Şimdi Ara

Çarım soyulmuştur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sbah çarım askıda fln zanetmiştim noluyo fln derken anca girebildim oyuna çarımın tüm itemleri almışlar cafelere güvn olmuyormuş demekki cafede çara girmiştim %100 de ordan soyuldu Allahtan kasa çarı açıp paramı ve bi kaç iyi itemi kasa çarıma oalmıştım :( ama birsürü elemnt gitti +5 60 lvl bow ve germant ezik set gitmiş içim çok yanıyor siz siz olunca cafelerde çara girerken yanınaza birini yanaştırmayın heleki okul veletlerinin olduğu cafelerde çarınızı bile açmayın bu arada

Çarınıza biri girip onliene oldunda dc yedirmk istioyorsanız çarı şifresini 3 kere yalnış yazın hemen dc yedirtin ve şifreyi değiştirin aklınızda bulunsun

Ve Ayım da gitmiş :( ayıyogim gitmiş hayvan herifler nasıl sildiler kıydılar ayıma anlayamadım ayıyıda silmişler hiç bi yerinde yok çarın yan çarlara baktım yok üstünde yok kasada yok ayı silinmiyor biliodum oda gitmiş

ESKİŞEHİR CARZMA CAFEDE GERÇEKLEŞMİŞTİR BU OLY ARANIZDA ESKİŞEHİRLİ VARSA DİKATLİ OLMASINI ÖNERİRİM SORUN CAFEDE DEĞİL ORANIN MÜŞTERİLERİNDE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saeros -- 9 Nisan 2008; 22:44:44 >

• Birincisi ayı falan gitmez yalnış biliyorsun..
    İkincisi senin hatan olmuş hocam...
  • geçmiş olsun

cafe ye
  • Yav ende gitmez biliyordum ayo ama çarın hiç bi yerinde yok ayı fln ayıya nolmuş anlamadım hiççç bi yerde yok yokk
  • Ayı katilleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: FasTGT

Ayı katilleri

Gülsemmi ağlasammı.
    char soyulmuş üzücü bi durum ama arkadaşın yorumu beni bitirdi
  • ayrıca bu forumdan street artında soyulmuştur adam takas die kandırdı mercury serverendaki eski chaı(satmış hemen charı)OnlyCRIT

• quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

Birincisi ayı falan gitmez yalnış biliyorsun..
    İkincisi senin hatan olmuş hocam...

npc ye sat ayıyı bakalım gidiomu?
  • ekran klavyesi die bi olay var be arkadasım hiç mi gormedin ?..

neyse geçmiş olsun imdi kasılmaz o charla yaw :/.ayına da üzüldüm,npc ye satmışlardır açlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 8 Nisan 2008; 17:29:36 >
  • Gecmis olsn kardeş.Ama ben ayı olayını anlayamadım ayı satılmaz benim bildiğim ama belkide yanlış biliyorumdur.Satmamışlarsa zaten başka bişey olamaz ayıya..
  • ayı bal gibi satılır :D 350 k ya alıyor npc valla.
  • işte çardan geriye kaln 150 m +5 spear 2 crt 52 bow> 60 +0 glave ve ezik elixerlar iyimi şu lvle kadr yaptım elemntlerde gitmiş server uranüs yeni server zaten item bulmak zor şimdi skıyosa bul üstüne giysi eline bow

Çarım soyulmuştur
  • quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

quote:

Orjinalden alıntı: FasTGT

Ayı katilleri

Gülsemmi ağlasammı.
    char soyulmuş üzücü bi durum ama arkadaşın yorumu beni bitirdi

ßnde bittim koptum.
    gecmis olsun

• Böyle şeyler neredeyse her yerde oluyor.Bunun sebebi genellkle Keylogger.O yüzden masadan kalkarken kesinlikle makinaya reset atın.
  • Eet.İnsanın emeğiymiş hiç akıllarına gelmiyo.Kardeş sen cafede dolaş arasıra çarını soyanı görmüşler mi sor bulursan
    Cafede girerken diğer arkadaşlarda dikkatli olsun nerden nasıl bakıyosalar görüyolar uzaman olmuşlar artık bebeler
    Ama hakketen üzüldüm.
  • Tam bilmiorum ama NPC'ye satmış olmasınlar?
  • aslında böle kötü olaylar için knight tki önlemden alınsa çok süper olur bence itemleri kilitleme işi çok cix olur diye düşünüyorum...
  • Satabiliyorsunuz denedim x)

Bu arada Geçmiş OLsun
  • bence en ii yapabilecegin şey gidip gold alıp üstüne bişiler dizip kasmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeceMavisi18

bence en ii yapabilecegin şey gidip gold alıp üstüne bişiler dizip kasmak

gold var dostum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.