Şimdi Ara

Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: herschell

finansmen1 e sordum fakat kullanıcı olarak sizede sorayım 22L modeli ile 16L modeli arasında bariz fark varmı yani 16L alma 22L al dediğiniz bir yan varmı birde 16L alsam 15.6" lik bir laptop sığdırabilirmiyim öteki eşyaları sıkış tıkış yeterleştirirrim artık..

22L ye kamera koyma zımbırtısı çıkınca 15 küsür ekran laptop sığıyor. 16L için biraz şüpheliyim. Şimdi bakamıyorum ama ölçüleri interrnet sitesinde kesin vardır.

Eğer illa laptop yeri lazımsa caselogic slr c206 modeli var. Arka tarafında laptop yeri var.
    Her zaman değilde ihtiyaç halinde laptop taşıyorsanız arka tarafa kitap defter, tablet, ıvır zıvır koyarsınız.
    Gördüğüm en düşük 220 tl fiyatı var.

Spor eşyaları ve söylediğiniz ekipman ile aynı anda taşımak için en güzeli 22L diye düşünüyorum.

Not: meşhur alışveriş sitelerinde lowepro 22L için eşşek yükü para istemişler. Sakın vermeyin. 200 TL ederi var.
    Fiyatları abartıyorlar gıcık oluyorum. Araştırın 200 tl ye bulursunuz.

Not2: eğer fiyat sebebiyle 16l tercih ediyorsanız 150 tl yerine 200 tl verin 22l alın her zaman daha çok memnun olursunuz..
    Sonradan değiştirmesi sıkıntılı bir olay.

Not3: 70-300 makinenin üzerine takılı, 50mm ve 18-55 lensi 22L ye daha rahat sığdırırsınız. 16L de biraz daha uğraştırır. Konforlu olmaz. (Bence)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 8 Ekim 2013; 21:25:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• söylediklerinizi aklıma yazdım bugun biraz kuracalayayım firma ile iletişime geçmeye filanda çalışırım

bana 16L önerilmeden öncek aklımda bu çanta vardı fakat dlsr kısmındaki bölmeler çıkartılıyorumu bilmiyorum onuda bir araştırmak lazım

http://www.fotografium.com/fancier-delta-b400a-dslr-sirt-cantasi#Properties

Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::)

• herschell H kullanıcısına yanıt
    Sizin bu gösterdiğiniz çantada müthişmiş. 100 TL ye inanılmaz fiyat / performansı var.
    Yapısını da sevdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 8 Ekim 2013; 21:26:39 >
  • Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    Benim fazla ekipmanım olmadığı için Hatchback 16L bana yetecek. 22L modeli ile 16L modelini Satürn'de karşılaştırma imkanını buldum. 22L benim için fazla büyük. Tabi ne kadar büyükse o kadar tipi kayıyor. O yüzden ben 16L'de karar kıldım. Turuncu olanını bayramdan sonra teslim edecekler bir aksilik olmazsa tabi.

F/P iyi bir çok ürün bulunabilir belki. Ama Lowepro Hatchback kadar güzel görüneni bulunmaz.

Tripodum markası da Benro Mefoto. Kırmızı. O da korkunç bişi. Daha önce resimlerini paylaşmıştım. Tripod almak isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim. Fiyatı 300.-TL.
  • finansmen1 dostum öncelikle cantan hayırlı olsun ben daha ucuzuna bakmaya devam ediyorum tip benim için şuan çok önemli deil :D

hamdi kardes b600a lük ün videosu bu fakat ben b400a bakıyorum b400a nın videosunu bulamadım satan siteye mail attım eğer bunların o kucuk bölmeri cırt cırtlı ise bunu alacam yoksa lowpro 16l alacam artık yapacak bişi yok

birde son soru sorayım :D 22l de kameranın olduğu bölmeyi cıkardıktan sonra alt ve üst katı birleştirebiliyormuyuz yoksa elimizde 2 kat mı olmuş oluyor şimdiden tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herschell -- 9 Ekim 2013; 1:43:52 >

• herschell H kullanıcısına yanıt
    Lowepro Hatchback hem 22L modelinde hem de 16L modelinde iki bölüm birbirinden cırt cırtla ayrılmış durumda. Kamera kutusunu çıkarıp bu iki bölümü birleştirebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • finansmen1 kullanıcısına yanıt
    "Valiz taşıyın" derken şaka yaptığımı düşünmüştüm ama Fastback'leri görünce pek de şaka değilmiş dedim kendi kendime.

Laptop sığdıracak arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler hemen Fastback alsınlar. Değil laptop evdeki masaüstü sistem bile sığar alimallah!!!

Ben turuncu renge gülerler diyordum. Ama sırtında valiz taşıyan birine daha çok gülerler.

Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::) Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::) Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::)

hadi ya iyimiş ozaman Fancier için attığım maile cevap gelmedi henüz sorumu saçmamı buldular nedir. bu arada sizin çantanız geldimi?? fastpacklerde harbiden valizgibi duruyor her ne kadar boyutunu tam anlayamasamda bildiğin bavul :D

maile yarında cevap gelmesse 16L siparişi geçiçem artık bayram geliyor anca gelir bavul. :D

vaybe eskiden dedemin tahta bavulu vardı eşyalarımı taşısın garibim yoksa tahtadan yapılmış ağır bavulumu şimdi adamlara cırt cırtı varmı diye soruyoruz ne günlere geldik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herschell -- 9 Ekim 2013; 23:09:51 >
  • Benim çanta henüz tedarik sürecinde, ayın 14.'ünde kargoya verileceği belirtiliyor. Yani ancak bayramdan sonra elime ulaşır.

