Şimdi Ara

Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS ANA KONU | 28.08.2020 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
10.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turned base olur umarım "Nes" teki gibi. Story, level sistemi, geliştirmeler vs...
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Benim tercihim de bu yönde olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda
    Captain Tsubasa: Rise of New Champions | PS ANA KONU | 28.08.2020
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Turned base olur umarım "Nes" teki gibi. Story, level sistemi, geliştirmeler vs...
    Henüz onunla ilgili bir bilgi yok. Yapımcı da oyun ile ilgili bazı şeyler söylemiş ama detay yok oyun hakkında. Bende herkes gibi Turned-Base olmasını isterim ama zor gibi duruyor. PS2 de ki gibi olacaktır.
  • Wakabayashi'yi çok severdim
  • Gameplay videoları gelmiş tüm hevesim yok oldu. Klasik pes,fifa neyse aynı yapıda sadece özel hareketlerde sinematik giriyor. Kafamda turned base rpg dinamiklerinde uzun soluklu bir oyun hayal etmiştim efsane ötesi birşey ortaya çıkabilirdi ama yanından bile geçmemişler. Şimdiden pas geçtim. Nes ve sega cd'deki oyunları tekrar oynarım daha iyi.

• Oyun fena durmuyor fakat Tsubasa ruhunu yansımakta da epey uzakta gibi. Bu oynanış şekli ile o istediğimiz havayı alacağımızı sanmıyorum. Ama eğlenceli ve değişik bir deneyim olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 24 Ocak 2020; 14:38:26 >
  • Şut çekme anları çok güzel olmuş. Paslaşma ve rakibe müdahale etme kısımlarını da beğendim.

• he's back baby.Oynanış videosunu izledim olmuş dehşet olmuş süper duruyor çok heyecanlıyım bu oyun için eğlence başlıyor.
  • FIFA 20 den güzel duruyor.

• Naruto dinamiklerini alıp bildiğin oyuna eklemişler. Oyun dediğin böyle olur. Müziği bile halen aklımda.

https://www.youtube.com/watch?v=XvOmFBTFT1w
  • Güzel haber.

• Hikaye kısmında turn-based mekanikleri görebiliriz. Araya daha fazla animasyon girmeli. NES versiyonu çok seviliyor.

• Captain Tsubasa: Rise of New Champions - Full Match Gameplay (Toho VS Nankatsu)

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Çok iyi.

• Bayildim ama hikaye modu bittikten sonra bayabilir hep ayni sahneleri gorecegiz zamanla oynanis cok özgur degil, yine de hikayesi ve özel oyunculari vuruslari gormek icin day1 alacagim.

• Nankatsu ile başlayıp Japonya milli takımına kadar götürecek kariyer modu varsa efsane olur.
  • Oyunda hep aynı şey oluyor sürekli kendini tekrar ediyor gibi. Gameplayden anladığım kadarıyla çöp bir oyun..

• Turn based olsaydı efsane olurdu. Yazık olmuş güzelim potansiyele. 2 saatten sonra batabilir.

• Futbolla işi olmayan ben bile sevindim bu oyunun çıkacağına.Ataride oynardım.Orada sıra tabanlıydı.Kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum bile.Umarım güzel bir oyun çıkarırlar da tsubasaya doyarız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.