Şimdi Ara

Captain Universe ünvanlı Spiderman vs Superman (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
4.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o zaman neden dediği mi kabul etmiyosun ? aynı şeyi diyoruz ama sen bunu anlıyamıyosun. ben kendi fikrime göre prep tımelı thanos > bloodlusted süperman > thanos > süperman böyle bir sıralama yaptım ve senin dediğinle uyuşuyor.
    ayrıca sen gelip ilk başta süperman thanos'u alır demiştin bloodlusted süperman thanosu alır dememiştin. yanlışım varsa düzelt
  • eskilerdenim E kullanıcısına yanıt
    Superman thanosla savaşırken kendini tutmaz zaten.Hala ne anlatıyorsun.Shazama vurdugu gibi vurursa thanos alir.Sen kategorize etmeyi sevdigin icin buna base hali diyorsun.

Fakat thanosla dövusürken kendini tutmayacak.Darkside'a doomsday'a vurudug gibi vuracagi için superman alır diyorum.Sen buna bloodlust superman diyorsun.Saçma sapan kategorizr etmeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    kardeşim bunlar versus terimleri ben kategoriz etmiyorum. istediğin kişiye sorabilirsin bu terimleri. tavsiyem fikirlerini yazarken terimlerinide yazman. süperman vs thanos denilince base süperman vs thanos aklımıza geliyor ama senin dediğin bloodlusted süperman vs thanos oluyor. terimleri öğren sonra gel tartışalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskilerdenim -- 18 Ağustos 2018; 15:11:27 >
    Yok ya sen bilerek yapıyosun.İnsanların sinirini bozmak için.Başka açıklaması yok.Çünkü bir insanın zekası ve algılama seviyesi bu kadar düşük olamaz son kez yaziyorum.

Superman vs thanos dediğmizde bakacagımız şeyler basit değil mi.Hız güc dayanıklılık dövüş becerileri zeka eksiğim varsa yaz.Nedne bunlara bakıyoruz ikisinin de digerini direk öldurebileceği kosmik güc tarzı özellikleri yok.Ben superman in neden thanosu yenebileceğini yazdım featler atarak.Sen bunlara bunlar extrem durumlar sayılmaz banane diyemezsin.Superman yapabileceklerini yapmasin diyosun bu 1v1 de yoksa bloodlust olur diyosun.Öyle bir dünya da yok.Thanos da ne var ne yok girebilir supermana bi mahsuru yok.YANI THANOS DA BLOODLUST OLABILIR.Tüm gücünü gösterebilir.Yoksa neden versus konusu açıyoruz ki.Zaten bunları düşünüp işin içine katmazsak konu açmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 18 Ağustos 2018; 15:16:29 >
    kardeşim senle tartışmaya bile girilmez az geliştir kendini sonra gel. tüm kahramanların güçlerini toplarsak en güçlüsü Dc de diye geziniyosun. sen gelip süperman > thanos dedin bloodlusted süperman > thanos demedin. tabi senin bu terimlerden haberin bile yok. vs açarken biz bunları belirtiyoruz. iyi o zaman thanos'un Madde Manipulasyon ve Enerji Manipulasyonu gücü var. bu güçlerle süperman'in içindeki güneş enerjisini alabilir bu sayede süperman insandan farksız olur. bunu thanos yapabilir mi evet yapabilir. senin dediklerinlede thanos'u kazandırabiliyorum görüyosunki.
    git terimleri öğren subjektif değil objektif ol sonra gel tartışalım
    Superman hakkında bilgin olabilir ve seviyor olabilirsin fakat Thanos hakkında hiç bilgin yok yazdıklarından anladığım kadarıyla.
  • Kim olduğunu az çok tahmin ediyorum

• Kangal- K kullanıcısına yanıt
    tahmini banada söylesene bende merak ettim
  • Pes2012forever olabilir gibime geliyo

• Kangal- K kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum şuana kadar hiç fake hesap açmadı
    Bence de değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örümcek Adam.

• Robert Reynolds R kullanıcısına yanıt
    Aynen.Thanosa çok çok detaylı hakim değilim.Baya da bi hikayesini okudum ama base halinin pek de bi numarası olduğunu görmedim şuana kadar.Bilgilendirirsen sevinirim öyle devam edebiliriz tartısmaya

Kozmik gücü falan yok demişsinde ondan dolayı dedim. Galactusu top gibi sektirecek kadar kozmik gücü var.

Bunun dışında jean grey ve professor x gibi telekinezi güçleri var. Atomik seviyede madde manipülasyonu, enerji manipülasyonu gibi güçleri var.

Güneş enerjiside bir solar enerjidir. En basitinden superman'in içindeki tüm enerjiyi alıp onu öldürür. Veya taşı kriptonite dönüştürür. Vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Reynolds -- 18 Ağustos 2018; 22:40:36 >
    Bunları yaptıgi çizgi romanın ismini soyler yada linkini atarmısin.Baya merak ettim bende okuyacagim.İllüminati tarafından yakalandiğinda veya diger yenildigi zamanlarda neden bu güçlerini kullanmadiğini merak ettim.

Ha bu arada ss i de aldım galaktusu top gibi sektirecek kozmik gücu varmış unutmayayım bunu galaktusu top gibi sektirecek kozmik güç he vay be hayır gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum.

Ne için ağlayacaksın dostum ? Gülünecek yorumlar atma..

Captain Universe ünvanlı Spiderman vs Superman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Reynolds -- 19 Ağustos 2018; 0:49:50 >
    Iyimiş bilmiyodum bunu bak.

Thanosun kozmik gücu yok demek istemedim.Vs nin seyrini değiştirecek kadar yok demek istedim.Benzer şekilde superman in heat vision cold breath gibi yetenekleri de var onları da hiç saymadım.Sadece vs nin seyrini belirleyecek ana özelliklerini karşılaştırdım.

Ayrıca bu hikayenin ismini atarmısın merak ettim okuyacam.Neden thanos diğer zamanlarda yenilirken bile bu gücünü kullanmıyor merak ettim

Ss ne ya

• kagan.1771 K kullanıcısına yanıt
    ss= sılver surfer
    seyrini değiştiremez derken cosmic gücüyle süperman'in içindeki güneş radyasyonunu aldımı süperman yenilir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.