Şimdi Ara

Carlinkit, Andream vs MMI Kutusu - Kablosuz CarPlay ve Android Auto *****ANA KONU***** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
21
Favori
18.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LittleHunter

Bmw 2016 model F20 aracim icin Cin’den DHL ile getirttim ve aracima taktirdim su an gayet memnunum. Kucuk standart ekran var aracimda MENU tusuyla kolayca Carplay, Airplay bulunan ekran geciyorum.
    Kargo Süreci: Carsamba aksam ustu kargoya verilen cihaz ertesi hafta carsamba saat 11de bana teslim edilmisti. (Izmirde oturuyorum) 370₺ vergi ucreti odedim, 1850₺ de aliexpress’e odeme yapmistim. Faruk bey sagolsun 15-20$ arasi bir indirim oldu Aliexpress’te. Gumrukleme islemi 2 gun, urunun ulkeye gelisi 2 gun, Izmir’e gelisi de 1 gun surdu totalde. Dhl benden bi form, kimlik ve ruhsat fotokopisi istedi bu sürecte.
    Montaj bilgisi: Izmir Karsiyaka’da Girne Tunning’te yaklasik 15 dkda kolayca takildi fakat ben usb yi disarda biraktirmadim, guncelleme yapmam icin konsolu sokmek gerekecek sanirim. Urun buradaki linklere baktigimda en guncel versiyonuyla geldi zaten cok buyuk bir degisiklik olana kadar da acip guncelleme ihtiyaci duymam diye dusunuyorum. Arkadasim vasitasiyla gittigim icin ucret odemedim fakat 150-200₺’ye montaj yapacaklarini dusunuyorum.

Telefon konusmasinda ses cikisi konusunda biraz sikintilarim var. Ses acma kapama konusunda sikinti yok ama telefon acma kapama tusu calismiyor I drive uzerinden ac kapa yapiyorum. Bir de radyo sistemin icinde olmadigi icin diger ekrana donup radyo kanali secmek zorunda kaliyorum, baska da sorunum yok. Almak isteyenlere tavsiye ederim ben Carlinkit marka aldim.

Iyi forumlar
    bilgilendirme için teşekkürler.

küçük ekranı olanların aklındaki soruları karşılamız oldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlisnlc

Benim ürünüm de geçen hafta geldi ama izinde olduğum için yaptıramamıştım

Ürün böyle bir kutuda geliyor

Bu da takıldıktan sonraki görüntüsü.
    Tanıdık taktığı için para almadı o yüzden fiyatını bilmiyorum.

Telefon ve geri görüş kamerası gayet çalışıyor.
    Direksiyon kumandaları çalışıyor. Sadece ses açıp kapatırken ekranda ses seviyesi gösterilmiyor fakat fonksiyonel bir kayıp değil. Biraz daha kurcalamam gerek. Diğer fikirlerimi kurcaladıktan sonra paylaşırım
    bilgilendirme için teşekkür ederim

• NBT ve CIC için Türkçe'ye çevirdiğim 2 adet dökümana gözatmayı unutmayın:

Linklere sağ tıklayıp "yeni sekmede aç" diyerek ulaşabilirsiniz.

BMW NBT CarPlay Adroid Auto Türkçe Kullanım Klavuzu
    https://mega.nz/file/2F8BnQjD#rmSn9bac9GJNlUuijzgrTU6vPvhjh0pjtIFuUjPDyCg

kod:rmSn9bac9GJNlUuijzgrTU6vPvhjh0pjtIFuUjPDyCg

BMW CIC CarPlay Adroid Auto Türkçe Kullanım Klavuzu
    https://mega.nz/file/PBkD0YYZ#duch4zbouf15ud6X8tHeuI3EAlbULzweOw6IW_qCDhg

kod:duch4zbouf15ud6X8tHeuI3EAlbULzweOw6IW_qCDhg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 6 Eylül 2020; 13:42:42 >

• farukdanis F kullanıcısına yanıt
    Telefondan girerken şifre mi istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlisnlc

Telefondan girerken şifre mi istiyor
    NBT ve CIC için Türkçe'ye çevirdiğim 2 adet dökümana gözatmayı unutmayın:

Linklere sağ tıklayıp "yeni sekmede aç" diyerek ulaşabilirsiniz.

BMW NBT CarPlay Adroid Auto Türkçe Kullanım Klavuzu
    https://mega.nz/file/2F8BnQjD#rmSn9bac9GJNlUuijzgrTU6vPvhjh0pjtIFuUjPDyCg

kod:rmSn9bac9GJNlUuijzgrTU6vPvhjh0pjtIFuUjPDyCg

BMW CIC CarPlay Adroid Auto Türkçe Kullanım Klavuzu
    https://mega.nz/file/PBkD0YYZ#duch4zbouf15ud6X8tHeuI3EAlbULzweOw6IW_qCDhg

kod:duch4zbouf15ud6X8tHeuI3EAlbULzweOw6IW_qCDhg

• montaj kısmı sıkıntı hiç beceremem sanırım.
  • Merhaba, bende aliexpress'den aldim fakat buradaki cihazlardan farkli bir görunume sahip. Saticinin koydugu resimlerde ilk postta olan siyah kutu vardi. Fakat arac bilgilerimi sordu (BMW 5 G30) ve bana farkli bir cihaz yolladi.

