Şimdi Ara

Canondan aynasız tarz makinaya geçiş yapılır mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar, 9 yildir fotoğrafçılık ile uğraşmaktayım canon 5d mark 2 cihazımı satıp bana portre - gelin damat fotoğraf cekimleri - ürün tanıtım klipleri - gelin damat tam gün klipleri gibi işlerde işimi 5d mark 3 performansında veya ondan daha iyi görebileceğim video ve fotoğraf konusunda başarılı fujifilm Sony olabilir o markalarda hangi cihazı önerirsiniz ben daha önce hiç kullanmadım o tipte bir makina sırtımda skolyoz (omur ılık eğriliği) oldu ağırlık taşıdığım icin. Biraz da sağlığım icin bu tarz birşeye geçmek istiyorum daha hafif olduğu icin , sizce geçmeli miyim bu konularda bilgisi olan tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa çok minnettar kalırım Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5d den aynasıza geçen bir fotoğrafçı.

Aynasız makinelerin hepsinden set yapmış, ağırlık ve fiyatlarını yazmış.

Gövde
    Ultra geniş açı
    Dar açı olarak

Sorulan sorular ve cevaplara da bakınız.

http://www.hakkiceylan.com/hangi-aynasiz-govdeyi-almaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 19 Ocak 2017; 21:17:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorunun cevabını tam olarak bilen birini burada kolay kolay bulamazsın. şahsen ben de biliyorum diyemem. Ancak, bahsettiğin şekilde bir makine değişimi elbette yapılabilir. Sony'nin bu konuda çok başarılı makineleri var. Büyük ve ağır DSLR ve lenslerden sonra aynasız hem gözüne hem de eline hafif gelebilir. sadece burası ile yetinmemeni özellikle youtube üzerinde detaylı araştırmalar yapmanı öneririm.
  • 5d den aynasıza geçen bir fotoğrafçı.

Sorulan sorular ve cevaplara da bakınız.

http://www.hakkiceylan.com/hangi-aynasiz-govdeyi-almaliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlık hepsinden önemli ama şunları gözönüne almalısınız ...
    -ekipman açısından aynasızda aynı bolluğu bulamazsınız ...
    -aynasız ile müşteride aynı (prof.) etkiyi oluşturmazsınız ...
    tavsiye olarak; sony a7r2 çok iyi ama hafif değil, a6300 hafif ama prof. için elde basit görünür ...
  • Teşekkürler güzel yorumlarınız icin en mantıklısı yola ayni şekilde devam etmek gibi gözüktü Suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.