Şimdi Ara

CardFinans Trabzonspor 900 TL FAİZSİZ Nakit +19,67 TL ParaPuan Hediye! Sınırsız Ücretsiz Nakit! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
18.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam başvurdum limitim var başvuru sonucu ne zaman gelir acaba, bilen var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar kısaca bilgi vereyim. Kartı yeni aldıysanız 1 hafta beklememek için müşteri hizmetlerinden 1 defa 450 TL kredi kullanın daha sonra kendiniz internet şubeden istediği adette kart limiti kadar kredi çekebilirsiniz. Yoksa müşteri hizmetlerini arayıp 40 kere 450 çekmek istiyorum falan demeyin. Yoksa kampanya erken sonlanır ve bir çok forumdaş faydalanamaz. Demem o ki kim Nasıl işlem yaptıysa burada detaylı paylaşsın, bilgiyi saklamasın ve buradaki insanlarda müşteri hizmetlerini arayıp sorular sorup bankaları uyandırıp kampanyaların erken sonlanmasını ya da şartların değiştirilmesini sebep olmasın. Ben kullandım işimi gördüm kim ne yaparsa yapsın mantığı forum dayanışması açısından etik bir davranış değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 9 Kasım 2017; 10:37:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil de anında kredi kullanma görünmüyor.yapacağımız şu
    1 sizin dediğiniz gibi ilk hesap açma için 450 liralık kredi kullanmak için MH aranacak
    2 mobilden değilde bilgisayardan internet şubesine giriş yapılacak,üstte site içi arama anında kredi yazıp oraya yönlendirecek,
    3 anında kredi ok işaretine basılır,taksit seçilir,istenilen rakam yazılır.hesapla denilerek yönergeleri takip edip hesabınıza aktarabilirsiniz
  • bana olumsuz sonuçlanmıştır diye mesaj geldi ama neredeyse saatte 1 arıyor bunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4500 TL ÇEKTİM

KARTIM ELİME ULAŞTI MOBİL BANKACILIKTAN VADESİZ HESAP AÇTIM DAHA SONRA KREDİ KARDI KISMINDAN TRABZONSPOR KARTINI SEÇTİM ORADA KREDİLER KISMINDA ANINDA KREDİ VAR KREDİLER KISMINA BASINCA ÇIKIYOR 5 DEFA 900 TL ÇETİM SİGORTA BİLMEDİĞİM İÇİN 5 DEFA 10 TL ÖDEDİM DAHA SONRA EKTREM KESİLDİKTEN SONRA BİR DEFA ÇEKEYİM DEDİM BANA FAİZ ÇIKARDILAR BİLGİNİZ OLSUN TÜM İŞLEMLERİ MOBİLDEN YAPTIM VADESİ HESAP AÇMAK ÖNEMLİ BENCE.
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    Mobide kredi kartlarına basınca ekranı sola kaydırıyordunuz altta kredi ikonuna tıkayıp oradan anında krediyi seçiyorsunuz. (iOS).

Müşteri hizmetlerinden ilk krediyi çekmek istediğinizde size vadesiz hesap da açıyorlar. Sonra dediğim şekilde internet ya da mobil şubeden kendiniz defalarca kredi çekebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Mobide kredi kartlarına basınca ekranı sola kaydırıyordunuz altta kredi ikonuna tıkayıp oradan anında krediyi seçiyorsunuz. (iOS).

Müşteri hizmetlerinden ilk krediyi çekmek istediğinizde size vadesiz hesap da açıyorlar. Sonra dediğim şekilde internet ya da mobil şubeden kendiniz defalarca kredi çekebiliyorsunuz.

Hocam vadesiz hesap için komisyon ödemesi yapıyor muyuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

kartı alanlar 1 hafta beklemelerıne gerrek yok...telefondan kredı cekebılıyorsunuz..ben oyle yaptım..41 kere masallah:)

Telefondan derken hocam, Finansbank'ın mobil uygulamasından mı?

0850 numaralı telefon numarasından arayarak...

41 kere mi aradınız yoksa tek aramada 41 kere işlem mi yaptırdınız? Birde kartı teslim aldığınız gün mü aradınız?

Bende 27.10.2017 de başvurdum 2400 limitli onaylandı 01.11.2017 tarihinde aktif kuryeye verilmiş bugün ise elime geçti ama İnternet bankacılığı oluşturamıyorum. SÖZLEŞMENİZ eksik diyor MH aradım 3 yada 4 gün sürer diyor sözleşmenin tarafımıza ulaşması gerekli dedi. Bu durumda nasıl bir yol izleyecez 0850 ... MH arasak olur mu

• mayhan2515 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun oldu. En yakın şubeye kimliğiniz ile birlikte gidip sözleşme imzalayın anında açılır.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Vadesiz hesap 3 aylık ücreti 30 küsur TL dedi ancak konu Yargıtay'da olduğu için şimdilik ücret alınmıyormuş. Ücret alınacak olursa bilgilendirme yapılacakmış.