Yolladigi cihaz su:
    Carlinkit, Andream vs MMI Kutusu - Kablosuz CarPlay ve Android Auto *****ANA KONU*****

Herneyse.. Kurulumu yaptim. Gayet guzel calisiyor. Hatta ses icin ekstra bir kablolama yapmadim. Carplay'e baglandiktan sonra telefon uzerinden ses cikisini arabanin orjinal bluetooth'una yönlendiriyorum ve ortalikta hicbir kablo olmadan kullaniyorum.

Asil konuya gelecek olursak,
    buradaki guncelleme olayini gordukten sonra bende satici ile gorusup guncelleme istedim ve yolladi sagolsun.
    Fakat guncellemeyi yapmak istedigimde cihaz reset atiyor ve sonrasinda hicbirsey olmuyor. Konu sahibinin postlarini okudugumda capraz pin muhabbetini gordum ama hic mi hic anlamadim.

Bu konuda yardimci olabilecek var mi?
    Bir de guncelleme bana ne kazandiracak? Bunu merak ediyorum. Cunku herhangi bir dokumantasyon yok. Ne degisti, ne degismedi bilmek isterdim acikcasi.

Saticinin gönderdigi update:
    LINK: EVO-lvds-2020.07.13-1.10.96最新版

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xulavi -- 15 Eylül 2020; 14:25:8 >

• merhaba faruk beyin satıcısından bir siparişte ben verdim. biraz ısrarla 20 usd indirim alabildim. bu arada şöyle bir bilgi vereyim sizlere, aliexpress cep uygulamasında para cinsi tl idi ve kuru 8,25 den hesaplıyor kk dan tl olarak çekiyordu, para birimini usd olarak ayarladım vve 7,90 olan kurdan işlem yapabildim bu da 84 TL gibi bi fark yarattı, bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracım 2014 model 3.20d f30 listeye göre NBT oluyor, merak ettiğim mikrofon ve geri görüş kamera olarak aracın orjinal mikrofonu ve kamera sistemi sorunsuz çalışıyormu (kullanım klavuzunda mikrofon takılıyor sanırım), ekran 6,5 inch bu ekranda sorun yaşayan oldu mu, telfn görüşmelerinde vs sorun yaşayan var mı (gecikme/yankı vs gibi) bu gümrükten istenen tam olarak nasıl belgeler, son olarak yandex navi kullanılabiliyor mu, cevapları bulabilirsem bende sipariş etmeyi çok isterim

• Gönderinizin için gümrüğe yaptığımız başvuru sonucunda gönderinize gümrük tarafından ÖTV ve bandrol tespiti yapılmıştır. Bu durumda 242 USD üzerinden ÖTV ile birlikte %40 vergi ve buna ek 10Euro bandrol ücreti oluşacaktır. Onaylıyor musunuz?

urun gumrukte iade edegim, siparis vereceklerin dikkatine paylasayim dedim

• sinaqq S kullanıcısına yanıt
    Resmen soygun hocam. Hangi kargoyla geldi. Bana dhl ile gelmişti 200 TL civarı vergi çıkmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam herhalde şimdiki kur ile 900 lira kadar bir ek ücret ödememiz gerekecek sipariş etmemiz durumunda, doğru anlamışım değil mi

• dogru anlamissin dostum ilave 900 tl

• muhlisnlc M kullanıcısına yanıt

aynen dhl,

• fark, urunun otv ye tabi oldugunu dusundukleri icin ilave ekledikleri %20 otv ve bandrolden kaynakliymis, otv ye tabi urunler listesini detaylica inceledim ve tekrar yapilan inceleme sonrasinda otv ye tabi olmadigi konusunda ikna oldular, 400tl vergi ile urunu cekmis oldum. urunu kendim kurdum simdilik tek sorun direksiyon uzerinde ki carplay tusunu calistiramam oldu

Carlinkit, Andream vs MMI Kutusu - Kablosuz CarPlay ve Android Auto *****ANA KONU*****

• Selamlar. 2014 aracıma şu

https://www.aliexpress.com/item/1005001689872816.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.e8b42b38Z56CsP&algo_pvid=e96114e0-8f5a-4977-a5e6-38574ea88780&algo_expid=e96114e0-8f5a-4977-a5e6-38574ea88780-17&btsid=0b0a119a16051093632371591ed402&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

ürünü almayı düşünüyorum. Ortalama çıkacak vergi ne olur, bir bilginiz var mı? Bu satıcı veya aynı üründen kullanıp memnun kalmayan var mı? CarPlay içerisindeymiş, ekranım küçük giriş paket ekran o yüzden çirkin duruyor, değiştirmek istiyorum açıkçası.

• Carlinkit, Andream vs MMI Kutusu - Kablosuz CarPlay ve Android Auto *****ANA KONU*****
    Herkese iyi akşamlar, Ayarlarda aracın bluetooth’nu kullan diye bir seçenek var bu ne işe yarıyor bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufgonul_

Herkese iyi akşamlar, Ayarlarda aracın bluetooth’nu kullan diye bir seçenek var bu ne işe yarıyor bilen var mı?

aramalar sırasında aracın bluetooth unu kullanıyor anladığım kadarıyla

• yusufgonul_ kullanıcısına yanıt

Bu şekilde daha sağlıklı görüşme oluyor. tavsiye ederim. Diğer türlü çok yankı yaptığını söylüyorlardı telefon ile görüştüğüm kişiler.

• yusufgonul_ kullanıcısına yanıt
    Yazılım versiyonunuz kaç acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.