Şimdi Ara

Çarpıcı Etki- Harun D.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bu kitabı okuyan veya adını duyan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hort.

Evet ben okudum diğer kitaplarıda okuyup bitirdim.
  • erob kullanıcısına yanıt
    Hocam bir etkisini gördünüz mü ?

• merak ettim yorumlrı bekliyorum.
  • Ben bu kitabı lise 1 de almıştım o zamanlarda olan etkisinden bahsedeyim kısaca...

Kız arkadaşım terk etmişti ne zamandır aklımdaydı bu kitabı almak ama bahane lazımdı bende üçlü seti almıştım çarpıcı etki-giyinmeyle alakalı olan ve kızlarla nasıl konuşulur şeklinde olan kitapların tamamını 1-2 ay içinde bitirmiştim alıştırmaları yarım yamalak yapıp bunlar olmuyor diye harun abiye şikayet etmiştim oda bana istersen paranı iade ederim ama 1 şartım var 1 ay alıştırmaları düzgün yap demişti.

14-15 yaşında bir genç olan halimden kendi gözlemlerimi anlatayım neler vardı neler yoktu dersek; neşeli ve eğlenceli konuşma,kızlarla sanal ortamda tanışma, okulda sınıf içinde fikirlerini söyleme, gereksiz bir erkekliğini kanıtlama, istediği kadını tavlayacağını düşünme vsvs diye düşüncelerim vardı peki ne yoktu? Bu ilişki yürürmü diye düşünmek yoktu, davranışının temel sebebi nedir bunu çözemiyordum ve kadınlar gerçek hayatta da sanal hayattada asılmıyorlardı böyle olduğu halde işlevsiz özgüvenim vardı.

Kitabı aldıktan sonra birazda talihimle beraber bi takım olaylar yaşadım onları anlatıp gereksiz bilgi vermek istemiyorum ama kısaca arkadaş çevremi, hayata bakışımı, ideal ve hedeflerimi, kendime bakışımı ve kadına olan aşkımı değiştirdi.

Şimdi neler var neler yok onları söyleyim yaşım 18;

sanal ortam ya da gerçek ortamda konuşma konusunda sıkıntı çekmeyen birisiyim, neyi yapıp neyi yapmamayı az çok kavradığımı düşünüyorum ve yanımda olan kadın benden mutluluk ve güven duyuyor. Bu tuhaf bir durum kadın değilde başka birisi mesela küçük bir çocuğun bile hayran hayran size bakması size imrenmesi gerçekten mutluluk veren bir durum.

Ne olmadığına bakalım birde hayatımın aşkını 1 defa bulup kaybetmiş birisiyim bir talihsizlik oldu elimde olmayan birşeyler, bunun dışında ya benden kaynaklı ya da kadınlardan kaynaklı bazı sebeplerden ötürü uzun süreli ilişkilerim olmadı. Bir yerde size asılan kadınlara o an istemediğiniz için tepki vermediğiniz için bazı arkadaşlıklarım ÜZERLERİNE VAZİFE OLMADIĞI halde karışmalarından dolayı bitirmek zorunda kaldım. Kitapta yahut başka yerlerde yolda görüp gidip tanışan numarasını alan kişilerden bahsediyor sizinde olabileceğinizden ben asla böyle birisi olmadım bilemiyorum benim mizacımda da yok böyle birşey bazı zamanlar kafede yahut parkta tanıştığım kişiler oldu ama yolda tanıştığım henüz yok

konuyu özetliyecek olursak, kitap size olmayacak şeyleri söylemiyor herşey olabilir mümkün ama birazda sizin şansınıza ve çabanıza bağlı şeyler. Alın okuyun derim ben hiç pişman olmadım ücretinin daha fazlasını hakeden kitaplardır, kadınlar konusunda olmasa bile hayat hakkında gerçekci ve işe yarar gözlemleri harun abinin kitaplarından öğrenebilirsiniz.

Bende 2011 yılında aldım ancak adam akıllı okuyamadım bir türlü.

Çarpıcı etki mega seti 49 liraya almıştım. 1 hafta da çarpıcı etki bitirdim.Değişik duygulara girdim.