• mk15 M kullanıcısına yanıt
    Peki vadesiz hesaptan eft ye ücret alıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Peki vadesiz hesaptan eft ye ücret alıyor mu?

yok baska hiç birseye ücret ödemedim.
  • quote:

Arkadaşlar kısaca bilgi vereyim. Kartı yeni aldıysanız 1 hafta beklememek için müşteri hizmetlerinden 1 defa 450 TL kredi kullanın daha sonra kendiniz internet şubeden istediği adette kart limiti kadar kredi çekebilirsiniz. Yoksa müşteri hizmetlerini arayıp 40 kere 450 çekmek istiyorum falan demeyin. Yoksa kampanya erken sonlanır ve bir çok forumdaş faydalanamaz. Demem o ki kim Nasıl işlem yaptıysa burada detaylı paylaşsın, bilgiyi saklamasın ve buradaki insanlarda müşteri hizmetlerini arayıp sorular sorup bankaları uyandırıp kampanyaların erken sonlanmasını ya da şartların değiştirilmesini sebep olmasın. Ben kullandım işimi gördüm kim ne yaparsa yapsın mantığı forum dayanışması açısından etik bir davranış değil.

bankayı uyandırma gıbı bır durum yok...cunku banka kendısı bunu sartlarda koymus kocaman..lımıtınız kadar cekebılırsınız dıye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Arkadaşlar kısaca bilgi vereyim. Kartı yeni aldıysanız 1 hafta beklememek için müşteri hizmetlerinden 1 defa 450 TL kredi kullanın daha sonra kendiniz internet şubeden istediği adette kart limiti kadar kredi çekebilirsiniz. Yoksa müşteri hizmetlerini arayıp 40 kere 450 çekmek istiyorum falan demeyin. Yoksa kampanya erken sonlanır ve bir çok forumdaş faydalanamaz. Demem o ki kim Nasıl işlem yaptıysa burada detaylı paylaşsın, bilgiyi saklamasın ve buradaki insanlarda müşteri hizmetlerini arayıp sorular sorup bankaları uyandırıp kampanyaların erken sonlanmasını ya da şartların değiştirilmesini sebep olmasın. Ben kullandım işimi gördüm kim ne yaparsa yapsın mantığı forum dayanışması açısından etik bir davranış değil.

bankayı uyandırma gıbı bır durum yok...cunku banka kendısı bunu sartlarda koymus kocaman..lımıtınız kadar cekebılırsınız dıye...

Demek ki kampanyayı hazırlayanlar insanlar parça parça çektiklerinden sigorta yapamayıp hiç para kazanamayacağı düşünememiş. Uyandırmamak gerektiği konusu ile bilgi ve tecrübelerimizi buradan açık net bir şekilde paylaşmak konusundaki görüşümün arkasındayım. 50 kere 100 kere çektim yazıp gitmenin hiç kimseye bir faydası yok. Önemli olan hangi aşamalar ile nasıl yaptığındır bence. Ben de bunu belirttim. Geresi teferruat.

• quote:

Bende de aynı sorun oldu. En yakın şubeye kimliğiniz ile birlikte gidip sözleşme imzalayın anında açılır.

Aynen dediğiniz gibi yaptım. Daha sonrasında mobil uygulamadan hesap açtım, 450x5 defa hesaba 2250 TL aktardım. 9 ay taksitle 15.12.2017 de ödemeye başlayacam nasipse... Herhangi bir fark olamadan... Missss
  • Arkadaşlar geçenlerde başvuru yapmıştım fakat aradıklarında cevap veremedim.Şimdi tekrardan başvuru yaptım fakat bu T.c kimlik numarası ile başvuru alınmıştır ve bu başvurunuz değerlendirilmeyecektir dedi.Nasıl yaparımda tekrardan arattırım kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

Arkadaşlar geçenlerde başvuru yapmıştım fakat aradıklarında cevap veremedim.Şimdi tekrardan başvuru yaptım fakat bu T.c kimlik numarası ile başvuru alınmıştır ve bu başvurunuz değerlendirilmeyecektir dedi.Nasıl yaparımda tekrardan arattırım kendimi

Hocam müşteri hizmetlerini arayıp durumdan bahsederseniz sıkıntı çözülecektir.
  • Tüm limit kadar çekim yaptım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

Arkadaşlar geçenlerde başvuru yapmıştım fakat aradıklarında cevap veremedim.Şimdi tekrardan başvuru yaptım fakat bu T.c kimlik numarası ile başvuru alınmıştır ve bu başvurunuz değerlendirilmeyecektir dedi.Nasıl yaparımda tekrardan arattırım kendimi

Hocam müşteri hizmetlerini arayıp durumdan bahsederseniz sıkıntı çözülecektir.

Öyle yapayım hocam teşekkürler

• Başvuru yaptım, onaylandı. Kartın kuryeye verilip gelmesini bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.