildiniz mi üründen?

Merhabalar, bugün markete gittim fakat almadan geri döndüm. Çünkü lümen değeri Tekfen'e göre düşüktü. Tekfen 8w-830lm, Vito 8w 500lm. Bir de aydınlatma açısı Vito'nun 180 derece Tekfen'in ise 270 derece. Kapalı ambalajda olduğundan denenemiyordu. Artık Tekfen'in indirime girmesini bekleyeceğim. Çok ince eleyip sık dokuduğumu biliyorum ama beklentimi karşılamazsa diye düşündüm, iade almıyorlar sadece değişim varmış. 3lü avizede kullanacak olasam belki alırdım.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    evet her mağazada yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, alabildiniz mi üründen?

Merhabalar, bugün markete gittim fakat almadan geri döndüm. Çünkü lümen değeri Tekfen'e göre düşüktü. Tekfen 8w-830lm, Vito 8w 500lm. Bir de aydınlatma açısı Vito'nun 180 derece Tekfen'in ise 270 derece. Kapalı ambalajda olduğundan denenemiyordu. Artık Tekfen'in indirime girmesini bekleyeceğim. Çok ince eleyip sık dokuduğumu biliyorum ama beklentimi karşılamazsa diye düşündüm, iade almıyorlar sadece değişim varmış. 3lü avizede kullanacak olasam belki alırdım.

Hmm, ben de sizin gibi ince eleyip sık dokuduğum için bu ürünü alabileceğim ürünler listemden çıkarıyorum. :)
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    teşekkürler o zaman bütün lambaları değiştirmekte yarar var 1 yıllık kazancımızla zaten lambaları bedavaya getirebiliriz
  • Salon 28 metrekare biri 5 diğeri 3 lü olmak üzere iki avize var daha önce 25watt lık standart ampul kullanıyordum 4,5 watt lık
    mum ampullerden aldım yaklaşık yüzde 35 daha fazla ışık verdi ve odayı fazlasıyla aydınlatıığını söyleyebilirim hemde gözleri yormadan doğal bir ışık veriyor tavsiye ederim ...
  • GLOBUS 8W-->60W ürününden 6 adet aldım.. tam istediğim tarz ışık veriyor (gün ışığı) ..

kutuda yazana göre 30.000 aç kapa ömrü var ayrıca lamba ömrü 25.000 saat. 500 LUMEN

tipide gayet şık ana sayfada resmi var fakat aldığım resimdeki ürün değil. 60w çevirenden aldım. kapalı ambalaj (Denenebilir değil)..

tasarruflu ampüller gibi ısınması gerekmiyor ışığı vermesi için , anında görüntü.. son derece memnun kaldım.
  • bir araştırma sırasında okumuştum,
    led ışık, katettiği mesafenin karesi ile doğru orantıyla ışık gücünü kaybedermiş,
    yani,
    kısa mesafede ve dar alanlardaki aydınlatma yeterli iken,
    yüksek tavanlı veya büyük mekanlarda yetersiz kalırmış.

bunu gözönüne alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce cepadan 8 tane aldim. Ne yazik ki 1 tanesinin ampul kısmı kırık cikti. Reyonda birkaC kırık görmüştüm aslında ama bana da denk gelmiş veya taşırken bir şekilde kırdım. Bu arada ampuller kesinlikle çok başarılı.

• Beylikdüzü Carefour' da var mıydı, alan oldu mu?
  • Bu ampullerden 8 W lık olanı 2 ayrı enerji tüketimi ölçüm cihazı ile ölçtüm, üzerinde 8 W yazmasına rağmen 6 W tüketiyor ki bu bizim açımızdan daha iyi. zaten daha önce 4.5 W yazanı ölçtüğümde 3,5 W çıkmıştı.
  • Tüm lambaları değiştirdim.Şiddetle tavsiye ederim. Gözü yormayan güzel bir renk tonu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

bir araştırma sırasında okumuştum,
    led ışık, katettiği mesafenin karesi ile doğru orantıyla ışık gücünü kaybedermiş,
    yani,
    kısa mesafede ve dar alanlardaki aydınlatma yeterli iken,
    yüksek tavanlı veya büyük mekanlarda yetersiz kalırmış.

bunu gözönüne alın.

Bilgi için teşekkürler
  • Geçen kampanyada 3-4 tane almıştım carefour dan, Ankara Batıkent carefour da varmı şuan 9.90 a ve bu fiyat ne zamana kadar geçerli bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.