Sonra birşey oldu devam ettiremedim.İnşallah bu pazartesiden itibaren tekrar bölüm bölüm okumaya ve egzersizleri uygulamaya başlayacağım.

Benim için tek sorun Pçf uygularken fazla kasıyorum.Bunun için bir çözümün var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Postacı İnsan

Bende 2011 yılında aldım ancak adam akıllı okuyamadım bir türlü.

Çarpıcı etki mega seti 49 liraya almıştım. 1 hafta da çarpıcı etki bitirdim.Değişik duygulara girdim.

Sonra birşey oldu devam ettiremedim.İnşallah bu pazartesiden itibaren tekrar bölüm bölüm okumaya ve egzersizleri uygulamaya başlayacağım.

Benim için tek sorun Pçf uygularken fazla kasıyorum.Bunun için bir çözümün var mı ?

ilk kitap nasıldı ?
  • blendinho kullanıcısına yanıt
    Otobüste ozguvensizlikten dolayı kafamı kaldıramayan ben sayesinde en güzel en rahat yerde gidiyorum.Herşeyin en iyisini hak ettiğimi düşünüp, hissediyorum.

Çarpıcı Etki düşünce ve inanışlarla ilgili.Kitabın son bölümü zaten ayrı bir dünya.

Ancak artık satılmıyor ne yazık ki.

• quote:

Otobüste ozguvensizlikten dolayı kafamı kaldıramayan ben sayesinde en güzel en rahat yerde gidiyorum.Herşeyin en iyisini hak ettiğimi düşünüp, hissediyorum.

Çarpıcı Etki düşünce ve inanışlarla ilgili.Kitabın son bölümü zaten ayrı bir dünya.

peki nerden tahsis edebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blendinho

quote:

peki nerden tahsis edebilirim ?

Önceden satın almışlar satarsa belki öyle temin edebilirsin onun dışında alternatifleri sürüsüne bereket ben kitabı aldığım sene sadece harun abinin kitapları vardı

@Postacı İnsan: Pçf için özel bir gayret işine girmedim. Onun yerine Mad Men Don Draper karakterini az biraz taklit ettim denilebilir. Yani gizemli adam tavırları cool çocuk gibi güzel bi kadın gördüğümde onun gözünün içine bakmadım direk 1-2 saniye bakıp sonra işimle ilgilendim. Genelde kendimden büyük kadınların dikkatini çekmişimdir hep yani 24+ yaş kadınlar ilgi gösteriyor tuhaf bir durum ama şikayetçi değilim

paylaşacağım tek tecrübem BİRAZ AKIŞINA BIRAK olmalı adını hatırlayamadığım bir badim vardı ben sürekli açılış yaparken bu arkadaş sürekli şikayet ediyordu niye olmuyor niye şöyle böyle diye herif o kadar fazla zaman harcıyordu ki bu işlere açılış ve pratik yapmayı ihmal ediyordu. Kendine yapıcağın en iyi şey olmuyorsa bırakmak ve başka bir kızda şansını denemek.

Bide gözlemlediğim bazı şeyler var hani dedim ya bir önceki cümlede şans işi diye. Şöyle bir olay var: Muhteşem güzellikte ki kızla ilişki yaşama ihtimalinle, çok çirkin kızın seni red etme ihtimali eşit derecede.

Bi dönem modellik yapan sevgilim olduğu gibi çok çirkin kızların red ettiğide olmuştu

Benimde üst yaş olayı oluyor.

Kendimden 2 yaş ve üzeri kızların dikkatini çekerken kendi yaşıtlarımda kasmaya başlıyorum.

Bildiğin kasılıyorum.Vücudum kitleniyor ve sertlestigini hissediyorum.

Göz içine bakma konusunda eğer bir işim yoksa gözünün içine 5 sn civari bakarim.Gereğinden uzun ve dik.

Eğer ki işim varsa hiç bakmam.Belki bakarım kim diye ama fazla dikkat etmem.

Göz içine bakma olayini Hitler den caldim.İnsanlara sert ve gereğinden uzun baktiginda insanlar onun kendinden üstün ve etkileyici buluyorlar.Yani bakışla Hitler insanları kontrol altına alıyor.

