Şimdi Ara

Capolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Capolar bir ailedeki çetelerdir.Caponun başında o capoyu kuran insan vardır.Genellikle yüksek seviyelerdedirler.Çünkü 15milyon dolardan daha fazla (EN AZ) para vermeleri lazımdır.Aslında yaklaşık 20 tane bağış kodunu normal parayla alıp obayda satarsanız da bir capo kurabilirsiniz.Tabi bunu 2.2 euroyla çarpacak ve Türk Parasına çevireceksiniz.Benimde en çok istediğim şeylerden biri aslında bu oyunda

• Capo olmak için zengin olmana gerek yok! İtibar sahibi olursan aile zaten sana bir spot alır
    ayrıca sağlam bir ruletciysen 20 dakkada bir spot parası çıkartabilirsin... Tecrübe lazım biraz...
  • aslında capo olmak iyi değildir, herhangi bir savaş da ilk capolara saldırırlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ares_turk

aslında capo olmak iyi değildir, herhangi bir savaş da ilk capolara saldırırlar.

bu önemli bir tercih aslinda.
    Ama eninde sonunda olecegin icin , bos bos olmektense , sebepli bir sekilde ve adini geride birakarak olmek daha iyi bence.
    2.1 de andalusia da brug iken ölmüştüm.2.2 de capo , top3 derken.artik pp bile olsam ne zaman kanala girsem saygi durusu var.

portekizli , hollandali , isvecli vs vs vs .. tanimadigin adamlar sana saygi duyuyorlar.Brando geldi gecenlerde izmire.
    toplanildi , ben gidemedim gerci ama , hos bir olay.cok guzel.her yastan her sosyo ekonomik gruptan insanlar var.
    Rabbit vardi anda da 2.2 de. 45 yasindaydi.

2.2 deki eşim broker idi.
    baska bir oyunda boyle guzellikler olmaz sanirim
  • capo olmuştum 2.3 de sawaş çıktı nolduğunu anlamadan yatmışım capoluk o yüzden sakat iş ama zevki var capo rejimindeki üyeler gelip izin mizin istiyoya saygı duyuyolarya en sevdiğim kısmı o :D:D onun dışında top3 olmakta zevkli consigmi sottolukmu derseniz kesinlikle sottoluk derim consig aile bankasını elleyebiliyo sotto bunu yapamıyo ama spotları elleyebiliyo vede spot ayarlamak daha zevkli iş.... ben bi ailede yaa sotto olcak isterim yada ii bi masa almak isterim...
  • quote:

aslında capo olmak iyi değildir, herhangi bir savaş da ilk capolara saldırırlar.

Evet ben öyle ölmüştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuilderX

quote:

bu önemli bir tercih aslinda.
    Ama eninde sonunda olecegin icin , bos bos olmektense , sebepli bir sekilde ve adini geride birakarak olmek daha iyi bence.
    2.1 de andalusia da brug iken ölmüştüm.2.2 de capo , top3 derken.artik pp bile olsam ne zaman kanala girsem saygi durusu var.

portekizli , hollandali , isvecli vs vs vs .. tanimadigin adamlar sana saygi duyuyorlar.Brando geldi gecenlerde izmire.
    toplanildi , ben gidemedim gerci ama , hos bir olay.cok guzel.her yastan her sosyo ekonomik gruptan insanlar var.
    Rabbit vardi anda da 2.2 de. 45 yasindaydi.

2.2 deki eşim broker idi.
    baska bir oyunda boyle guzellikler olmaz sanirim

evet birkaç kere capo olmuştum 2.4 versiyonda, baya bir saygınlığın var tabi

• capo olmak güzel
  • ben hiç capo olmadım capo olmak içim seviyen en az kaç ol ması lazım
  • capo olmak için belli bir seviye gerekmiyo...ama spotun kolay kolay düşmemesi için sağlam adamları capo yapıyolar yane ailede saygınlığın varsa acc unda sağlamsa olabilirsin..
  • quote:

savaş cıksa yatıcan zaten capo olarak mı ölmek istersin(bf de brug üstünü yatırırsın) yoksa normal adammı onunda ayrı bir gururu vardır ben crewim crew baskanı aileye girmek yasak diordu bizde giremiyorduk ben artık crew deilim(istifa ettim)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.