Yaklaşık 1 aydır çanta bakıyorum. Samsonite dahil İstanbul'da bulunabilecek bir çok çantayı görme fırsatı buldum. Hem tasarım hem kalite olarak Lowepro Hatchback 16L modeli üzerine çanta görmedim.

22L demiyorum çünkü sanki 16L'nin bele doğru geldikçe incelme durumu 22L'de yok. Büyük olunca belden kalçaya doğru sarkma oluyor. Bu da çantanın hoş görünüşünü engelliyor.

Hamdi0555 arkadaşımız yorum yapabilir belki.

Görünüş açısından 16l biraz daha derli toplu gibi duruyor ama yan yana gelince anlaşılıyor. Finansmen deyince fark ettim bu durumu.

Son karar sizin. Bakın sonbahar geldi geçiyor makine evde yatmasın. :))

• Hamdi0555 H kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan sipariş verirken ürün 7 işgünü içerisinde kargoya verilir diyordu. Fiyatı indirime girmişti, 150.-TL'ye düşmüştü (mesela hala Satürn'de 200.-TL bu çanta. Yakında zaten Demirören Satürn kapanır. Kira bedelini çıkaracağız diye ürünleri pahalı satıyorlar, tabi pahalı satınca da kimse oradan alışveriş yapmıyor). Ben de bu fiyatı bir daha bulamam diye hemen verdim siparişi, 7 güne aldırmadım, bayramdan sonra teslim edilir diye düşündüm.

Ve bugün e-posta geldi, siparişinizi kargoya verdik diye. Bayrama yetişeceği için çok sevindim tabi. İnşallah yarın teslim edilir. İşte hepsiburada gibi alışveriş siteleri böyle çalışırsa, Satürn gibi ürünleri pahalı satmaya çalışan mağazalar topu diker. Bir kısmı kapanıyor zaten.

Bu arada dün telefon edip rica etmiştim belki kaale alırlar, teslimatı hızlandırırlar diye. Tabi telefona çıkan görevli, yok demişti, bişey yapamayız demişti. Ben de zaten pek ümitli değildim. Bilmiyorum telefonumdan sonra ilgilenmiş olabilirler. Hatta ben ilgilendiklerini de düşünüyorum.

Teşekkürler hepsiburada.com. Tüm çalışanlarına iyi bayramlar.

• Çantan hayırlı olsun. gelince bir bak bakalım 15."6 in sıgacakmı :D birde hangi rengi aldın turuncumu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: herschell

Çantan hayırlı olsun. gelince bir bak bakalım 15."6 in sıgacakmı :D birde hangi rengi aldın turuncumu :D

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizlere inşallah.

Evet, turuncu aldım. Nefis bişey. Diğer renkler çok sıradan. Turuncunun tonu ise çok hoş.
  • Lowepro Hatchback'in neden bu kadar hoşuma gittiğini bu sabah metroda gelirken daha net idrak ettim. Çünkü;

- çantada gereksiz fermuar ve kemer tarzı benzeri şeyler yok

Kaç gündür dikkat ediyorum kullanılan çantalara. Her yerinden bişeyler sarkıyor. Oysa lowepro hatchback'de arkada tek bir fermuar var ve onu da gizlemiş tasarımcı.
  • Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Inceledim güzel birşeye benziyor.

http://www.n11.com/petrix-pc1103-bp-P12915523

Alternatif olarak, Laptop bölmesi, tripod taşıma askısı ile yağmurluğu olan ve fiyatı uygun olan başka çanta öneriniz var mı?

• copyhaluk kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çanta geldi. Bayram tatiline yetiştiği için silindirik oldum.

Çantayı daha önce denememiştim. Çok rahat. Belin biraz üstünde kalıyor, sırtınıza tam oturuyor.

Şimdilik iki fotoğraf paylaşayım. Sonra laptop sığıyor mu sığmıyor mu onları deneyeceğim.

Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::) Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 11 Ekim 2013; 21:03:47 >

• tekrar hayırlı olsun :D çok güzel duruyor. bende sanırım bayramdan sonra siprarişi gececem bu saaten sonra gelmez daha bana ama ben siyah olanı alacam sanırım :D turuncu güzel duruyorda cesaret edemiyorum.
  • copyhaluk kullanıcısına yanıt
    Fancier Kingkong lara benzettim ben fakat kingkong da laptop bölmesi olmadığından yanaşmadım fiyatları 20-30 daha ucuz fancier in bir bakın isterseniz size uyabilir belki
  • Yorum okumadan yazdıgını okumadan direk yazıyorum puma ferrari okul çantası ama gayet güzel laptop yeri bildigim kadarıyla var ve bayagı geniş. Su geçirmez sıkıntı yapmaz. gayet rahat
  • Çanta budur!!!!
     Çanta önerin bana Çanta, Çanta ( :::ALINDI:::)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 14 Ekim 2013; 22:28:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.