Bir asker günlüğünde Hitler elini sıkıp gözünün içine baktığında bakışlarının onu delip geçtiğini ve o zamandan sonra Hitler e daha bağlandını anlatıyor.

İlk 3 sn çok önemli :)

Bu arada bende Filth deki Bruce taklit etmeye calisiyorum.

• Kitabı merak ettim ama pek bulunmuyor sanırım.
    Satmak istersen alabilirim dostum

Bu arada Bruce'un nesini taklit ediyorsun be dostum, adam pisikopat, sapık ve başarısız
  • @Postacı İnsan: Kasma sebebini en iyi sen bilirsin ama yanlış tecrübelerden dolayı olduğunu düşünüyorum.

@SirDavos : Kitabı satmayı düşünmüyorum ama alternatif olarak The Game kitabı ve Pua cemiyeti isimli site mevcut bunlar oldukça kalitelidir zaten bu işin öncüsü Neil abinin yazdığı The Gamedir geri kalan hep ondan edindiği tecrübelerle üzerine koyar.

Pua cemiyetini okumuş birisi olarak yazılar harun abiyle benzediği gibi bazı konuları anneye anlatır şeklinde anlatmıştır. Harun abiyi babacan eski kurt diye tanımlarsak, ilker abiyide mahallenin haylaz delikanlısı desek yeridir.

Kendi gözlemim Pua cemiyetindeki adamlar biraz daha laubali oluyor. Haklarıda var silik bi karakterken bi anda görünür oluyorsun bir çoğu gücü kaldıramıyor

Ben bildiklerimi isimlerimi tam hatırlamasamda yazayım ; neil strauss, harun d. , joker(ilker), johnny delusion, ricci ox diye gidiyor...

• SirDavos kullanıcısına yanıt
    Bakışı,rahatlığı ve ses tonuna dikkat et.Beden dilini çok yoğun kullanıyor.

Gülüşü de sağlam.

Acilis sahnesindeki yol başında duran sismanlara attigi bakış efsane.

İyi yönleri az gibi gözüküyor ancak dikkat edersen birçok şeyi doğru yapıyor.

Sakizdan başka çözüm yok gibi kasma için.

• blendinho kullanıcısına yanıt
    http://web.archive.org/web/20110126113126/http://sosyalbeceriler.com/carpicietki.html

Detaylı olarak anlatıyor.Satılsa daha çok kişinin hayatını değiştirecekti ancak satılmaması da iyi olmuş.

Yoksa değerimiz nasıl anlaşılacaktı.
  • Arkadasım kitabım vardı ancak site kaldırıldıgı için link acmıyor kitabıma ulasamıyorum ve o kitaba çok ihtiyacım var eger kitap elinde mevcutsa senden ricam bana bukonuda yardmcı olmandır Allah rızası için ya da istediğin bir ücret karsılıgında lütfen o kitabı bana ulastır lütfenn çok zor durumdayım..

• Harun beye ulasamıyorum yardımcı olun

Kitabım vardı fakat biteremedimm ve site kapandı link acmıyor kitabı indrmiyor lütfen cok zor durumdayım ulasamıyorum harun d ye kimse yok kitap sizde mewcut ise ulastırın lütfen o kitap bnm umudumdu lütfen gercekten çok kötüyüm yardımcı olun bana

• mtn__adgzl M kullanıcısına yanıt
    Kitap bendede yok.Aldıktan sonra ekran görüntüsü aldım.

Formattan sonra kitap gitti ama ekran görüntüsü usb attım.

Harun D. nin olayi farkindalik yaratmaktı. Belki aklindanda 2-3 yıllık bi planla gerekli kişilere yardım etmekti.

Senin durumuna bi aralar bende düştüm ancak o sıralar bana Harun D. yardım etmisti.Site hala acikti.

Harun D. yerine birebir bulabilecegin Pua yok ülkemizde.

İngilizcen iyiyse yabancı kaynaklar en iyisi.

Harun D. harici hepsi para tuzağı.En iyi Pua nın istemediği paraları istiyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.