Şimdi Ara

Captain Universe ünvanlı Spiderman vs Superman (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
4.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Thanos'unda heat vision gibi yetenekleri var. Ayrıca ben heat vision'un, cold breath'ın thanos'a hiç bir şekilde etki etmeyeceğini düşünüyorum. Adam neler tankladı neler.

https://comicvine.gamespot.com/forums/gen-discussion-1/thor-god-blast-vs-black-bolt-scream-vs-superman-he-603879/

Şuraya bakabilirsin fikir vermesi açısından. Adam god blast'leri tanklayıp biraz daha diyordu. Black bolt'un çığlıklarını 1 metreden tankladı. Ki bana kalırsa BB' nin çığlığı > HV.

Kısacası Superman Thanos'u yenemez. Pre crisis'lere gitmediğimiz sürece.

• Onun için Supermane dokunması gerekmiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kangal- K kullanıcısına yanıt
    cosmic güçlerde dokunması şart değil diye biliyorum. uzaktan enerjiyi çıkarabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskilerdenim

cosmic güçlerde dokunması şart değil diye biliyorum. uzaktan enerjiyi çıkarabilir
    O zaman emebilir evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    o zaman thanos > süperman oluyor
  • Robert Reynolds R kullanıcısına yanıt
    Onlar god blast değil.O hikayeyi okudum normal lightning strike ları.

Black boltun çıglıgı güçlü fakat superman de silver banshe nin büyülü çıglıklarını tanklıyodu.Aman aman bi feat değil.

Kısacası superman thanosu yenebilir.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Ne lightning strike i kardeşim orda adamlar özetliyor durumu thor'da zaten çok ciddi bir durumda.

Siz böyle anca yener yazarsınız kafanızdan. Ama nasıl yener, neyle yener deyince yok. Gülünç durumlar.
  • Robert Reynolds R kullanıcısına yanıt
    Nasil neyle yeneri 3 4 sayfa anlattım arkadaşa bidaha sana anlatamam bakarsın zaten.

Bide o çizgi romanda normal yıldırım atıyor.Thanos bidaha yapsana diyordu thor bidaha yıldırım atıyodu.God blast falan yok ortada.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    God blast yaparken tükürükmü atıyor? Yazdıgın şeyler çok saçma yok hızla yener yok güçle yener speedblitz yapar içinden geçer falan.

Superman'den çok daha üstün karakterlerin kozmik güçlerle yapamadığı şeyleri superman'in hızı ve fiziksel gücüyle yapacağını söyleyerek kendini tatmin ediyorsun sadece.
  • God blast değildi o. Thor gezegene zarar vermemek için kendini kısıtladı çok büyük ihtimalle.

Tabi thanos base supermanı alır ama Bloodlusted halini yenemez.

Adamın çektiği güçten zırhı parçalanıyor ikimizden birisi burada ölecek diyor sıradan bir yıldırımmıydı o?

Bloodlusted halinide yener. Nasıl yeneceğinide açıkladım yukarda. Siz yenemez diyorsunuz açıklama olarak çok hızlı çok güçlü yazıyorsunuz. Bunlar tatmin edici cevaplar değil.
  • Peki Superman bunu uzaya çıkarırsa thanos ne yapacak ? Hadi onu geçtim Superman kendini sınırlamazken onu nasıl görecek ? Nasıl reaksiyon gösterecek nasıl onun gücünü emmeyi düşünecek ? Thanos düşünene kadar Superman source wall sınırlarına varır. Superman thanosu öldğremezse Thanosda Supermanı öldüremez.

God blast juggernaut'a işlemiyordu. Tabi cyttorak tarafından güçlendirilmişmiydi bilmiyorum.

• size şimdi kendi fikrimi açıklıyacağım beyler istiyen katılır istiyen katılmaz.

kurallarda thanos'un süperman içindeki güneş enerjiyi emme yasağı yoksa, thanos>bloodlusted süperman > süperman

kurallarda thanos'un süperman içindeki güneş enerjisini emme yasağı varsa, bloodlusted süperman > thanos > süperman

kurallarda thanos'un hazırlık yapma yasağı yoksa, hazırlıklı thanos >>> bloodlusted süperman > süperman

tekrar söylüyorum bu benim fikrim
  • Ama hızından dolayı emdirmez bence supe ama siz bilirsini..

thanos ne hızlı adamlarla kapışıyor. onuda algılar
  • hangi hızlı adamlarla kapışıyor ?

SS ile mi ?

Superman bloodlusted iken son hızda saldırır. Thanos algılayamaz. Hoş SS Supermanden hızlı değil.

Thanos en fazla ışık hızında giderken hadi abartalım ışıktan 100 kat hızlı gidwrken SS'e tepki vermiştir de sanmıyorum 100 katta giderken thanos ile kapışacağını.

Superman trilyonlarca kat hızlı gidiyor

• Örümcek Adam vs Superman'dan Thanos'a gelmiş konu...

yani sen diyorsunki hız > her şey. ben ss hızı > süperman demedim zaten. ordaki örneklemem hızın her şey olmadığı yönünde. süperman hızıyla eternity'i yener kıvamına getiriyosunuz. her şey hız olsa ss filanda thanos'u alırdı. işin özeti sadece hızla yapamaz demek olmuyor. sizin düşüncelerinizle süperman Ig thanos'u filanda alır yoluna çıkıyor
  • Yener demedim. Superman thanosu öldüremeyeblir belki ama Thanos supermane dokunmyacağı için supermanı öldüremez.

• DH formundayız çok normal

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.