Şimdi Ara

Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS ANA KONU | 28.08.2020 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
10.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun çıkış tarihiyle ilgili tek emare 2020'de çıkacağı 31/12 olmaz inş...
    istemsizce sevdim oyunu uygun fiyata yakalayabilirsem oynarım üst jenerasyonumla beraber
  • oyun büyük ihtimalle hani bitirip köşeye atalım değil de multiplayer odaklı düşünülmüş bence yani arkadaşlarla ya da online bu şekilde maç yapma imkanıda sağlayacağı için böyle yapmış gibiler fifa pes tarzı ama özel vuruş pas efekleriyle eğlenceli maçalar olabilir
  • Toho ve Nankatsu takımlarının yönetilebiliyor olması büyük ihtimal ile hikayenin kulüp takımlarından başlayarak sonrasında Milli takıma geçileceği ihtimalini arttırıyor. Bu da hikaye modun da fazla maç oynamak demek.
  • Yıkılır buralar hâlâ oynarım emu ile telefonda
    Buyrun rom;
    Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS ANA KONU | 28.08.2020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gameplay mukemmel, online ile sabahlar olmasin. Ah bir de virtua strike'i remake yapsalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Yıkılır buralar hâlâ oynarım emu ile telefonda
    Buyrun rom;
    hocam bunlarda kaydetme özelliği var mı oyunu ? en son mobilde bir emulator ile oynadım ama kaydetme olmadığından sildim
  • Var istediğin yerde kaydet
    Buyur
    Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS ANA KONU | 28.08.2020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Var istediğin yerde kaydet
    Buyur
    çok sağol hocam indirdim şimdi. hızlı kayıtta varmış güzel oldu. birkez daha bitireyim şu efsaneyi

• Gameplay pek hoşuma gitmedi, başka bi beklentideydim ben. Şu pes’e fifa’ya rakip olur diye düşünmüştüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Gameplay pek hoşuma gitmedi, başka bi beklentideydim ben. Şu pes’e fifa’ya rakip olur diye düşünmüştüm.
    Sen de cok abarttin fifa ve pes e rakip olarak cikma amaci güdmuyordur bile yapimci. Arcade tarzi eglencelik anime nin bir oyunu olsa olsa. Online i olursa ki olur heralde zevkli maclar cikar ortaya.
  • Ike kullanıcısına yanıt
    Gameplay benim de müthiş derece bulduğum bir şey değil ama bu oyunu PES, FIFA ile bir tutmak elmayla armudu kıyaslamak gibi olmuş. Tsubasa başka bir dünya hatta şunu söyleyebilirim ki bahsettiğin oyunlara fazlasıyla benzemiş.

Benim oynanış videosunda beğenmediğim şeyse karakterlerin top sürerken attıkları adım hızıyla kayıp gitmesi gereken zeminin hızının birbirine uymaması. Zemin, karakterlerin koşma hızından daha yavaş gidiyor. Onun dışında ben daha fazla daha çeşitli ara animasyonlar bekliyordum. Bir yerden sonra fazla tekrar ediyor. Tabi bunu konuşmak için daha erken de olabilir.

• Yeni Trail çok fena olmuş.

• Story trailer cok iyi, simdiden sabirsizlandim

• komşu çocuğu eve gelirse açıp oynatılır. Gerçek bir oyuncu bedava verseler bile almaz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Yeni Trail çok fena olmuş.

herkesi gördükte wakabayashi yok video da. keşke onuda görseydik favorim o tsubasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

herkesi gördükte wakabayashi yok video da. keşke onuda görseydik favorim o tsubasada

Alıntıları Göster
    Bu hikaye sanırım Genzo Almanya ya gittikten sonra Tsubasa 3.kez arka arkaya şampiyonluğu kazanmaya çalıştığı dönemden başlayacak. O yüzden ulusal şampiyonada ki hikayede Genzo olmuyor. Sonrasında Milli takım toplandığında büyük ihtimal Genzo kalede olacak. İlk videolar da milli takım da ki halleri gösterilmişti ve orada Genzo da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bu hikaye sanırım Genzo Almanya ya gittikten sonra Tsubasa 3.kez arka arkaya şampiyonluğu kazanmaya çalıştığı dönemden başlayacak. O yüzden ulusal şampiyonada ki hikayede Genzo olmuyor. Sonrasında Milli takım toplandığında büyük ihtimal Genzo kalede olacak. İlk videolar da milli takım da ki halleri gösterilmişti ve orada Genzo da var.

Alıntıları Göster
    Ana hikayede genzo sakatlaniyordu ilk elemelerdeki macta kalede olmuyordu belki o yuzden yoktur
    Bu arada klasik tsubasa oynanis mekaniklerini gelistirip yapsalardi cok daha iyi olurdu taktik vs cok onemliydi o eski oyunlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Ana hikayede genzo sakatlaniyordu ilk elemelerdeki macta kalede olmuyordu belki o yuzden yoktur
    Bu arada klasik tsubasa oynanis mekaniklerini gelistirip yapsalardi cok daha iyi olurdu taktik vs cok onemliydi o eski oyunlarda

Alıntıları Göster
    Genzo ilk şampiyonluk mücadelesin de sakatlanıyor. Bu oyunun geçeceği hikaye de Genzo Almanya da.
  • Video son yayınlanan videonun aynısı değil. Ortasından itibaren önce ki video da olmayan görüntüler var. Jun abiyi görmek sevindirdi. B.k gibi günler yaşadığımız şu dönemde, şu oyunu oynayarak biraz olsun kafa dağıtabiliriz diye düşünüyorum. Gayet eğlenceli ve hikayeye sabit giden bir oyun geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.