Şimdi Ara

Carrefour Johnson's Pişik Krem 100 ml 11 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.carrefoursa.com/tr/johnson-s-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-30083256

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm bebek bakım ürünlerinde %50 indirim var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Tüm bebek bakım ürünlerinde %50 indirim var sanırım.
    Doğrudur fakat 50 TL sipariş limiti var galiba

Danaya girer gibi pişik kremine girmek isteyen var ise yakın çevrede yapalım bişiler :)

• Mustela'nın pişik kremini kullanırken oğlum pişik oldu, kremi değiştirdik sebamed kullanıyoruz şuan çok şükür bir sıkıntı yok. Johnson'sın ürünleri nedense bana hiç güven vermiyor. Kullananlar yorumlarını belirtirse faydalı olur çünkü bebek de pişik olursa iyileştirmesi biraz sancılı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Mustela'nın pişik kremini kullanırken oğlum pişik oldu, kremi değiştirdik sebamed kullanıyoruz şuan çok şükür bir sıkıntı yok. Johnson'sın ürünleri nedense bana hiç güven vermiyor. Kullananlar yorumlarını belirtirse faydalı olur çünkü bebek de pişik olursa iyileştirmesi biraz sancılı oluyor.
    Hocam acikcasi Bepanthol kullaniyoruz fakat fiyatları cok yüksek jhonson baby ürünleri iyi diye biliyorum
    Tabi tecrübe etmedim Carrefour magazada geçerli değil online'da 50 TL limiti olmasıda bana pek alım yapmamı sağlamadı

• bizim veled kucukken pisik kremi yerine bildigimiz arko krem surerdik 10 kat daha iyi sonuç alirdik

• kafayı sıyırıcam.. carrefourdaki indirimler ürünler kullanıcı girişi yapınca indirimsiz fiyattan görünüyor sepette.. 2 gündür nescafe alamadım, şimdi ise bebek ürünlerinde aynı durum oluyor. web siteden oturum açmadan indirimli görüyorum, sepete ekle diyince oturum açıyorum ve indirimsiz fiyattan görünüyor.. sepet onayınyapınca da değişmiyor.. sorun nedir anlmadım gitti..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.